Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


05.08.22
5895 1 Друкувати

Працівник має кілька невикористаних відпусток за попередні роки. Чи може роботодавець надати їх під час дії воєнного стану?

Так, може.

В період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику в наданні невикористаних днів щорічної відпустки (ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»).

Але це його право, а не обов’язок.

За матеріалами ГУ Держпраці у Запорізькій області
Коментарі
  • Вікторія
05.08.22 12:46

Питання, чи може працівник використати кілько відпусток?

Відповісти
фото автора У фокусі
Ігор Хмелевський Торгуєте алкоголем (у т.ч. пивом)? Викиньте свої РРО і купіть нові!...
4279 7
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам