Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.03.24
790 0 Друкувати

Чи враховувати відпустку без збереження заробітної плати у стажі особі з інвалідністю III групи?

Так.

Доповнення до статті 26 Закону «Про відпустки», які внесенні Законом № 3494-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» щодо часу перебування у відпустках, який не зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку стосується тільки відпусток без збереження заробітної плати, які надаються за угодою між працівником та власником на час загрози поширення епідемії, пандемії та/або у разі виникнення загрози збройної агресії проти України, надзвичайної ситуації техногенного, природного чи іншого характеру.

Отже, якщо за бажанням працівника йому надана відпустка без збереження заробітної плати з підстав визначених статтею 25 Закону «Про відпустки» цей час зараховується до стажу, що дає право на щорічну відпустку.

За матеріалами Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам