Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.10.21
6150 12 Друкувати

У Києві можуть ввести нові обмеження через коронавірус

Автор: Уляна Безпалько, Сергій Щербина, Анастасія Рокитна, РБК-Україна.

Мер Києва Віталій Кличко розповів, які обмеження можуть ввести в місті через COVID-19. Їх контролюватимуть поліція з Муніципальною вартою, в тому числі співробітники комунальних підприємств. Про це він розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

За його словами, напередодні можливого погіршення ситуації розробляється алгоритм подальшого посилення правил, які засновані на досвіді інших країн.

"Наприклад, коли тільки при наявності QR-коду про вакцинацію людина зможе бути присутньою на масових заходах, ходити в кафе і ресторани, в місця, де є ймовірність близького контакту з великою кількістю людей і поширення інфекції. Ми розглядаємо такі варіанти обмежень", - повідомив він.

Кличко повідомив, що такі обмеження можуть стосуватися і проїзду у громадському транспорті.

"Але, підкреслю, це на рівні ідей поки - варіанти, які розглядаються", - зазначив мер міста.

COVID-сертифікати в громадському транспорті

Вводити COVID-сертифікати в громадському транспорті на випадок червоного рівня влада не хоче.

"Але в разі різкого погіршення ситуації - для того, щоб не вводити повний локдаун, як це було в минулому році, ми розглядаємо різні можливі гібридні обмеження, які зараз використовують деякі країни", - повідомив Кличко.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Катя
06.10.21 11:10

Блин, ну я переболела месяц назад. Есть выписка, о том что болела - действует 180 дней. Три месяца нельзя вакцинироваться. Почему я с этой выпиской не могу зайти в кафе... 

Відповісти
  • Ирис
06.10.21 13:06

а в очередь на подачу бенефициаров тоже тогда должны быть ограничения 

Відповісти
  • Александр
06.10.21 14:09

Когда в учредителях все граждане Украины то маразм с этими "бенифициарами". Как всегда никто не в чём из правящих имбицилов не виновен, и не будет повешен.

Відповісти
  • Александр
06.10.21 14:53

В ВР так говорили депутаты.

Відповісти
  • данет
06.10.21 16:37

логика мэра чисто боксерская.какое отношение к распространению ковида имеет справка о прививке. ну это уже не смешно. это просто образование на нуле. пустите в кафе вакцинированного без маски и с симптомами -кашель начморк и температура  и больного ковид и что какой дух защитит посетителей.тупость руководителей просто поражает здравомыслящих.

Відповісти
  • Надежда
06.10.21 20:01

данет, "Кашель, начморк, температура" - контроль на входе в кафе и  нафиг с пляжа.

Відповісти
  • Вера
06.10.21 20:10

К такому посетителю кафе нужно милицию вызвать за сознательное распространение болезни.  ОРВИ, грипп, корь  или ковид не имеет значения. В Канаде штраф за это $500 тыс. 

Відповісти
  • MuraVey
07.10.21 13:01

А какие меры применять для чихающего посетителя? - чих, сопли, слезы, красные глаза?
Визуальный скрининг охранника, с его менталитетом и медицинскими познаниями подскажет ему что это именно "сознательное распространение болезни"!!!
... у человека просто аллергия на пыльцу!!!
Или выходом будет носить с собой справки от дерматолога/венеролога/гинеколога/уролога/проктолога/инфекциониста.... и предъявлять этому охраннику на входе?

Відповісти
  • Светлана
07.10.21 17:54

MuraVey, дело к зиме идет а Вы о пыльце. 

Відповісти
  • MuraVey
11.10.21 16:24

Светлана,вы думаете что зима закончится - закончится этот идиотизм?

Відповісти
  • Просто
07.10.21 12:20

Вера,
Вы гуманны. Надо ввести Санджарский синдром - если видишь чихающего или кашляющего , то сразу надо их забрасывать камнями. Что поделаешь - это  не столь давние реалии Украины.

Відповісти
  • Вера
07.10.21 16:31

Я просто прошла полное вакцинирование Короновак, 60 лет, хроники и аллергий хватает, побочек после вакцинации нет. Вопрос с повестки снят. Через 6 мес, если разрешат колоть бустерную прививку, пойду на 3-ью  не задумываясь, но только на Короновак. На другие под страхом смерти не соглашусь.

Відповісти