Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.11.23
5393 39 Друкувати

В Україні запустять всеосяжну програму з вивчення англійської мови: для кого англійська стане обов'язковою

Уряд планує запустити всеосяжну і доступну програму з вивчення англійської мови. Відкриту для кожного, незалежно від фінансового стану чи від місця проживання. З індивідуальним підходом і відкритим доступом до освітніх ресурсів. Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час презентації національної програми з популяризації англійської мови в Україні.

Президент України Володимир Зеленський вже подав до Парламенту законопроєкт, який офіційно закріплює її статус як мови міжнародного спілкування в Україні. Вже зараз українці, які володіють англійською мовою, мають переваги на ринку праці. Це вища зарплата, більше кар’єрних можливостей, здатність швидше розвиватися і в разі потреби отримувати новий фах.

«Нині 49% опитаних українців не мають жодних навичок з англійської мови. І це вказує на те, що близько половини опитаних громадян можуть втрачати додаткові можливості, які можна було б використовувати як для особистісного розвитку, так і для розвитку держави. І цей пробіл може бути заповнений, зокрема, завдяки змінам в освіті. Тож на державному рівні сприятимемо вивченню англійської мови на всіх рівнях освіти і в будь-якому віці, починаючи від дошкільнят», — зазначив Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Українці створюють конкурентні продукти та сервіси, які здатні підкорити світ. Англійська мова буде двигуном їх просування, драйвером успіху та запорукою самореалізації для тисяч людей.

Шмигаль зазначив, що спочатку обов'язкове знання англійської мови стосуватиметься держслужбовців. Від них вимагатимуть знання на рівні В1 - В2, а для керівників не нище В2.  У подальшому знання англійської мови в Україні має стати повсюдним.

За матеріалами Денис Шмигаль, Прем‘єр-міністр України
Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ХХХ
02.11.23 08:33

весь світ ...задумливо споглядає... на стан справ з корупцією, втратою міжнародної підтримки, паплюжінням закону у випадках. якщо мова про друзів, щодня викриваємих тіпах з російським шлейфом у найвищих кабінетах. а дві найвищі посадові особи держави працюють над закнопроєктами по вивченню англійської мови бабусіми у глухому селі південної України...
реально, навіть нецензурних слів не залишилось 
😫

Відповісти
  • Ен
02.11.23 13:29

ХХХ, 😭

Відповісти
  • Оксана
02.11.23 09:53

ХХХ, у вас   українською повно помилок,куди ще англійську вивчати ? Законопроект підтримую повністю!

Відповісти
  • надія
02.11.23 10:41

Оксана, У "Вас" немає виховання насамперед. Якщо людина зробила описку це не безграмотність.
Корупцію у владі англ мовою не прикриєш. 
Та й на ці курси скільки грошей з бюджету спишуть ( читай розпилять)? Оренда приміщень, зарплата викладачам ?
Хіба під час війни, коли гроші збирають на дрони з людей, вивчення англ мови першочергове? Бо не всі з нас і до перемоги доживуть. А ці курси для ВСІХ перемоги не приблизять.
Вам локшину на вуха вішають , а Ви і раді. 
Зараз тільки ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ! 

Відповісти
  • надія
02.11.23 09:00

Це карт бланш для мажорів ( репетитори, навчання за кордоном), що зараз тусуються по клубам  або тих ,хто вже зараз сидить на тепленькому місці  і перешкода для демобілізованих військових,
Перша умова для державних службовців - перебування на фронті на нулі. Треба ще звичайно вичистити зі списків учасників бойових дій таких , хто отримав посвідчення як Евген Стипанюк : гуляв по Києву, отримував 100 тис бойових, барижив на торгівлі дронами для фронту.
Це вже готовий "слуга народу". 
НЕ МОЖНА СТАВИТИ ЗНАННЯ АНГЛ МОВИ ВИЩЕ ЩОДЕННОГО ПОДВИГУ НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ!
Не надійтеся, що замордуєте їх по чергам за довідками та залишите їм  вакансії охоронників та вантажників.
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!!!
 

Відповісти
  • Ольга
02.11.23 09:46

А я согласна. Если хотим в Европу - надо учить! Без вариантов! Программа будет " ...відкрита для кожного, незалежно від фінансового стану чи від місця проживання". Одинаковые возможности и для мажоров, и для военных и для всех нас с вами!

Відповісти
  • ***
02.11.23 16:21

Ольга,Скільки часу потрібно для рівня B2?

Знаючи кількість годин для вивчення англійської мови, можна вирахувати дні, тижні й навіть роки, які треба витратити на навчання. Якщо займатися один раз на тиждень і витрачати на це 1 годину, то майже через 14 років буде досягнута ціль - рівень В2.На рівні B2, відповідно до CEFR (Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою), ви маєте вміти робити  наступне :


Розуміти тривалу розмову та дискусії на технічну тематику


Читати та розуміти статті та доповіді на актуальні теми


Писати листи, оповіді та тексти на різноманітну тематику

Відповісти
  • горожанин
02.11.23 14:02

Ольга, а вот интересно ,араби у  англии на какой мове  балакают

Відповісти
  • надія
02.11.23 10:12

Ольга, Без вариантов? То есть знание англ языка для чиновников  в первую очередь ? Да эти б... в ПФ и на укр ответить толком не могут.

Відповісти
  • *****
02.11.23 14:09

надія,ой,ну ты и загнула. хамить не  нужно

Відповісти
  • Надія
02.11.23 16:28

*****, Ну кроме того "б" о котором Вы подумали, еще есть бараны и бюджетники. 

Відповісти
  • Ірина
02.11.23 10:09

Сполучені Штати України, вітаю - "здобули". Один ворог на фронті, а інший руйнує країну зсередини. Такими темпами будуть викорінювати українську мову взагалі.

Відповісти
  • Валентина
02.11.23 10:17

Я принципово не хочу її вчити в обов'язковому порядку в майбутньому, що за брєд! Добровільна основа має бути, а не "стадний" двіж

Відповісти
  • Надія
03.11.23 09:17

Встречаются два пожилых еврея на Брайтон-бич.
— Абрам, ну как твой английский? Выучил уже?
— Да нет, и не учу совсем. Зачем мне английский? Я в Америку не хожу.

Відповісти
  • ТАСА
02.11.23 10:53

Валентина, а що не зрозуміло що анг.мова необхідна. Якби так було як обіцяють, то це добре. Тільки боюсь, що це не здійснено

Відповісти
  • Шоля
02.11.23 11:29

Мабуть пана Шмигаля з'явилися зайві кошти в бюджеті

Відповісти
  • ***
02.11.23 16:14

Шоля, Треба ж бюджетні кошти списувати у прірву власних кишень, так замість "барабанів"  вигадали курси. 
 А коли дивлюся в ютубі, як військовий, зовсім молодий хлопчина каже, що дронів не вистачає, так купує їх  за власні гроші з бойових, так плакати хочеться.  А з другої частини хлопці кажуть, що від держави дрони ні разу не одержували, тільки від волонтерів. 

Відповісти
  • Наталия
02.11.23 12:06

Театр абсурда...

Відповісти
  • Наталка
02.11.23 12:14

А почему не французский или, например, японский?

Відповісти
  • Людмила
03.11.23 21:52

Наталка, китайский лучше, он перспективнее

Відповісти
  • ТАСА
02.11.23 12:17

Наталка, чим більше знати мов тим краще

Відповісти
  • *****
02.11.23 14:00

ТАСА,  чим  більше  знаєшь ,тем краще сплишь

Відповісти
  • Наталка
02.11.23 12:23

ТАСА, вы говорите общими  статусами . Меня интересует вопрос по каким критериям был выбран английский ? У меня есть В2 по английскому)))

Відповісти
  • ТАСА
02.11.23 12:30

Наталка, здорово. А у мене -нуль. 

Відповісти
  • Анна
02.11.23 12:20

цікаво, в США вівчають нашу українську? Насамперед Корупцію подолайте.

Відповісти
  • Яна
02.11.23 14:45

Анна,до чого тут США? Англійська мова і Велікобрітанії, і в Австралії, та і ще багато країн є, де спілкуються анлійською. До речі, в США вчать українську мову ті, хто хочуть - які проблеми? Вважаю, що вчити англійську треба, але всі ці зелені законопроєкти, та ще під час війни - це ШАПІТО! Зараз пріорітет - це фронт і наша перемога! Ось що треба фінансувати, а не дерібанити гроші!

Відповісти
  • Анна
02.11.23 12:22

Крута новина!

Відповісти
  • Олександра
02.11.23 13:44

Шановні, знати якнайбільше мов, хіба це погано? До чого тут коррупція, що ви зациклилися? Звичайно, що зараз повинно бути все для ПЕРЕМОГИ, але й  розвиток сусупільства не остання справа.

Відповісти
  • Дмитрий
03.11.23 10:56

Олександра,знати якнайбільше мов це добре. Питання в тому, а чи потрібно будь-якій особі, яка вже отримала достатню для неї освіту, нав'язувати вивчення тієї чи іншої мови. Чому саме англійська, а не китайська, французька чи будь-яка інша. Хіба людина, яка займається якоюсь діяльністю, не може сама визначити, яка мова їй потрібна? Розглядається не питання, чи потрібно знати кілька мов, а питання, чи всім потрібно знати саме англійську. Наприклад, мені, як бухгалтеру, вона не дуже знадобилася.

Відповісти
  • ТАСА
02.11.23 14:12

Олександра, згодна з ВАМИ. 

Відповісти
  • хіба-німа
02.11.23 13:59

а может  пусть борис джонсонюк  вчить  українську 

Відповісти
  • Яна
02.11.23 14:47

хіба-німа,а може, щоб вчили українську, треба Україні хоча би подолати коррупцію і жити за свій рахунок, а не сподіватися на допомогу США та західних країн, котру потім успішно дерибанити, та й ще хаяти ниших партнерів.

Відповісти
  • ІринаКиїв
03.11.23 01:03

для держслужбовців, то вони загнули
а в загальному ідея хороша, но це тільки просто ідея

Відповісти
  • данет
03.11.23 10:09

 украінці які володіють англійською мовою мають переваги на ринку праці.  серьезно? в польше в чехии в германии   какой английский ау ---учите польский чешский и немецкий.и опять спрашиваем зачем большинству украинцев в том числе и госслужащим язык колонизаторов и рабовладельцев--английский.вы украинский хотя бы освойте.и займитесь переводами научной и т.п. литературы на украинский.

Відповісти
  • Ольга
03.11.23 10:10

Прочтя ваши, коллеги, комментарии по поводу "...надо учить, без вариантов", - я в шоке! Ведь мы все с высшим образованием, и вдруг такое категорическое отрицание! Сами не в состоянии, так хоть детей ин.языку обучите!  Откройте им будущее!

Відповісти
  • данет
03.11.23 10:32

Ольга,отрицание насилия и постоянного отношения власти к нам как к умственно отсталым. все учат учат и учат а сами тупые как пробки.а дети и так учат иностранные языки   в чем проблема.ваш сын допустим поедит в польшу работать какой язы вы предложите выучить???? отож

Відповісти
  • Тетяна
03.11.23 11:07

Щось мені здається, цей законопроект президента -  реверанс у бік "молодих, продвинутих" виборців. Що, рейтинг собі підтягує, готується?!  

Відповісти
  • *
03.11.23 12:06

Чергове формальне, що не вирішує проблем по суті.
Крали та брехали українською, тепер будуть англійською.
Американським панам готують холопів, що мають їх розуміти.

Відповісти
  • Юлия
06.11.23 11:11

Клас, реально можливість розвиватися буде навіть у тих, хто раніше не міг собі цього дозволити.

Відповісти