Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.11.21
1677 0 Друкувати

Отримали послуги від нерезидента на території України для використання у негосподарській діяльності або у неоподатковуваних операціях: що з ПДВ?

Яким чином в податковому обліку з ПДВ відображається отримання послуг від нерезидента на митній території України для використання у негосподарській діяльності або у неоподатковуваних операціях?

При отримані послуг від нерезидента на митній території України, що будуть використовуватись в неоподатковуваних операціях або в операціях, що не є господарською діяльністю, платник податку повинен нарахувати податкові зобов’язання за такою операцією і скласти податкову накладну, яка підлягає обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

На підставі такої зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної платник податку включає суму ПДВ, зазначену у ній, до складу податкового кредиту.

При цьому з огляду на те, що послуги отримані від нерезидента придбані для використання в неоподатковуваних операціях або у негосподарській діяльності, платник податку на дату їх придбання зобов’язаний визначити податкові зобов’язання на підставі п. 198.5 ПКУ.

За матеріалами Категорія 101.20 «ЗІР»
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам