Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.03.24
2222 3 Друкувати

На кого покладається обов’язок ведення військового обліку?

У відповідності до пункту 8 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 р. № 1487, організація військового обліку на підприємствах покладається на їхніх керівників.

Обов’язки з ведення військового обліку в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях покладаються на працівників служби персоналу, служби управління персоналом.

У разі відсутності штатної одиниці служби персоналу обов’язки з ведення військового обліку покладаються на особу, яка веде облік працівників на підприємстві. Але така особа повинна відповідати кваліфікаційним вимогам, визначеним для інспектора з військового обліку відповідно до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій».

За матеріалами Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Злой
25.03.24 13:40

А если никто не имеет такой квалификации? ))))) И, вообще, если не вести этот "учет"? Штраф какой?

Відповісти
  • Елена
25.03.24 14:17

ОК, у меня, например, такой квалификации нет- имею значит законное право воинский учет не вести, правильно?.

Відповісти
  • Злий бух 2
01.04.24 09:56

Елена, правильно, маєте право не вести. Натомість маєте обов*язок вести, а за неведення, вже зовсім скоро, штраф шось там більше 200 тис.

Відповісти
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам