Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


16.06.14
555 6 Друкувати

«Прямая» телефонная линия на тему: «Особенности исчисления и уплаты налога на добавленную стоимость»

   Міністерство доходів і зборів України 19 червня 2014 року з 14.00 до 16.00 у редакції журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України» проведе сеанс «прямої» телефонної лінії на тему: «Особливості обчислення та сплати податку на додану вартість».
   
   На запитання платників відповідатиме заступник начальника відділу розгляду звернень з ПДВ управління методології непрямих податків Департаменту координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування – Кравзюк Аліна Вікторівна.
   
   Усі бажаючі можуть поставити свої запитання під час проведення телефонної лінії за номером: (044) 501-06-42.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • 111
17.06.14 10:14

подскажите может кто ставкивался... я ФЛП сделали ремонт на арендаваном складе.. я могу отразить налоговый кредит по этой услуге... по затратам насколько я понимаю мы пролетаем

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ССС
17.06.14 10:42

Налоговый кредит возможен только по операциям входящим в расходы

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ммм
17.06.14 13:01

не зрозуміла, чого це ви пролітаєте з затратами?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • *
17.06.14 13:09

читала, что если в договоре аренды прописано, что вы можете делать ремонт склада, то их можно включить в расходы до 10% ст.146.12 НКУ, остальное амортизировать как отдельный обьект (ст. 144.1 витрати на проведення ремонту, реконструкції, модернізації та інших видів поліпшення основних засобів, що перевищують 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів, що підлягають амортизації, на початок звітного року)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 111
17.06.14 15:14

я что-то не могу понять ...я вычитала,что физическое лицо предприниматель на общей системе не имеет права ставить амортизацию в затраты... о каких 10% вы говорите, это может для Фюрлиц.

Відповісти