Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.03.24
2406 11 Друкувати

Як держава планує повертати біженців з-за кордону

Біженці з України в 2023 році додали до ВВП Польщі 0,7-1,1%, або $6-9 млрд в абсолютних цифрах.

Результати дослідження впливу наших громадян на економіку сусідньої країни презентувала компанія Deloitte.

Очікується, що в довгостроковій перспективі цей ефект зросте до 0,9-1,35% ВВП.

Станом на жовтень 2023 року в країні проживали 1 мільйон українських біженців.

В основному це жінки працездатного віку (41%) та діти (40%).

Сім'ї утримують себе переважно самі – 80% їх доходів надходить від роботи.

Біженці з України залишаються в Польщі як працiвники, підприємці, споживачі та, відповідно, платники податків.

Тим часом прем’єр Шмигаль заявив, що для повернення українців з-за кордону не застосовуватимуть адмінзаходи, лише стимули.

"Йдеться не про адміністративні заходи, а виключно про стимули. Більше безпеки, більше умов для життя, більше можливостей самореалізації",- сказав він.

І для цього, мовляв, працюють програми всередині країни.

"Такі як єВідновлення, єОселя, гранти і доступні кредити для старту власного бізнесу".

За матеріалами Ніна Южаніна, народний депутат

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
07.03.24 09:55

тобто хто не виїхав з країни - у того ВПО забрали - немає грошей, а хто знайшов прихисток без ракет, шахедів, то повертайтесь за гроші

Відповісти
  • Елена
07.03.24 14:39

Ирина,І для цього, мовляв, працюють програми всередині країни.

"Такі як єВідновлення, єОселя, гранти і доступні кредити для старту власного бізнесу".
і що з цього переліку не доступне для вас?)))

Відповісти
  • миру-МИР
07.03.24 16:28

Елена, мабуть ,ви цы програми робите

Відповісти
  • Angry accountant
07.03.24 10:16

Та ви хоча тих, що лишились утримайте тут! Не ланцюгами, а стимулами! Не хочу тут лишатися і мої діти не хочу щоб тут лишалися!!!!!!  За останні два роки перевертнів стало більше в рази, одні допомогають як можуть воїнам, інші у них крадуть!  Кладовища в прапорах, чоловіків немає в селах, а з іншого боку весілля на половину річного доходу міста, збагачені воєнкоми..... 

Відповісти
  • Лариса
07.03.24 11:35

Оце на! а Приватбанк повідомив, що за 6 місяців 2023р. українцями через ПБ виведено з Польщі в Україну 6 млрд.долларів .. а ще є готівка і інші банки... то може нехай там лишаються?)))  Мінімальна зарплата в Польщі більша ніж тут у нас спеціаліста з вищою освітою і роботою у 10-12 год....

Відповісти
  • Елена
07.03.24 12:32

Лариса, та те що з Польщі до нас надійшло- то таке, проїхали. 
А от те що там зароблене залишилось, то прикро. Бо наша держава вважає гроші своїх громадян своїми грошима, при чому повністю. Навіть оподаткувати всі здобутки немає інструментів допоки громадянин не повернеться.

Відповісти
  • Елена
07.03.24 12:26

от же ж підступна ця Польща, надає всі можливості працювати, зароботане не відбирає, а стимулює витрачати в тій же самій Польщі.
А ми тут теж дивні, в нас же стільки програм діє))), " не соромтесь, підходьте"....і звісно повертайтесь. Назви то програм які гучні та сучасні.

Відповісти
  • Сонечка
07.03.24 13:32

Ой ,смішний ,той Шмигаль ,люди мріють виїхати до своїх сімей ,щоб возз'єднатись нарешті ,бо місцеві "царьки"-бюджет крадуть ,роботи нема ,або спиватись або помирати під завалами будинку. 

Відповісти
  • ІринаКиїв
07.03.24 22:20

на даний час, не бачу стимулів для повернення, все постійно висить на волосині.... названі програми потрібні людям, це добре,  але цього недостатньо..... і саме прикре, що війна не закінчилась..... 

Відповісти
  • Наталія
07.03.24 23:42

"Більше безпеки..." Ракети літають, шахеди падають- де ж та безпека ? Перемога- та не треба стимулів...Себе б стимульнув... 

Відповісти
  • Екатерина
13.03.24 14:49

єВідновлення-грабиловка. Оценивают разрушенное жилье в такие суммы, что на них можно купить только что-то похожее на собачью будку.

Відповісти