Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.02.24
5792 20 Друкувати

У Раді зробили заяву про підвищення податків в Україні

В Україні не розглядають питання підвищення податків для того, щоб покрити відсутність допомоги від Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву члена комітету Ради з питань фінансової, податкової та митної політики Ольги Василевської-Смаглюк в ефірі телемарафону.

За її словами, до кінця лютого Рада очікує від Кабміну план альтернативних надходжень до держбюджету на тлі відсутності допомоги від Сполучених Штатів Америки.

"Що це може бути? Це можуть бути понаднормові надходження з митниці, з податкової, це також може бути перегляд акцизних зборів, зборів за надра, що також дуже важливо. Але президент (Володимир Зеленський - ред.) проти підвищення податків. Тому ми повинні наразі заспокоїти населення: підвищення податків ми не розглядаємо зараз як основний сценарій, тому що президент сказав шукати альтернативні шляхи", - зазначила нардеп.

Вона також уточнила, що розглядається варіант запозичення у Нацбанку. Тому альтернатив багато, але завдання влади - зробити так, щоб це прямо не торкнулося населення.

Що передувало

Нагадаємо, раніше видання Bloomberg повідомило про те, що Україна готує план для Міжнародного валютного фонду на випадок, якщо США не надаватимуть нашій країні допомогу.

Такий план, зокрема, включає розширення продажів внутрішніх облігацій, підвищення податків та скорочення витрат.

Це потрібно, щоб отримати гроші від МВФ.

Автор: Іван Носальський

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • SHADOW
28.02.24 08:32

имхо, надо понизить зп всем судьям, чиновникам, прокурорам и прочей братии. ввести реальные наказания за распил бюджета. и денег хватит

Відповісти
  • данет
28.02.24 08:55

SHADOW,100%

Відповісти
  • Лилия
28.02.24 08:37

серйозно? понаднормові надходходження? що, контрабас прикрутите чи все ж таки з простих фврм податки візьмите7 напрклад, блокуванням.  А що це за позика у нацбанка? а у нас що, нацбанк сам кошти заробляє, чи вони все ж таки належать державі, тобто людям? на кого взагалі цей спітч розрахований? якщо не дають коштів і самі не можемо себе прогодувати, ну значить -піднімаймо лапки вгору....тільки людських життів не повернеш...

Відповісти
  • ХХХХХХХХХ
28.02.24 09:09

Лилия, мабуть, про "лапки вгору" не варто писати, навіть у контексті (без)діяльності більшістю обраної бездарної влади. Як мінімум, тим, чиї родичі/знайомі/близькі вже не зможуть виконати вашу пораду, це читати не дуже приємно.

Відповісти
  • Вета
28.02.24 11:55

ХХХХХХХХХ, т.е. из-за солидарности с погибшими живые тоже должны умереть? Или вы реально верите, что мы сможем выйти на границы 1991 года? Вы не хотите задать себе вопрос - сколько это еще заберет человеческих жизней? Или вы за войну до последнего украинца?

Відповісти
  • Наталія
29.02.24 10:58

Вета, якійсь ідіотизм. Не хочете подумати про те скільки людей загине якщо рашка захоплюватиме нові теріторії? Коли вже громадяни моєї країни зрозуміють ВОНИ ПРИЙШЛИ ВБИВАТИ! Саме вбивати, а не робити ваше життя кращим. Тому вибір у нас всіх невеликий 

Відповісти
  • Злий бух 2
28.02.24 09:04

це та сама Василевська -Ммаглюк яка 24.02.22 року закликала мешканців Бучі залишатись вдома бо "російська армія не воює з цивільними"?!
Тоді віримо, звісно, ця точно не може збрехати як і її патрон!

Відповісти
  • Татьяна
28.02.24 09:10

Верховну раду посадіть на минималку и зразу появляться гроші в бюджеті і не треба чекати допомоги від штатів, їхня допомога  коштує нам жизни наших синовей и горем тисячів матерей.

Відповісти
  • Тетяна
28.02.24 09:12

Це знищення бізнесу.....

Відповісти
  • Надія
28.02.24 12:23

Тетяна, Ні, знищення простих людей, що своїм горбом на хліб заробляють.

Відповісти
  • Тарас Бульба
28.02.24 09:28

люди, що з вами??!! через один коментар "лапки вгору" це "через США гинуть наші воїни і мирні"...
вже ж за ці роки мало би прийти розуміння, що якщо зараз не зупинити то діти/внуки будуть гинути!
про те, що тут ждуни авсабатітєлєй пишуть думати не хочеться, бо тоді взагалі безнадія...

Відповісти
  • Ирина
28.02.24 10:04

Тарас Бульба, ви маєте план як зупинити країну,
 яку не може зупинити весь світ? Діти, внуки гибнуть зараз, частина виїхала, нікому буде воювати через 5 років так точно, а чиновники перші збіжать

Відповісти
  • Наталія
29.02.24 11:04

Ирина, вони гинуть не тому що ми захищаємося, а тому рашка ВСІХ нас прийшла вбивати. Це досі комусь не зрозуміло? Чому "занадто розумні" вважають що якщо ми здамося зразу настане мир та щастя і вони будуть жити?

Відповісти
  • Тарас Бульба
28.02.24 10:21

Ирина, без коментарів... хоча ні, один є: складається враження, що "какая разніца" під яким прапором жити і треба зійтись десь посередині, як власне, і планував великий кормчий.
Добре, що я вже не в окупації (дякую всім причетним) і сподіваюсь всім пересічним, хто вирішує долю тих, хто і досі потерпає, спиться спокійно

Відповісти
  • Антонина
28.02.24 10:56

Тарас Бульба, здесь не про "гасла", а про податки. Снимите последнюю рубашку и отдайте, потому что судьи, депутаты, бесконечные "наглядові ради" без пропитания не могут. Детям, опять же, помочь надо. Как им там, сиротинушкам, в монако? Да даже в Буковеле, цены видели? И все коррупционеры с позором выгнаны-кто послами, кто на других тихих, хлебных местах

Відповісти
  • Тарас Бульба
28.02.24 11:03

Антонина, дякую, не думав, що "лапки вгору" і "через США гинуть люди" - це про податки

Відповісти
  • Павло
28.02.24 11:40

Це гірше чим підвищення податків. Під іншими поповненням розуміється ,штрафи .адміністративний тиск .блокування податкових накладних 

Відповісти
  • Наталя
28.02.24 13:18

 "зробити так, щоб це прямо не торкнулося населення"-тобто анонсувати спочатку індексацію пенсій 13%, а  затвердити 8%, чи пенсіонери вже не люди...

Відповісти
  • Юлия
28.02.24 15:31

А в нас потепліло і знов почали класти бруківку. От і все. У мера завод по виробництву бруківки. Нічого особистого - просто бізнес.

Відповісти