Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.11.23
8434 16 Друкувати

Чергові подарунки від ДПС: план перевірок оновлено

ДПСУ напрацювала чергові зміни до плану перевірок платників податків. Тепер оновлено розділ I «Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб» та II «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» плану-графіка перевірок на 2023 рік.

До речі, нещодавно, 2  листопада, вже були внесені зміни до  Розділу ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб".

План-графік на 2023 рік складається з чотирьох розділів (для швидкого пошуку у файлах користуйтеся комбінацією клавіш Ctrl+F):

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ТОВ Комунальник
07.11.23 08:53

Перевірка 

Відповісти
  • Жанна
07.11.23 09:06

"ДПСУ напрацювала чергові зміни до плану перевірок..."  вони працюють(((

Відповісти
  • XXL
07.11.23 09:41

шо далі має бути....?! такого не робилося до війни та карантину! Виходячи з того шо робиться під час фактичних та позапланових перевірок, як знімають і відмовляють у відшкодуванні ПДВ і скільки штрафів нараховують - ще гірше за блокування ПН, уявити можна шо буде робитися далі. Повернулися 2009-ті роки коли не хотіли відшкодовувати ПДВ, а потім іноземці ж були цим вражені і за сприянням ЄС почали з 2015-го року відшкодовувати ПДВ навіть ФОПам. 

Відповісти
  • Петиція
07.11.23 09:42

https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/?id=11809

Відповісти
  • Повернення податкових перевірок: що готує влада для бізнесу
07.11.23 09:46

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1074970.html  
Зміни до плану-графіка перевірок вноситимуться щомісяця.
Южаніна пропонувала вносити такі зміни за довоєнним порядком – по 1 разу в І і ІІ кварталах, але ці пропозиції не було враховано. 
Також не була підтримана пропозиція щодо інформування через Електронний кабінет кожного платника, який відповідає критеріям включення до плану-графіка перевірок. Тож про свою відповідність визначеним критеріям платник дізнається, коли побачить себе у плані перевірок.

Відповісти
  • СанЯ
07.11.23 13:15

нічого не підтримано, таке враження - нема війни

Відповісти
  • Елена
07.11.23 09:48

Каждую неделю менять - это нормально.... Может депутатов и министров тоже надо с такой же скоростью менять?

Відповісти
  • Вера
07.11.23 10:37

А це вже враховується в зміни на цей місяць, чи ще будуть щось міняти?

Відповісти
  • Світлана
07.11.23 14:40

кожні 3 дні мабуть буде новий план! Дурдом!!!

Відповісти
  • Яга
07.11.23 14:57

Світлана, ага, це вам не план п"ятирічки!!!

Відповісти
  • ПДВ
07.11.23 19:43

Середина серпня – фактична перевірка. Наразі пройшла планова перевірка з 2017 року, але акт ще не отримали, чекаємо. Сьогодні прийшла знову фактична перевірка! Це просто знущання. Як можна продовжувати  любити професію бухгалтера, коли ти як віслюк загнаний

Відповісти
  • Кирпулька
08.11.23 08:34

ПДВ, це ще мало. З серпня дві фактичні перевірки (незаконні), бо компанія має ліцензію без місць зберігання пального, тобто фактичного залишку на компанії немає, бо пальне у зберігача але в запиті вказано надати документи на придбання та реалізацію за 3 роки, тобто фактичні перевірки перепрофільовують у документальні і з великою впевненость кажуть, що це законно. Потім заходить перевірка по ТЦО, потім документальна планова, потім продовжують довоєнну позапланому, а ще лежить 12 листів по запитам на зустрічні перевірки. Ось наслідки зняття мораторію для акцизників. Працювати ніколи. О ще забула про зустрічну перевірку КРУ.

Відповісти