Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.09.23
3471 21 Друкувати

Влада готує стимули для повернення українців з-за кордону

У Мінекономіки розповіли, як влада планує повернути українців додому, які тривалий час прожили і працювали за кордоном:

«Нам необхідно створити механізми, що сприятимуть їхньому поверненню, а також інвестуванню зароблених коштів в українську економіку та розвитку малого підприємництва».
 
Планується запровадити систему стимулювання для українців, які повернулися або планують повернутися на Батьківщину, в рамках якої буде надано допомогу та інструменти для започаткування або розвитку підприємницької діяльності.

Наразі законопроєкт уже розроблено, він проходить процедуру внутрішнього узгодження в Мінекономіки.

Після появи тексту документу, розповімо про це детальніше.

За матеріалами Ніна Южаніна, народний депутат

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
04.09.23 09:22

А ті що осталися в Україні ?????  А зацікавати щоб не збігли.... 😏

Відповісти
  • Наталия
04.09.23 09:49

Втекли, країні не допомагали, а тепер їм бонуси. Здається, не дуже справедливо..

Відповісти
  • Ольга
04.09.23 13:06

Наталия, все бы вам помогать ,побирушки.

Відповісти
  • Хах
04.09.23 16:31

Ольга, кого ви називаєте побирушками? Людей, які працюють в своїй країні під сиренами, під ракетами, під шахедами? Які ніч не сплять, бо бомблять, а вдень працюють? Людей, які платять податки в своїй країні?

Відповісти
  • Світлана
04.09.23 11:23

Я вибачаюсь, але деякі отримують зарплату тут, виплати там, ще й по телефону розповідають, як вони чудово з'їздили на вихідні  в іншу країну, яка відрізняється від початкової країни перебування та чудово відпочили. А ти ніч не спиш, бо  по тобі пів ночі С-300 летить, або шахеди, а інші пів ночі відійти не можеш, бо руки трусяться. А ще треба працювати, щоб все було вірно, тримаєшся за роботу, бо треба на щость жити і тобі просто так ніхто нічого не дасть. Так якого ляду їх ще треба стимулювати? Пенсінерів своїх тут залишили, з собою не забрали і ми маємо забезпечувати ще й пенсію їх батькам. Дайте щось людям, які залишились тут, працюють ще й донатять армії!!!

Відповісти
  • Лариса
05.09.23 14:30

Світлана, цілком згодна з Вами. Ті, що поїхали, свій вибір зробили. Якщо поїхали люди, що втратили майно, або пенсіонери до своїх дітей, жодним чином нічого не коментую, але багато "біженців" з Ужгорода, Франківська, Львова, які своє житло здали за досить високу ціну біженцям з Бучі, Бородянки, Харкова, Запорізької обл., а самі "бідолаги" страждають в Європі. Замість заохочення для таких ввели б якісь норми, щоб зберегти б і втримати тих, хто лишився працювати і забезпечує тут себе, своїх рідних, не вимагаючи допомоги від держави, за можливості перераховуючи якісь кошти на ЗСУ

Відповісти
  • Жанна
05.09.23 13:17

Світлана,100% !!!

Відповісти
  • +++++
04.09.23 12:02

Підтримую! Хто виїхав - зробив свій вибір. Краще б думали про тих, хто не тільки залишився, а ще й працює в Україні. Хоча б штрафи прибрали для них. Та й взагалі, карати тих, хто залишився та ще й підтримує країну - верх цинізму.

Відповісти
  • Хах
04.09.23 11:54

Які стимули? З нас, тих хто залишився, працює, платить податки - здеруть останні труси. А тим, хто виїхав -  їх віддадуть? ;))))Нічого не маю проти людей, які виїхали, бачу, що правильно зробили. Бо з цією зеленою шоблою, яка грабує країну, тут вже нема що робити.

Відповісти
  • Татьяна
04.09.23 12:02

А як зі стимулом, що ми тут осталися і багато чого робимо , щоб тім українцям було куди повертатися... От точно: " Немає пророка у своїй Вітчизні".

Відповісти
  • СержК
04.09.23 12:14

Батальони Монако та Ніцца теж заохочувати будуть?...

Відповісти
  • Лариса
05.09.23 14:31

СержК, напевне, їх в першу чергу...

Відповісти
  • Бух
04.09.23 14:16

СержК, Ага, гляди, вони там назавжди! Це їхні татусі тут крадуть і там їх утримують

Відповісти
  • Світлана Платонова
04.09.23 12:47

Ключове в цьому всьому - інвестування зароблених грошей в економіку країни. Ніхто нікого не збирається насправді стимулювати, на їх, ні нас. Декому дуже хочеться грошей. І все.

Відповісти
  • Ольга
04.09.23 13:07

Світлана Платонова,10000%

Відповісти
  • НАДІЯ
04.09.23 13:05

Для чого писати,якщо вам все невідомо??Багато виїхали і забрали з собою своїх батьків -пенсіонерів,це по -перше,по -друге в кожного були на все це  були особисті підстави, для чого  вносити зло  в суспільство,можна  у вас запитати ,а чого ви не виїхали ,не дкмаю,що з -за павтріотизму "Не суди и не судим будешь"!

Відповісти
  • Надія
06.09.23 19:59

НАДІЯ, "Пацюки", які перші з корабля тікають при аварії -  Свідомі? А люди, що відкачують воду та залатують пробоїни - по вашому  "не патріоти"?
У мене є знайома родина киян, диванних патріотів , що на кордоні з Польшою була 24 лютого ще до полудня. Самі російськомовні, але в Польші такі патріоти, що мову згадали, Тут квартири здають, там ходять безкоштовно харчуватися та часто копирсаюсься у гуманітарних речах, вибирають собі та родичам у Київ пересилають автобусом. Для мене вони зрадники.
 Я особисто виїзджати не збираюсь ні при яких умовах. Завжди можна бути корисним Батьківщині. НАДІЯ - не суди про всіх по собі.

Відповісти
  • Татьяна
04.09.23 14:06

НАДІЯ, та ніхто нікого не засуджує. Просто оборюється народ, що хто уїхав заохочуваємо, а ті хто остався..... Штрафи,ціни, сирени, діти не зрозуміло, як будуть вчитися і т.п., увесь тягар якби тянемо, а уряд - давай те заохочувати тих що уїхали, при тому, що тім хто зостався - нелегко. 

Відповісти
  • *
04.09.23 15:59

Очередное разделение для стравливания одних с другими.

Відповісти