Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.06.24
384 0 Друкувати

Право ФОПа-нерезидента на отримання лікарняних

Мій чоловік — громадянин Грузії, підприємець, який працює в Україні 5 років. Чи має він право на отримання виплати за лікарняним?

Так, має.

Застраховані особи, у тому числі іноземці, які проживають в Україні, мають право на страхові виплати за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом (п.1 ст. 12 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

Як дізнатися про формування е-лікарняного через вебпортал Пенсійного фонду України дивіться за посиланням.

За матеріалами ГУ Пенсійного фонду в Донецькій області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам