Бронювання військовозобовʼязаних буде в Дії
Уряд ухвалив постанову про цифровізацію бронювання. У Дії розробляють послугу, щоб важливі для економіки компанії могли забронювати працівників на порталі Дія.
Послуга в Дії усуне людський фактор та пришвидшить процес до години. Рішення з бронювання ухвалюватиме не людина, а кілька автоматичних перевірок у реєстрах.
На першому етапі бронювання в Дії працюватиме для критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони. Далі перелік розширюватиметься.
Як працюватиме бронювання на порталі Дія?
1. Керівники держустанов, компаній подають списки військовозобов’язаних на бронювання. І засвідчують заяву електронним підписом.
2. Система онлайн перевіряє, чи:
- підприємство є критично важливим
- працівник офіційно працевлаштований
- дані працівника є в реєстрі Оберіг
3. Дія надішле сповіщення керівнику про результат розгляду протягом доби.
Якщо відповідь позитивна — у працівника оновиться інформація в застосунку Резерв+. Також витяг про бронювання можна буде завантажити на порталі й за потреби роздрукувати.
У Дії вже готуються до бета-тестування послуги.
Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.
Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.