Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.11.23
3718 27 Друкувати

В Україні розглянуть ідею нового свята – Дня подяки Богові

Не так давно ми розповідали, що до Верховної Ради надійшов законопроєкт, яким пропонується  запровадити нове свято, День подяки. Це свято  відзначатимуть 22 жовтня. Відповідні зміни буде внесено до статті 73 Кодексу законів про працю України та доповнено перелік святкових днів. Більш детально про це свято у нашому матеріалі В Україні може з'явитися нове свято - День подяки.

Зараз розповімо Вам про інше свято. На сайті Верховної Ради зареєстровано проєкт Постанови про встановлення в Україні святкового дня - День подяки Богові.  

День Подяки Богові пропонується святкувати на міжконфесійному рівні з тією метою, щоб увесь український народ міг звернутись до Бога з подякою за Його милість, яка була явлена до українського народу в різні історичні часи та проявляється у теперішній час, коли Україна опинилася в умовах повномасштабної збройної агресії з боку російської федерації.

Народ України в усі часи своєї історії пережив багато лихоліть і скрутних часів для усієї нації. Внутрішня сила, мужність та незламність української нації має свій початок у давніх християнських коренях, які обумовили наявність у переважної частини українського суспільства потреби і у теперішній час звертатись до Бога зі словами вдячності та шукати допомоги. Ідея вдячності Богу і ближньому – це ознака високої культури, духовності та економічного процвітання нації.

Святкувати День подяки Богові пропонується в останню неділю вересня. Вибір цього дня у році для святкування Дня подяки Богові пояснюється традиційним для українського народу звичаєм збиратися разом після збору врожаю та дякувати Богові за родючість землі, зібраний з полів хліб та добробут кожної родини. У цей день кожний матиме особливу нагоду звернутися до Всевишнього з молитвою про очищення від гріхів і духовне зцілення, з подякою про добробут і добрі врожаї у нашій країні, з проханням про збереження миру, єдності та незалежності нашої держави.

Не так давно ми розповідали, що до Верховної Ради надійшов законопроєкт, яким пропонується  запровадити нове свято, День подяки. який відзначатимуть 22 жовтня. Відповідні зміни буде внесено до статті 73 Кодексу законів про працю України та доповнивши перелік святкових днів. 

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ірина
30.11.23 08:21

Немає більших проблем у війну, крім встановлення нових свят

Відповісти
  • СержК
30.11.23 08:30

Тому, хто живе з ним в серці, не треба для цього встановлювати "свята" від держави... достатньо дякувати тихенько щодня, а не помпезно раз на рік...

Відповісти
  • Виктория
30.11.23 09:20

Майже місяц йде блокування кордону з Польшею, може і до цієї події свято рганізувати, водії в чергах у 1000 авто  з задоволенням будуть святкувати на морозі на трасі.

Відповісти
  • Елена
30.11.23 09:37

Мені від тих свят ні холодно ні жарко. Вони зараз відмінені. Я і 1 січня працюю. Так що якщо православнутим на всю голову в раді нічим зайнятись, нехай хоть кожен день святковим зроблять.

Відповісти
  • ***
30.11.23 18:14

Елена, Так у них кожен день свято! То хабар, то премія, по мат допомога, то ЗП ( не Зароблена плата).

Відповісти
  • Юрій
30.11.23 09:40

Я уже запутался какие праздники остались, какие добавились, когда праздновать. Исходя из вышеизложенного, было принято сложное решение праздновать каждую пятницу)))

Відповісти
  • Марія
05.12.23 10:35

Юрій, згодна.

Відповісти
  • Надія
30.11.23 18:00

Юрій,  И  Обязательная пятикратная молитва — один из столпов ислама, выражение покорности и благодарности Аллаху; чтение дополнительных молитв считается благим делом.

Відповісти
  • Гаввах?
30.11.23 09:43

Да ну нах!

Відповісти
  • Ирис
30.11.23 10:22

Гаввах?, 100%

Відповісти
  • Наталия
30.11.23 10:07

У останню неділю вересня - 22 жовтня..? Це як?Свято урожаю -день подяки, хай буде. Якщо буде Україна

Відповісти
  • but buh
30.11.23 10:11

день подяки  взагалі - то ще якось ..,
а от за що будуть дякувати богу?.. мабуть за те, що допомагає рашистам знищувати українців та Україну..?
вже більшість людей тільки і роблять, що моляться, пишуть молитви в коментах, ходять до уеркви замість спілкування з сім'ями, дітьми, друзями.., а бог все ще не стороні України та українців
Слава ЗСУ! Дякую ЗСУ!

Відповісти
  • леся
05.12.23 10:17

but buh,а ти у воїнів запитай чи вони не мають за що дякувати Богові. Бо тільки за його допомоги ми ще існуємо, як держава Україна

Відповісти
  • Надія
30.11.23 18:07

but buh, Сироти та вдови повинні святкувати?
Як на мене,  то краще щомісяця гробки, бо тих кого поховали зараз,  треба частіше провідувати.
Майже пів країни знищено, а ми як сектанти повинні Богу за це дякувати?  Може ще жертвоприношення робити.
Всі нові свята можуть призначатися ( а хто їм право дав це визначати) тільки після ПЕРЕМОГИ! І на вимогу суспільства, а не різних безуглих та Ко.

Відповісти
  • леся
05.12.23 10:22

Надія,я дружина героя, що загинув 21,04,23 ,  але я дякую Богові. Бо мій чоловік розповідав стільки випадків, коли чудом (Божою допомогою) вони залишались живими. А от зрадники у керівництві державою та серед військових призводять  до надлишкових смертей  і каліцтв. Але це 73% привели до влади таких недоумків і продажних нелюдів, а не Бог. Бог дав людям свободу в діях. От ми і діємо.

Відповісти
  • Наталія
30.11.23 17:17

but buh, ого скілкьи дизлайків. Рашиський десант на сайт висадився????

Відповісти
  • леся
05.12.23 10:24

Наталія,бо написала дурню, от і дизлайки.

Відповісти
  • "Солнце светит для всех" (c)
30.11.23 11:40

Бог-Отец - центр галлактики, Бог-Сын - локальная звезда - Солнце. Есть и другие "боги" - логосы планет, звёзд, систем, скоплений...
Как вариант, БОГ - аббревиатура для: Большой, Огромный, Громадный.
Ну и какому "богу" ВРУны предлагают быть благодарными? ЙХВХ?
Может не стоит лезть в личное, внося очередной раздрай в общество?

Відповісти
  • Ирис
30.11.23 15:31

"Солнце светит для всех" (c), 👍

Відповісти
  • Тетяна
30.11.23 11:43

Цікаве співпадіння: "Кожен рік у неділю, що завершує останній повний тиждень вересня, в світі проводиться Міжнародний день глухих."

Відповісти
  • Шурик
30.11.23 13:10

Тетяна,
С воскресением тоже надо разобратся. Перевести на начало недели. Парочка декретиков по этому поводу не помешает.
Как там на счёт Конституции Украины и отделения церкви от государства.

Відповісти
  • Юлия
30.11.23 11:49

Україна повинна знати героїв законопроекту - М'ялик Віктор Ничипорович - 25 березня 2021 М'ялику повідомлено про підозру за ухилення від сплати податків на суму понад 97 млн грн, його підозрювали в підприємницькій діяльності з 2012 року без створення юридичної особи. 3 червня Печерський суд Києва арештував майно М'ялика.Також у нього задекларовано 1400 об'єктів нерухомості, серед них 158 квартир
 І такі люди вносять пропозиції??? та побійтесь Бога! 

Відповісти
  • ***
30.11.23 18:12

Юлия, Я ця падлюка досі на свободі та гроші з наших податків отримує та продовжує свою "підприємницьку" діяльність чи на близьких вже переписав ? Не держава, а театр абсурду

Відповісти
  • Зрозуміло
30.11.23 11:56

Тобто воно хоче, щоб усі дякували за те, що у нього є "1400 об'єктів нерухомості, серед них 158 квартир".
А ця паскуда не лусне, якщо всі про нього згадають одночасно? ;)

Відповісти
  • Шурик
30.11.23 13:17

Зрозуміло,
Не треснет. Хлобство и наплевательское отношение к другим людям это генетическое отклонение. Ему плевать на всех и всё.

Відповісти
  • Игорь
30.11.23 12:26

ДЕПУТАТОВ  НА  ФРОНТ

Відповісти
  • Два рази по 100?
30.11.23 18:45

Игорь, Екснардеп Олег Ляшко, який нині перебуває на фронті, має особистого охоронця, який його захищає. Він продовжує ним бути, перебуваючи на фронті. У нашій країні можливо все. Ну так, звичайно, він зареєстрований не як охоронець, а як військовий ЗСУ. Міноборони України проводить службове розслідування щодо колишнього чоловіка снайперки Євгенії Емеральд Євгена Стипанюка. Розслідування стосується незаконного одержання бойових виплат перебуваючи у Києві. Далі буде...