Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.08.23
4295 17 Друкувати

МВФ не задоволений обмеженнями щодо перевірок українського бізнесу

Про МВФ, № 8401 та податкові перевірки розповів народний депутат, член податкового комітету Ярослав Железняк. 

Він повідомив, щр отримав інформацію з трьох джерел - у нас проблема з № 8401 та меморандумом з МВФ. А саме: у МВФ не зараховують виконання структурного маяка, так як в останній момент була зміна редакції тексту закону, яку ніхто не погодив з МВФ. В частині обмеження перевірок. 

Нагадаємо про що мова: був текст № 8401 до другого читання, де було передбачено повенути перевірки тільки для найбільших субʼєктів. 

Але потім була зустріч у Раді: Премʼєр, керівництво Ради, Міністр фінансів, заступник ОП та представники всіх фракцій. 

І там, в останню мить0 Ростислав Шурма запропонував виключити частину редакції по перевіркам. Міністр фінансів Сергій Марченко, Премʼєр-міністр Денис Шмигаль та нардеп Ярослав Железняк одразу попередили про ризики, що закінчиться це тим, що нам:

  1. Не зарахують виконання маяку.
  2. МВФ значно більше уваги приділить пункту про перевірки, і в наступних умовах це буде вже реальне повернення і навіть посилення, а не номінальне (як передбачав спочатку текст 8401). 

Що далі? 

  • По-перше, цей пункт стає проблемою для взаємодії з МВФ;
  • По-друге, на думку Железняка, зараз МВФ дуже ретельно буде слідкувати за поверненням перевірок. Тобто креативно вже обійти не вийде. І ось тепер це буде реально ризик для бізнесу. 
За матеріалами Ярослав Железняк

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Злий бух 2
23.08.23 08:42

чекайте - пан депутат хоче сказати, що вони планували...обманути МВФ  і насправді не планували перевіряти бізнес, чи як інакше можна зрозуміти "креативно вже обійти не вийде" ?
якщо вже й Желєзняк почав вживати те, що вживають більшість із "креативних" творців законів та представників влади, то біда-біда

Відповісти
  • Angry accountant
23.08.23 23:46

Злий бух 2, згодна з Вами! "Креативно  обійти вже не вийде", фраза в ступор вгоняє і виглядає як попередження: "Готуйтесь, бо буде жорстко!'
А я дуже хочу знайти той текст МВФ і ті вимоги щодо перевірок!!! І хочу зрозуміти чого їх не цікавить витратна частина на утримання наших можновладців!

Відповісти
  • СержК
23.08.23 09:32

мивиефу треба хоч раз пройти перевірку нашої податкової (бажано креативної одеської), попередньо отримавши стан ризикового суб'єкту... цікаво, які будут донарахування?... але обманювати баблопечатників твердої валюти недобре...

Відповісти
  • Аня
23.08.23 10:01

СержК, и не только Одесской, -все очень креативные ))) 

Відповісти
  • Наталія
23.08.23 09:49

очереднаябрехня

Відповісти
  • Юлия
23.08.23 10:05

а МВФ знает,что он незадоволенный?или решили поживиться на проверках и снова прикрываются МВФ

Відповісти
  • Евгения
23.08.23 10:22

А можно где-то почитать этот меморандум МВФ?

Відповісти
  • Додаток I
23.08.23 10:53

Лист про намiри: https://bank.gov.ua/ua/files/QfUGGzuAdbHzeDS

Відповісти
  • Вікторія
28.08.23 08:50

Додаток I,  нет, хочется почитать требования именно МВФ.
точка зрения второй стороны известна 

Відповісти
  • меморандум
23.08.23 10:58

404 - Not Found: https://biz.nv.ua/finance/minfin-ukrainy-opublikoval-polnyy-tekst-memoranduma-o-sotrudnichestve-s-mvf-50315601.html

Відповісти
  • pdf
23.08.23 11:06

https://mof.gov.ua/uk/news/tekst_memorandumu_pro_vzaiemorozuminnia_z_ies_v_ramkakh_novoi_masshtabnoi_makrofinansovoi_dopomogi_ies-3805

Відповісти
  • !!
23.08.23 11:03

МВФ хоче, щоб в Україні не було корупції! Щоб не крали!! А оте все, що зелень видумує, тіпа МВФ хоче, чергова брехня

Відповісти
  • Наталья
23.08.23 14:15

"Він повідомив, щр отримав інформацію з трьох джерел - у нас проблема з № 8401 та меморандумом з МВФ".
А чому ж не каже що за джерела ? Чи може це йому якась бабуся на лавочці нашептала ?  А все значно примітивніше , з призупиненням частини перевірок , грошовий потік від хабарів за ці перевірки до їх кишень  зменшився, а віли на Лазурному узбережжі вже підібрали. Так що громадяни готуйте бабулєти ! Вони вже це вирішили і якщо ми будемо мовчати , то вони задовбуть нас своїми перевірками.

Відповісти
  • Angry accountant
23.08.23 23:52

Наталья, вони якось підзабули,що взагалі-то 8401 перетворився на ЗУ #3219, а сьогодні 23/08.... Я так розумію що Железняк поступово готує платників до чергових змін 

Відповісти
  • Наталія
23.08.23 16:22

Читай - податкова не задоволена , бо  буде замалий "збір" хабарів, а в МВФ  інші  вимоги:  Україна без корупції

Відповісти
  • Світлана
24.08.23 10:02

Та це гетьманцев хоче повернути жорсткі перевірки, це маньяк, який всіма фібрами своєї протухлої душонкі ненавидить Україну та Підприємців

Відповісти
  • Анна
28.08.23 14:10

Зачем МВФ чтобы проверяли бизнес, возможно лучше, чтобы МВФ проверяло куда государство девает деньги МВФ?! Или МВФ думает, что оно помогает бизнесу?! 

Відповісти