Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


19.01.12
1579 7 Друкувати

Внесены изменения в П(С)БУ 21 «Влияние изменений валютных курсов»

   З 10 січня 2012 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1591 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28.12.2011 за №1556/20294, яким внесені зміни до наказу Міністерства фінансів України від 10.08.2000 №193 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 21 «Вплив змін валютних курсів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.08.2000 за №515/47360.
   
   Згідно із зазначеними змінами в бухгалтерському обліку визначення курсових різниць за монетарними статтями в іноземній валюті проводиться на дату здійснення господарської операції та на дату балансу

За матеріалами ДПСУ
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Елена К
19.01.12 21:09

А разве в бух учете было не так же????

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бухг
19.01.12 21:43

Вот и я не догоняю.........

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наташа
19.01.12 21:53

вот и я не догоняю, было ж точно так же......

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
19.01.12 22:22

Тот, кто писал этот отзыв, читал вообще эти изменения? Там нет такого относительно 21 стандарты.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Бубон
19.01.12 22:34

фигня какая-то. этот приказ уже обсуждали. при чем здесь курсовые разницы? при чем здесь источник на ДПСУ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталия
19.01.12 22:40

7. У Положенні (стандарті) бухгалтерського обліку 15 "Дохід", затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 29.11.99 N 290 ( z0860-99 ), зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 14.12.99 за N 860/4153 (із змінами): 7.2. Доповнити пункт 4 новим абзацом такого змісту: "Балансова вартість валюти - вартість іноземної валюти, визначена за валютним курсом грошової одиниці України до іноземної валюти на дату здійснення господарської операції або на дату складання балансу.".

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Бубон
19.01.12 23:00

Об этом уже несколько комментариев в прессе написано. Вот например: "В части учета операций с валютой изменения претерпели ПСБУ 15, ПСБУ 16 и Инструкция по применению Плана счетов. Надо сразу оговориться, что стилистика этих изменений настолько корява, что мы можем лишь догадываться о замыслах горе-стандартизаторов. По нашей версии, авторы изменений хотели донести до сознания бухгалтеров следующую мысль: при операциях продажи валюты теперь не нужно отражать доход на всю стоимость проданной валюты и расходы на всю сумму ее балансовой оценки; в доходы/расходы теперь попадает лишь позитивная/негативная разница по этой операции." подробнее с проводками здесь: http://el-buh.com/index.php?id=2336

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Ушакова Лілія Форма № 1ДФ за 3 квартал: оренда, позики, ФОП, штрафи…...
3469 3
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд