Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.10.21
17042 27 Друкувати

Київ у "червоній" зоні з 1 листопада: оприлюднено повний перелік обмежень

У Києві з 00:00 1 листопада встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Перелік додаткових обмежень, які почнуть діяти з цього часу, затверджено протоколом № 68 Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА.

Згідно з документом, із 00:00 1 листопада в Києві до окремого рішення заборонено:

  • перевезення пасажирів громадським транспортом, у тому числі метрополітеном (крім осіб до 18 років), без негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години; або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання особи від зазначеної хвороби;
  • перевезення пасажирів громадським транспортом – трамваями, тролейбусами, автобусами та маршрутними таксі – у більшій кількості, ніж передбачено технічною характеристикою транспортного засобу;
  • відвідування ТРЦ особами, які не досягли 18 років, без супроводу дорослих, які мають негативний ПЛР-тест на COVID-19 або експрес-тест на визначення антигена строком дії 72 години; або «зелений» COVID-сертифікат; або документ про одужання.

Відповідно до документа, заклади освіти столиці з 1 листопада мають перейти на дистанційний режим.

Дитячі садки можуть працювати за умови, якщо усі працівники мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Також із 1 листопада у столиці заборонено:

  • перебування без захисних масок на територіях закладів охорони здоров’я та освіти; у підземних переходах; на зупинках громадського транспорту та на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра;
  • роботу закладів громадського харчування, крім доставки та замовлень навинос (дозволяється за умови наявності у всіх відвідувачів та робітників закладу негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання);
  • діяльність хостелів (дозволяється за умови наявності у всіх клієнтів та робітників закладу негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання);
  • відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту (дозволяється за умови наявності у відвідувачів та робітників закладу негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання);
  • приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів (дозволяється за умови наявності у відвідувачів та робітників закладу негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання);
  • проведення всіх масових заходів, крім офіційних спортивних заходів без глядачів, заходів з атестації та оцінювання якості освіти (дозволяється за умови наявності у відвідувачів та робітників закладів негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання);
  • проведення закладами охорони здоров’я усіх форм власності планових заходів з госпіталізації, крім низки невідкладних та термінових випадків.

Контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених у столиці, мають забезпечити районні в місті Києві державні адміністрації, Департамент муніципальної безпеки КМДА, Головне управління Держпродспоживслужби в місті Києві, Державна установа «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», Головне управління Національної поліції України в місті Києві, Управління Патрульної поліції в м. Києві Департаменту Патрульної поліції Національної поліції України, КП «Муніципальна охорона», КП «Київпастранс».

За матеріалами Офіційний портал Києва

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Оксана
29.10.21 06:39

ГЕНОЦИД!!

Відповісти
  • 5коп
29.10.21 14:15

*Коментар видалено*

Відповісти
  • АлександрСС
29.10.21 09:09

А ничего, что дискриминация по какому либо признаку, в данном случае вакцинирован-невакцинирован, напрямую запрещена конституцией Украины, конвенцией по правам человека, и т.д. При этом у нас не введены ни ЧС ни ЧП. Всё это абсолютно противозаконно, и любой из нас имеет полное право не выполнять всю эту чушь.

Відповісти
  • 1
29.10.21 11:35

АлександрСС, задолбали уже своей конституцией и правами. Постоянное нытьё - дискриминация, не имеют права, нет ЧП и ЧС. И что? Клали они с прибором на вашу конституцию и права. Да, нарушают. И что??? Будете сидеть дома как миленькие или делать тесты или вакцинироваться. И не забудьте при этом конституцию им показывать. 

Відповісти
  • Наталья
29.10.21 17:41

1, К сожалению так и есть

Відповісти
  • Инна
29.10.21 09:26

АлеFксандрСС, вы в курсе, что светофоре на дороге тоже нарушают ваши права согласно конституции Украины. Вас ограничивают в передвижении, поэтому не смотрите, что горит красный для вас свет, смело идите. 

Відповісти
  • Наталья
29.10.21 11:09

Инна, Что-то вы не в ту степь...на светофоре у меня есть выбор: пойти на красный и убиться или стоять и жить. А с вакцинацией меня лишают право выбрать..

Відповісти
  • *
29.10.21 14:19

Наталья, выбор есть. Сидите дома.

Відповісти
  • Наталья
29.10.21 17:35

*, Это уже не выбор, как и принудительная вакцинация. Выбор был бы, если бы сказали: Сидите дома и живите, выходите на улицу и умрите. Вы не даете мне выйти на улицу и умереть.

Відповісти
  • бурундук
29.10.21 15:42

*,а может вы сидите, раз страшно?

Відповісти
  • Ирис
29.10.21 10:32

Инна,

Відповісти
  • Valentyna
29.10.21 10:36

Обьясните мне, пожалуйста. у нас магазин непрод.товаров . два сотрудника и  не вакцинированы . мы можем работать? темболее толпы людей, как в трц у нас нет

Відповісти
  • Анна
29.10.21 10:48

Valentyna, не можете, но... "(дозволяється за умови наявності у відвідувачів та робітників закладу негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години..."  "...або документа про одужання)"

Відповісти
  • Даже если Вас съели, у Вас всё-равно есть как минимум 2 выхода (с)
29.10.21 14:09

*Коментар видалено*

Відповісти
  • данет
29.10.21 17:48

интересно какую цель авторы ставили придумывая список  заборон.ну явно не забота о здоровье киевлян.ну явно не борьба с короновирусом.ни логики ни здравого смысла.

Відповісти
  • Володимир
29.10.21 20:21

Сам факт вакцинації не означає що людина не рознощик, тут тільки або всім безплатний тест ПЛР, або це все повна хрінь. А самий цікавий момент, що в список професій, де не обовязково мати щеплення попали лікарі, саме ті, хто трохи більше знає, і що жодна вакцина не пройшла всі етапи випрбувань, протипоказань, побочок. І наш Віталік, сказав, що не буде вакцинуватись, типу хворів і має імунітет до Ковід, які і більшість депутатів і лікарів інфекціоністів. А зараз в Києві в чергах на вакцину така товкітня, що через тиждень будемо мати новий пік, позаражаються в цьому місиви, плюс вакцина добавить хворобливий стан. Поки що в  ефірі якась повна істерія, все страшно неорганізовано, налетіли кучі приватних шарашок з 300-350гривневими тестами по всьому  місту і косять бабло. Раніше спочатку на мишках, а тепер на людях експерименти проводять.

Відповісти
  • М.
30.10.21 03:19

Вводится какая-то дикая "презумпция виновности" невакцинированных просто на основании их невакцинированности с поражением их в фундаментальных правах, где  свое здоровье антивакс должен раз в три дня  доказывать тестами за свои же деньги! А где такие же тесты и для  вакцинированных, поскольку они могут тоже болеть и являться переносчиками, хоть тремя сертификатами их увешать? А их наоборот, поощряют не ограничивать себя и дают зелёную дорогу. Какие же это меры по борьбе с вирусом, где логика? На вокзалах колят и сразу едь куда хочешь - а если человек уже заражен, он должен 2-3 недели после прививки считаться невакцинированным, пока прививка сработает. Вирус мутирует, на подходе уже третья доза, эта музыка будет вечной, а тотальные принуждения и ограничения привычными? Что за дивный новый мир на подходе? Библейский Исав отдал свое первородство за  миску чечевичной похлёбки, потому что хотел есть, не знал его истинной ценности и не мог своим простым умом осознать сговор против него желающих его первородство заполучить. Образованные и развитые люди 21 века отдают свои права и свободы за ощущение защищённости, осуществляемое предложенным  экспериментальным веществом при снятой с его производителей ответственности. Все как описано в одном из анализов локстеп фонда Рокфеллера ещё в 2010 году при моделировании пандемии.  Я не против вакцин как метода в принципе, но я за соблюдение норм испытаний и законов, прозрачность, информированность и свободный выбор, при соблюдении прав человека, без нагибов и принуждений! Пусть каждый осознанно примет свое решение!

Відповісти
  • ТТ
30.10.21 13:07

С понедельника, 1 ноября, пассажиры метро без ковид-сертификата или отрицательного теста могут быть оштрафованы на 17 тысяч гривен. Об этом сообщила пресс-служба Киевского метрополитена

Відповісти
  • re
30.10.21 13:20

*Коментар видалено*

Відповісти
  • +
01.11.21 10:03

*Коментар видалено*

Відповісти
  • марина
01.11.21 11:50

+, только на рынках уже предупредили,что с 7 числа без серт. не пустят

Відповісти
  • Соня
30.10.21 22:36

Так я не поняла, а в цирюльню можно? В Еву и Ватсонс, в Эпицентр?? Это ж не ТРЦ 

Відповісти
  • Вячеслав
01.11.21 08:51

Такое ощущение, что на Украине только один город

Відповісти
  • Катерина
01.11.21 10:14

Вы ж пишите, что согласно этого протокола #68 чинність довідки про одужання повинна бути підтверджена в Дії. А то я уже успела обрадоваться, пока не прочитала сам протокол. В дие ещё нет этого (

Відповісти
  • Валентина
01.11.21 11:02

А сотрудники ТРЦ должны быть только с зелёным сертификатом или с ПЛР 72 часа тоже могут работать?

Відповісти
  • Ох
01.11.21 15:47

Я считаю если не вакцинированным нельзя работать, пусть налоги платят вакцинированные. Мне нравится как в соц.сетях начинают делать себе на фото профиля "Я за вакцинацию". Прям как гей парад. Меньшинство хочет стать большинством.

Відповісти