Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.11.23
19121 12 Друкувати

Податкове навантаження: ДПС навела показники з податку на прибуток

ГУ ДПС у м. Києві з метою недопущення викривлення показників податкової ефективності надає інформацію щодо правильності зазначення платниками кодів видів економічної діяльності (КВЕД) в податковій звітності з податку на прибуток у відповідності до чинного Національного класифікатора України. 

Інформація щодо правильності зазначення платниками кодів видів економічної діяльності (КВЕД) в додатках:

Показники податкової ефективності наведено у файлах:

За матеріалами ГУ ДПС у м. Києві

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Вікторія
16.11.23 11:09

Мистецтво, розваги, відпочинок
Дохід в 2023 році майже в 7 раз більше, ніж в 2021 році.
Я чогось не розумію?
Ми в 2022-2023 році на відпочінок витрачаємо в рази менш, ніж до війни. Да і можливостей для відплчінку стало набагато менше. Можливо, в інших зовсім інакше????

Відповісти
  • Ольга
16.11.23 11:54

а може хтось на пальцях пояснити , як його порахувати (навантаження)

Відповісти
  • Наталья
16.11.23 12:17

Ольга, налоговая нагрузка по налогу на прибыль = указанный в таблице % с оборота предприятия (без НДС)

Відповісти
  • Лариса
16.11.23 12:46

Клас! А якщо у підприємства кілька видів діяльності (КВЕДів), по одним навантаження 0,7, а по іншим 3,7 (основний). А у підприємства в цілому 0,73. Дохід більший саме не по основним КВЕДам. То як це буде рахуватись? Що це підхід? В декларації ми не росписуємо дохід по кожному КВЕД окремо

Відповісти
  • Лариса
16.11.23 16:03

Лариса, доповню. А для чого опублікували додаток 2 по 2023 року? Як орієнтир для платників? А додаток 1, як я розумію, це щоб шукати себе по галузям? Знову ж таки, дурне риторичне питання, а якщо в мене діяльність по кільком галузям і, знову ж таки, основний КВЕД в одній галузі,по ньому 5%, 40% по іншому КВЕДу, але в рамках однієї галузі, а 55% доходу по КВЕДу зовсім іншої галузі,то як тут рахувати? 
Враження, що вони самі не розуміють, що ліплять. Чи це в них тільки - одне підприємство = 1КВЕД /1галузь? Вони не припускають, що цілковито нормально мати діяльність в 2 галузях - виробництво і оптова торгівля.
І взагалі один показник для відбору у ризикові, це "вирвати з контексту", Вимагаєте високих з/п ( один з критеріїв) = збільшення витрат, зменшення ПнП. 

Відповісти
  • Ирина
16.11.23 19:29

і після цього хтось має право казати що спрощення система 5% це льгота? 

Відповісти
  • хороший чоловик
20.11.23 12:49

Ирина, після отвісля

Відповісти
  • Юлия
17.11.23 09:57

Туристична діяльність 0,8%???? З глузду з'їхали?

Відповісти
  • Марія
17.11.23 12:19

існує брехня, велика брехня і СТАТИСТИКА!!!

Відповісти
  • Нина
17.11.23 20:57

Який дебілізм!!!! Яким та чиїм законодавством передбачено  такий взаємозв"язок КВЕДу з податком на прибуток??? Де в Податковому Кодексі поняття "ефективність"??? Це точно, що з кожним днем  війни ДПС  все більше залітає в космос....

Відповісти
  • Нина
19.11.23 14:30

Показники податкової ефективності 
это законно?где в кодексе это прописано? ?А война и мобилизация это не влият разве на бизнес ?

Відповісти
  • Angry accountant
02.12.23 00:08

Які думки? Для розуміння порівняння по галузям в додаток 1 дивимось? Саме там по галузям росписано. А додаток 2, я так розумію, щоб планували показники які  будуть в звітності за 23 рік по основному КВЕД?! 

Відповісти