Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.07.15
2467 15 Друкувати

ГФС переадресовывает вопросы относительно сообщения о приеме на работу в Минсоцполитики

   ДФС у підкатегорії 301.01 «ЗІР» стосовно таких запитань:
   
   - як виправити описку в повідомленні про прийняття працівника на роботу?
   - в який строк до органу ДФС подається повідомлення про прийняття працівника на роботу, якщо дата наказу про прийняття збігається з датою початку його роботи?
   - чи потрібно подавати повідомлення про прийняття працівника на роботу при проходженні виробничої практики учнів і слухачів учбових закладів у разі оформлення їх на роботу?

   
   указує, що інформування й надання роз’яснень стосовно законодавства про працю належать до компетенції Мінсоцполітики.
   
   Така відповідь пояснюється тим, що ДФС лише приймає від суб’єктів господарювання повідомлення про прийняття працівника на роботу, проте не регулює питання трудових відносин, установлених ст. 24 КЗпП, що належить до компетенції Мінсоцполітики.
   
   Окрім цього, ст. 259 КЗпП визначено, що державний нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю юридичними особами незалежно від форми власності, виду діяльності, господарювання, фізичними особами — підприємцями, які використовують найману працю, здійснює Держпраці в порядку, визначеному Урядом.
   
   При цьому штрафи, зазначені в ч. 2 ст. 265 КЗпП, накладаються також Держпраці в порядку, установленому Урядом.
За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Машуня
29.07.15 07:59

Лучше бы ДФС придумало как сдавать эту фигню в эл. виде.... Или я отстала от жизни на пол-суток? )))

Відповісти
  • Машуня
29.07.15 08:07

Таки я отстала))). Можно уже отправить.

Відповісти
  • таки да
29.07.15 08:34

ДФС и Держпраця - можно дважды поиметь!

Відповісти
  • Анна
29.07.15 09:18

Пусть лучше объяснят, зачем это повидомлення вообще нужно

Відповісти
  • Вася
29.07.15 09:39

Для Анна. Чтобы неоформленных работников не было на предприятиях.

Відповісти
  • Анна
29.07.15 10:01

Для Васи. Можно принять работника по ГП дог. на 1 мес., а потом не подписывать акт вып. работ.по какой то причине. В ДФС информацию о ГПД сообщать не надо.

Відповісти
  • Анастасия
29.07.15 10:51

Доброе утро всем, может кто-нибудь знает: ГПД договора у СПД с физ.лицами также как и трудовые с недавнего времени не нужно заключать через центр занятости?

Відповісти
  • opz.org.ua
29.07.15 11:05

по электронке вроде-бы обещают принимать с 1 августа, но не факт.

Відповісти
  • Лучик
29.07.15 11:07

Для Машуня отправить то можно, а 2 квитанция приходит, что принято??

Відповісти
  • Оксана
29.07.15 14:26

всем добрый день, сегодня попыталась отправить через м.е.док Уведомление, пришла 1-я квитанция с ошибкой, текст ошибки "Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, а саме: Форма відсутня в Довіднику звітних документів код: F3001001. Форма не введена в дію. Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.46" , кто знает что дальше делать?

Відповісти
  • Вася
29.07.15 14:39

Оксана идти ножками

Відповісти
  • *****
29.07.15 16:50

и как можно быстрее...

Відповісти
  • Оксана
29.07.15 19:49

Через центр занятости можно только оформить сотрудника на испытательный срок (3 месяца) работает он бесплатно. При всех других случаях для юр. и физ. лиц подается в налоговую уведомление про принятие сотрудников

Відповісти
  • Ирина
30.07.15 10:05

Оксана 29.07.2015 19:49:26 Через центр занятости можно только оформить сотрудника на испытательный срок (3 месяца) работает он бесплатно. Где в каком нормативном документе это написано?

Відповісти