Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.10.23
2687 8 Друкувати

Часткове скасування перевірочного мораторію погоджено з МВФ

Законопроект (№ 10016-д), проголосований у першому читанні,  — це виконання вимоги МВФ про часткове відновлення податкових перевірок суб’єктів господарювання. Про це повідомив Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Ми запропонували Верховній Раді України модель, погоджену з МВФ і бізнесом, відповідно до якої перевірки відновлюються лише для підприємств, які мають ризики у своїй діяльності, а саме, які у 2021 році мали податкове навантаження менше, ніж середнє по галузі на 50 і більше відсотків», — зазначив парламентарій. 

За його словами, цей концепт був погоджений із бізнесом і сприймається суспільством і нашими партнерами. 

За матеріалами ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Оксана
19.10.23 09:07

Очередной обман и популизм!

Відповісти
  • Лариса
19.10.23 11:30

Оксана, бачила вчора виступ Гетманцева.... Плачу. Можливо на фотографів і впливає: ". ..перевіряти тільки ризикових, хто платить НА 50% МЕНШЕ НІЖ ПО ГАЛУЗІ..." Емоційно, гаряче, наче боротьба з чимось геть страшним, що заважає всьому людству

Відповісти
  • Нина
19.10.23 09:21

 податкове навантаження менше, ніж середнє по галузі на 50 і більше відсотків»
МВФ по ходу вообще не понимает значения этого предложения.по надо же как-то оправдать действия налоговой.А ничего что 2021 это карантинный год и многие фирмы тупо здохли,так давайте добьем в этом году в войну уже тех кто еще шевелиться.Гетманцев хочет общипывать гусей которые находятся в коме.

Відповісти
  • Лариса
19.10.23 11:26

Нина, цілковито згодна з Вами!!! Карантин, потім війна. Я навіть документи за цей період не можу зібрати повністю((, контрагенти то не працюють, то віддалено, то бухгалтер з директором за кордоном....
Згадується Шариков з "Собачого серця":
"Ми их душили-душили..."

Відповісти
  • Антонина
19.10.23 10:27

Это с каким бизнесом погоджувалы? "Дайте мне его хоть за горло подержать"

Відповісти
  • Петиція
19.10.23 11:44

https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/?id=11809

Відповісти
  • Марія
19.10.23 15:44

Спочатку МВФ нехай перевірить декларації чиновників і депутатів, запропонує прийняти закон про прогресивну шкалу  ПДФО, тому що зарплати чиновників і топменеджерів державних підприємств під час війни захмарні від 300000 до 3000000 грн. ,  а гетьманцев рветься перевіряти малий бізнес

Відповісти
  • ТАСА
19.10.23 16:09

Марія, відмінять обмеження нарахування ЄСВ по з-п. Хай нараховують ЄСВ на усю з-п. А чого скромнічати?

Відповісти