Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.07.24
2236 26 Друкувати

Рада скасувала переведення часу з зимового на літній

Парламент прийняв законопроект № 4201 про відміну переведення часу в Україні з зимового на літній. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

ЗА в цілому - 261.

"Тобто в цьому році ми ще в останню неділю (27-го) жовтня переведемо стрілки на зимовий час і далі вже переведення на літній час з 2025-го та далі не буде.", - пише нардеп.

Зміни спрямовані на захист здоров’я населення, оскільки на думку більшості науковців та лікарів, щорічне переведення стрілок годинника на одну годину вперед і назад, несе ряд негативних наслідків, викликає значне погіршення стану здоров’я громадян в період адаптації до «літнього» та «зимового» часу.

Такий «сезонний часовий стрибок» призводить до зміни біологічних ритмів людини, що негативним чином відображається на загальному стані людини, як фізіологічному, так і психологічному. Після переведення годинникових стрілок у громадян погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб. Наукові дослідження пов'язують зміни часу із захворюваннями серцево-судинної або імунної систем, оскільки вони переривають біологічні цикли. Також доведено, що переведення годинника не допомагає енергозбереженню.

Окрім цього, на думку законотворців, зазначені зміни покликані забезпечити захист територіальної цілісності та зміцнення національної безпеки України шляхом встановлення і закріплення на всій без виключення території України єдиного київського часу.

Як зазначається на сайті ВРУ, Закон забезпечує визначення на законодавчому рівні порядку обчислення часу в Україні, сприятиме покращенню стану здоров’я громадян, підвищенню працездатності населення, сприятиме протидії агресії з боку рф та сприятиме євроінтеграційним прагненням України.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Алена
16.07.24 15:43

И светать в Запорожье будет в 2:30 ночи,  а темнеть в 20,00 Это Капец!

Відповісти
  • Галина
17.07.24 14:10

Петиция на сайте президента https://petition.president.gov.ua/petition/230436

Відповісти
  • ХХХХ
17.07.24 16:53

Галина, 😲

Відповісти
  • Алена
16.07.24 15:44

Мы уже отрезанный ломоть? Про нас никто не думает?

Відповісти
  • Наталія
16.07.24 16:52

Алена, вони взагалі  не думають, бо нема чим

Відповісти
  • Ирина
16.07.24 15:45

єто сейчас проблема самая жизненно важная

Відповісти
  • Тетяна
16.07.24 15:46

Вони взагалі ні про кого не думають, крім себе! 

Відповісти
  • Тетяна
16.07.24 16:03

"сприятиме протидії агресії з боку рф"... яким чином?

Відповісти
  • Шурик
16.07.24 16:22

Тетяна,
А у них такой штемпсель, детишки везде лепят.

Відповісти
  • Алена
16.07.24 16:21

Ракета на час раньше прилетит

Відповісти
  • Татьяна
16.07.24 16:25

Очень у меня повысится трудоспособность, если я буду просыпаться в 4 часа утра, т.к. солнце будет светить вовсю. А засыпать как и раньше. 

Відповісти
  • Наталія
16.07.24 17:01

Боже які ви всі не вдячні, сказано ж про ваше здоровя турбуються. Ну і трошки про збільшення доходів енергопостачальників, якщо електрика буде у 2025 році 

Відповісти
  • Георгий
17.07.24 12:30

Наталія,  а успеют?

Відповісти
  • Наталія
17.07.24 13:51

Георгий, встигнуть що?

Відповісти
  • Наталія
16.07.24 17:02

До речі "сприятиме євроінтеграційним прагненням України". ЄС так і не прийняв рішення про непереведення. У них так і залишився зимовий і літній час

Відповісти
  • Алена
16.07.24 17:08

Кто умеет создайте петицию - подпишем!

Відповісти
  • Галина
17.07.24 14:07

Алена,уже кто-то создал петицию на сайте президента: https://petition.president.gov.ua/petition/230436

Відповісти
  • Наталья
16.07.24 17:25

(Зміни спрямовані на захист здоров’я населення, оскільки на думку більшості науковців та лікарів, щорічне переведення стрілок годинника на одну годину вперед і назад, несе ряд негативних наслідків, викликає значне погіршення стану здоров’я громадян в період адаптації до «літнього» та «зимового» часу.)
Найшли коли про людей потурбуватись)))

Відповісти
  • Валентина
16.07.24 21:31

Вже і проти природи премо, кому цей раз угождаємо? Господи коли вже наші  кермашичі будуть жити своїм розумом?

Відповісти
  • Светлана
17.07.24 09:17

Переводять час - незадоволені, вирішили залишити  по правильному- не задоволені,,, Ну чому стільки негативу, люди,,.

Відповісти
  • Наталія
17.07.24 10:27

Светлана, переведення годинників давня звичка, в чому незадоволеність? Про здоровя наше вони турбуються, для здоровя добре вставати з першими промінями, тепер о 3-30 літом, та лягати з заходом о 20-30. Так наші прабабусі робили. А а ви готові?

Відповісти
  • Наталия
17.07.24 09:21

Таки Стефанчук домігся свого, ця його ініціатива проскочила роки 3 тому та затихла. В світі сьогодення, за відсутності електропостачання та підвищення ціні за кВт, в нас ще вкрали і годину світлового вечірнього часу. У серпні о 20.00 в нас буде глупа ніч (Дніпропетровщина), вже мовчу про квітень, вересень. Діти замість гульні на вулиці будуть «чманіти» за комп’ютерами, а за відсутності світла - у телефонах. Це ж яка про нас «турбота». Як та приказка: «На зло ворогам корову продам, щоб діти молока не пили». Краще б відмінили податкові штрафи на період нестабільного постачання електроенергії. Нікого не цікавить що під час квартальної звітності світло в кращому разі 2 години за робочий час, а коли до цього щастя приєднається інтернет – питання. А блокуванню податкових і відключення світла не заважає. Кожне таке «покращення» - черговий розпач… 

Відповісти
  • Василиса
17.07.24 09:21

Светать будет в 3 часа ночи, а темнеть в 21. "Большого ума люди" нами руководят.

Відповісти
  • Василиса
17.07.24 09:24

А в США часы переводят, и всё ок)

Відповісти
  • Елена
17.07.24 14:23

Василиса,Проблема не в переводе,а то что оставили зимнее время.

Відповісти
  • Георгий
17.07.24 12:31

Василиса, а на МАРСЕ  КАК?

Відповісти