Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.08.22
8956 14 Друкувати

ДПС попереджає про обмеження в роботі електронних сервісів

ДПС України з метою захисту прав платників податків в умовах воєнного стану та забезпечення кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури напередодні Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України повідомляє про можливі обмеження в роботі електронних сервісів ДПС (у тому числі Електронного кабінету) 23 та 24 серпня 2022 року.

Для приймання та обробки податкових накладних та розрахунків коригування до ЄРПН наступний операційний день розпочнеться о 8 год. 00 хв. 25 серпня 2022 року.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Диана
23.08.22 11:47

Ну не сволочи?? Почему о таких моментах не могут предупреждать заранее???? 
У меня с крупной сетью в договоре прописано, что сводную налоговую я должна зарегить до 23 го включительно. Иначе штраф по договору.

Відповісти
  • Галина
23.08.22 12:55

Диана, форс мажор, скан попередження

Відповісти
  • Татьяна
23.08.22 11:59

Диана, аналогично

Відповісти
  • Ольга
23.08.22 11:52

взагалі-то ця інформація повинна була зявитися  25 серпня зранку :)

Відповісти
  • Наталія
23.08.22 12:04

добре що хоч не в останній день реєстрації чи подання звітів

Відповісти
  • СержК
23.08.22 13:14

Тобто відповідно до Закону, 23 та 24 серпня - робочі тільки для платників податків, правами та життям яких так збентежені у ДПС, але аж ніяк не для самої контори?... А чим інші дні відрізняються в плані безпеки? На місці злочинців я би навпаки використовував не ті дні, в які їх особливо чекають...

Відповісти
  • Надежда
23.08.22 13:14

за два дні можно стільки ключів зробити та ПДВ накрасти..

Відповісти
  • Людмила
23.08.22 13:50

Поделитесь опытом, пж. В военное время комиссии занимаются разблокировкой  налоговых? Вроде как законодательно установленные сроки убрали(10дн) , но уже 2мес прошло- и тишина

Відповісти
  • Виктория
24.08.22 09:02

Людмила, доброго ранку! 16.08.2022 року відправила, 18.08.2022 зареєстрували.

Відповісти
  • Наталія
23.08.22 14:15

Людмила,мне разблокировали по сроку

Відповісти
  • Елена
23.08.22 14:13

Людмила, разблокировка идет в штатном режиме.
подала 18.08 сегодня пришел ответ.

Відповісти
  • Людмила
24.08.22 10:44

Благодарю за ответы, а у меня уже больше месяца ничего не происходит. повидомлення принято, но регистр. нет

Відповісти
  • Наталья
24.08.22 15:30

Людмила, по законодавству відповідь про реєстрацію або відмову має прийти протягом 5 роб.днів. В ел.кабінеті вхідні перевіряли?

Відповісти
  • Людмила
24.08.22 17:19

Наталья, я щодня перевіряю в кабінеті.

Відповісти