Рада скасувала переведення часу з зимового на літній
Парламент прийняв законопроект № 4201 про відміну переведення часу в Україні з зимового на літній. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
ЗА в цілому - 261.
"Тобто в цьому році ми ще в останню неділю (27-го) жовтня переведемо стрілки на зимовий час і далі вже переведення на літній час з 2025-го та далі не буде.", - пише нардеп.
Зміни спрямовані на захист здоров’я населення, оскільки на думку більшості науковців та лікарів, щорічне переведення стрілок годинника на одну годину вперед і назад, несе ряд негативних наслідків, викликає значне погіршення стану здоров’я громадян в період адаптації до «літнього» та «зимового» часу.
Такий «сезонний часовий стрибок» призводить до зміни біологічних ритмів людини, що негативним чином відображається на загальному стані людини, як фізіологічному, так і психологічному. Після переведення годинникових стрілок у громадян погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб. Наукові дослідження пов'язують зміни часу із захворюваннями серцево-судинної або імунної систем, оскільки вони переривають біологічні цикли. Також доведено, що переведення годинника не допомагає енергозбереженню.
Окрім цього, на думку законотворців, зазначені зміни покликані забезпечити захист територіальної цілісності та зміцнення національної безпеки України шляхом встановлення і закріплення на всій без виключення території України єдиного київського часу.
Як зазначається на сайті ВРУ, Закон забезпечує визначення на законодавчому рівні порядку обчислення часу в Україні, сприятиме покращенню стану здоров’я громадян, підвищенню працездатності населення, сприятиме протидії агресії з боку рф та сприятиме євроінтеграційним прагненням України.
Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.
Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.
- Наталия
Таки Стефанчук домігся свого, ця його ініціатива проскочила роки 3 тому та затихла. В світі сьогодення, за відсутності електропостачання та підвищення ціні за кВт, в нас ще вкрали і годину світлового вечірнього часу. У серпні о 20.00 в нас буде глупа ніч (Дніпропетровщина), вже мовчу про квітень, вересень. Діти замість гульні на вулиці будуть «чманіти» за комп’ютерами, а за відсутності світла - у телефонах. Це ж яка про нас «турбота». Як та приказка: «На зло ворогам корову продам, щоб діти молока не пили». Краще б відмінили податкові штрафи на період нестабільного постачання електроенергії. Нікого не цікавить що під час квартальної звітності світло в кращому разі 2 години за робочий час, а коли до цього щастя приєднається інтернет – питання. А блокуванню податкових і відключення світла не заважає. Кожне таке «покращення» - черговий розпач…
Відповісти