Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.11.23
1693 5 Друкувати

Чи може працівник самостійно обрати банк для отримання заробітної плати?

Виплата заробітної плати може здійснюватися через установи банків, поштовими переказами на вказаний працівниками рахунок (адресу) з обов'язковою оплатою цих послуг за рахунок роботодавця за особистою письмовою згодою працівника, в якій працівник зазначає назву банку.

У разі відсутності такої згоди роботодавець має забезпечити виплату заробітної плати працівнику за місцем роботи.

За матеріалами Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • *
16.11.23 10:29

– Доброго дня!
– Дякую, я вже снідала.
Нажаль, усілякі ДПС, ПФУ і так далі саме так і "відповідають"...
То може чи не може працівник самостійно обирати банк?
Право є, але скільки треба витратити часу, щоб цим правом скористатись?

Відповісти
  • Лілія
16.11.23 12:26

*,а хто мені ,як бухгалтеру, заплатить за додаткову , "скорпулезну" роботу, по виплаті зарплати платіжкою на кожного співробітника окремо? Є зарплатній проєкт, є інтеграція відомості в банк, кожен може перевести на ту карту якою зручно користуватися
якщо 10 чоловік, ще можна, коли 200.......мені мої очі ще потрібні

Відповісти
  • Антонина
16.11.23 14:21

Лілія, это Ваше, мнение, как бухгалтера.  А, как сотрудник, при смене работы, попадется Вам предприятие с зарплатным проектом в попаинвестбанк, с одним отделением в г. попа. И поедете Вы туда оформлять карту.
А по хорошему, все мы люди. И если у моего сотрудника в примате заблочены карты, я ему выплачиваю на другой банк. 

Відповісти
  • Очень злой бух
16.11.23 16:58

Антонина, у вас сколько работников?, у меня за 300, 4 зарплатных проекта в 4х банках, набрать только платежки на налоги, больничные, алименты, и т.п. уже полдня. Так что, пусть работник выберет один из 4х банков. Иначе надо отдельного буха надо, чтобы перечислять каждому работнику, куда он захочет

Відповісти
  • Антонина
17.11.23 09:30

Если у Вас за 300 работников, то Вы по любому не единственный бухгалтер.4-х банков более чем достаточно. Столько банков не наберется, чтоб каждому в отдельном банке карточку. 
И анекдот: Сидит грустный водитель. Шеф спрашивает-"чего ты вздыхаешь? Я тебе з/п хорошую плачу, детям с учебой помог, жене на лечение дал. По выходным на рыбалку, охоту-вместе ездим" Тот отвечает "Да все так, Василич, спасибо, не обижаешь. Но если б еще кто-то возил!"

Відповісти