Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.09.23
8052 22 Друкувати

Влада хоче відновити всі податкові перевірки з 1 жовтня

Уряд схвалив проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок». Про це повідомив представник КМУ в ВРУ Тарас Мельничук.

Законопроектом пропонується внести зміни до ПКУ та Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування», якими передбачити, що з 1 жовтня 2023 року відновлюється проведення документальних (планових та позапланових) перевірок, проведення яких було заборонено до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України.

Перевірки під час дії воєнного стану проводитимуться за наявності безпечних умов для їх проведення.

В свою чергу, нардеп Ярослав Железняк нагадав, що в фінальній версії №8401 була значно краща редакція, де фактично перевірки поверталися тільки для підприємств від 40 млн грн обороту. Але заступник ОП,  Ростислав Шурма, тоді, в останню мить, наполягав на поверненні перевірок лише для платників, які здійснюють окремі види діяльності

У наслідок цього,  МВФ не зараховує виконання податкового маяка по 8401 і вимагає повернення податкових перевірок.

Законопроєкт зареєстровано за № 10016, але текст документу поки що відсутній. Після його появи розповімо більш детально про строки відновлення перевірок та умови їх проведення.  

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Кирпулька
06.09.23 08:45

Що таке небезпечні умови? Вночі був приліт на базу де ми зберігаємо пальне, а з ранку до нас прийши з перевікою (поновили довоєнну). Ми їм кажемо, що у нас форс-мажор, а у відповідь чуємо "їх це не хвилює".

Відповісти
  • Ольга
20.09.23 15:34

Кирпулька, а хде  тцк  з повісткамі ?????

Відповісти
  • Татьяна
06.09.23 09:26

Кирпулька, співчуваю і дуже розумію

Відповісти
  • Злий бух 2
06.09.23 08:54

Абсолютно очікувана вимога донорів на фоні нестихаючих корупційних шкандалів, в яких фігурують або вищі посадовці, або наближені до влади. Звісно, населення країн, що нам допомагають, починають задавати питання "якого біса наші кошти йдуть туди, де їх тупо розпихують по карманм?" і, як результат, транші призупиняються...
А наші-то не збираються змінювати підходи, тому попереду шось просвєта не дуже видно 
😕

Відповісти
  • Angry accountant
06.09.23 11:27

Злий бух 2, так і є! Просто корупційні скандали і мораторій на перевірки це різні речі, а в нас все змішано в одне. Декларування вони проголосували якось криво, а ця тема ближче до корупційних моментів. Лишається знову кошмарить бізнес. Дуже важко працювати, коли кожного дня тупі нововведення!!!! 

Відповісти
  • Злий бух 2
06.09.23 12:06

Angry accountant, це для нас різні речі. А для МВФ - раз такі розумні, то обходьтесь своїми коштами. А для "наших" - інших шляхів нема, як вимагати з бізнесу, бо ж втрачати надприбутки не хочеться.

Відповісти
  • Просто я
06.09.23 18:56

Злий бух 2, навіть не надприбутки, а просто нескінченну золоту жилу... Просто вже якось надоїло, що в нас бачать безсловесне тупе бидло, яке все проковтне

Відповісти
  • Юра
06.09.23 09:03

вони знущаються?

Відповісти
  • Станислав
06.09.23 09:33

Ну що ж, готуємось до мільйонних Актів перевірок та ППР від ДПС, та як наслідок багатомільярдну недоїмку у бюджет та кіпу збанкрутілих підприємств. Ви ж не будете говорити, що ДПС йде саме за 5% оберту за кожен з перевіряємих років (довоєнних років), коли підприємства робили на 💯

Відповісти
  • Ирина
06.09.23 09:33

Вот что значит быть зависимым от МВФ, свое все загубили (производство, промышленность, СГ и т.д.) а теперь с протянутой рукой стоим, а нас еще и добивают

Відповісти
  • ХХХХХХХХХ
06.09.23 09:39

Ирина, та вже, ще МВФ винен, що ми у такій *опі. А разом з ними інопланетяни та мамонти 🙈

Відповісти
  • Александр
06.09.23 13:39

ХХХХХХХХХ,
Так и есть ворам виновны все инопланетяне, только не они сами, ну и конечно в первую очередь их рабы, у которых они сами давно всё украли.

Відповісти
  • ANKOR
06.09.23 09:53

а може дайте осінь і зиму пережити. Можуть бомбити енергомережі та інші комунальні установи, щоб зірвати опалювальний сезон, щоб мерзли, хворіли.... ми ще не знаємо шо нас чекає попереду. А судячи із тотальної мобілізації, то нічого хорошого чекати не варто. Коли вже старі військові білети не актуальні, змінили переліки діагнози, обмежено придатні стають придатними, непридатні також...

Відповісти
  • Елена
06.09.23 09:54

Налееетай!

Відповісти
  • Президент відповів на петицію бізнесу проти скасування воєнних пільг
06.09.23 10:07

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1073350.html
це вже не актуальне?

Відповісти
  • Angry accountant
06.09.23 11:29

Президент відповів на петицію бізнесу проти скасування воєнних пільг, "моє слово- хочу даю, хочу беруся....

Відповісти
  • Светлана
06.09.23 11:27

Хай спочатку свої декларації відкриють!

Відповісти
  • SHADOW
06.09.23 14:15

Светлана, Вы что, если откроют, то другие увидят сколько они натырили

Відповісти
  • Angry accountant
06.09.23 19:06

SHADOW, ось тут в мене питання до МВФ і їх структурних маяків. Яка різниця скільки вибили при перевірках, якщо все це якось конвертується і осяде в  деклараціях, тих, що намалюють з врахуванням склерозу і закриють для переглядів на рік... Може хтось володіє інфо де взяти ті вимоги МВФ?
Ще момент. Сьогодні спілкувалась з знайомими (будівництво), в них колапс, немає людей - жінки виїхали, чоловіків мобілізували.  Тепер треба забити останній цвях - їх треба перевірити, зняти всі витрати (нехай потім судяться), нарахувати штрафи, пені.... і всьо! Стимулювання бізнесу по нашому

Відповісти
  • Наталья
06.09.23 11:57

Кончені!

Відповісти
  • Тетяна
06.09.23 17:24

Не может МВФ это требовать! Вранье.

Відповісти