Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.10.21
9616 21 Друкувати

Нові правила перевезень в дії. Поліція перевіряє COVID-сертифікати

Автор: Анастасія Рокитна, Владислав Красінський, РБК-Україна.

В Україні з 21 жовтня почали діяти нові правила перевезень пасажирів всередині країни. У поліції розповіли, як будуть перевіряти COVID-сертифікати.

Про це розповів в коментарі РБК-Україна голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Як поліція буде перевіряти

Поліцейські зупинятимуть автобуси міжрегіонального сполучення та вибірково перевірятимуть у водіїв та пасажирів наявність сертифікатів вакцинації чи довідки про негативний результат тесту на COVID-19.

Висаджувати з автобусу чи взагалі знімати його з маршруту не будуть.

Адміністративний протокол складатимуть на перевізника. Рішення про розмір штрафу визначатиме суд. Сума для юридичних осіб коливається в межах 34-51 тисячі гривень.

Перевірки в поїздаї

Щодо залізничних перевезень, то поліція посилила присутність на території та поблизу залізничних вокзалів, аби при виявленні порушення швидше відреагувати.

Масковий режим

Окремо працюємо над контролем за дотриманням маскового режиму. Починаючи з 20 листопада минулого року винесено майже 386 тисяч адмінпостанов за недотримання маскового режиму (ч.2 ст.443 КУпАП).

Перевірки діють не лише у "червоних" зонах, поліція здійснює рейди на всій території держави

"Особливу увагу звертаємо на документування злочинів, пов’язаних із підробкою документів, які підтверджують КОВІД-безпечність громадян. Таких проваджень розпочато понад 730", - зазначив Клименко.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ольга
22.10.21 08:05

Все сидят в масках и молчат. 

Відповісти
  • Татьяна
22.10.21 08:59

А что с электричками. Есть масса электричек  не повышенного комфорта, которые, например, из Киева едут в Житомирскую область

Відповісти
  • Олена
22.10.21 09:19

Градус идиотизма нарастает.
А если я не хочу обсуждать с посторонними мне лицами, коими являются полицаи, состояние моего здоровья и такие интимные вопросы, как мед.процедуры?

Відповісти
  • Александр
22.10.21 17:39

Олена,
Не против жить бы в Гондудасе . эль корасон (сердце). Лучше.

Відповісти
  • Ирис
22.10.21 10:56

Олена, у Вас есть на то право ЗУ Основы законодательства Украины про охрану здоровья

Стаття 39-1. Право на таємницю про стан здоров'я

Пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров'я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при його медичному обстеженні.

Забороняється вимагати та надавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта.

Відповісти
  • Иван
23.10.21 10:07

Ирис,а как же обязательные медицинские книжки? Или пофиг, пусть с тубиком или со стафилококком работают с продуктами питания. Не имеют же право требовать по месту работы)))

Відповісти
  • марина
22.10.21 11:27

Ирис,с кем вы спорите? разве не понятно

Відповісти
  • Надежда
22.10.21 10:08

Олена, Интимные мед вопросы- аборт, триппер, сифилис...

Відповісти
  • Лариса
22.10.21 11:04

Надежда, что курите?

Відповісти
  • Ирис
22.10.21 10:57

Надежда, учите матчасть

Відповісти
  • Валерий
22.10.21 09:44

Олена, вот любопытно, вы из этих соображений и больничный на работу не принесете?

Відповісти
  • Елена
22.10.21 10:25

Валерий,так в больничном написано просто "Загальне захворювання". Или как там по новой классификации в електронних лікарняних

Відповісти
  • Марина
22.10.21 10:34

Олена, Вы имеете полное право, это подтверждают и юристы, Информация о вашем состоянии здоровья -это конфедициальная информация. Может кому пригодится.

ОБЕРІГАЙТЕ ВАШУ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ! НОРМИ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Право на приватність і конфіденційність

 а) Європейська хартія прав пацієнтів Стаття 6. Право на приватність і конфіденційність «Кожен має право на конфіденційність особистої інформації, включаючи інформацію про свій стан здоров’я і можливі діагностичні чи терапевтичні процедури, а також на захист своєї приватності під час проведення діагностичних оглядів»

 

. б) Конституція і закони України Конституція України від 28.06.1996 р. [статті 32 (ч. 1, 2), 34]. «Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя. Не допускається збирання, зберігання, використання і поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини» (ст. 32).

 

Цивільний кодекс України від 16.01.2003 р. [статті 285 (ч. 4), 286]. «Право на таємницю про стан здоров’я: Фізична особа має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при її медичному обстеженні. Забороняється вимагати та подавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування фізичної особи. Фізична особа зобов’язана утримуватися від поширення інформації, зазначеної у частині першій цієї статті, яка стала їй відома у зв’язку з виконанням службових обов’язків або з інших джерел» (ст. 286).

 

 Кримінальний кодекс України від 05.04.2001 р. [статті 132, 145]. «Незаконне розголошення лікарської таємниці: Умисне розголошення лікарської таємниці особою, якій вона стала відома у зв’язку з виконанням професійних чи службових обов’язків, якщо таке діяння спричинило тяжкі наслідки, – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років» (ст. 145)

 

Відповісти
  • Ирис
22.10.21 11:02

Марина, спасибо!!!

Відповісти
  • Ольга
22.10.21 11:00

Наша полиция дорвалась. ведь высаживают из автобуса или вообще внего не пускают

Відповісти
  • Ирис
22.10.21 11:09

Насмешили! Нашли нарушителей - без маски люди ходят. А когда полиция будет выполнять свои непосредственные обязательства  - защищать народ Украины? Значит без маски в метро нельзя, а торговать в метро сигаретами без акцизной марки, без РРО, без документов на предпринимательство можно?????? Но не абсурдно ли????? 

Відповісти
  • ;)
22.10.21 11:12

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Ирина
22.10.21 15:33

Нашу страну постепенно превращают в "лагерную зону", граждан лишают гражданских прав и превращают нас в заключенных. Я думаю они хорошенько изучили опыт гитлеровских концлагерей и внедряют эти методы ... А мы как послушнае стадо идем на заклание.

Відповісти
  • Александр
22.10.21 17:45

Ирина,
Это и происходит. 
Страну вообще даже в Конституции не прописали, её Нет Украины.
Viva le France, почитайте Конституцию Франции Наполеона, из которой 67% стран Мира свои написали.
Конституция Украины это УССР. Всё надо и никак.
Вот и усё.

Відповісти
  • Александр
22.10.21 17:47

Там иного интересного в Конституции Франции есть., И импичмент, и вон депутатов. 5-я республика не хрен собачий.

Відповісти
  • Александр
22.10.21 18:08

Вакцинированным можно в дии взять сертификат с подписью податковой. Дают.

Відповісти