Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


29.02.12
657 11 Друкувати

ГНСУ будет проводить «диагностику» украинской экономики дважды в год

   Голова ДПСУ Олександр Клименко запевнив, що новий Індекс інвестиційної активності, створення якого ініціювала податкова, буде порівнювати український бізнес, в першу чергу, з європейським та американським.
   
   Про це він заявив під час зустрічі з Президентом Європейської Бізнес Асоціації Томашем Фіалою.
   
   «Ми вже неодноразово говорили, що формуємо податкову політику в європейському тренді. Це стосується і наших зусиль в якості регулятора інвестиційного клімату в Україні. Залучаючи провідних фахівців-соціологів, податкова прагне мати адекватні знання про поточну ситуацію і вплив глобальних тенденцій на нашу економіку», - пояснив О. Клименко.
   
   За словами податківця, на сьогодні в Україні використовуються кілька індексів, пов’язаних з інвестиційної привабливістю країни. Однак результати цих досліджень не задовольняють вітчизняних експертів, оскільки не включають аналіз українського бізнесу. З огляду на це пропонується створення нового індексу.
   
   При цьому Голова ДПСУ зауважив, що «діагностику» української економіки планується проводити, щонайменше, двічі на рік.
   
   «Кожні півроку проводитиметься аналіз українських та іноземних підприємств усіх форм власності, визначатиметься їх специфіка, тенденції розвитку. Такий аналіз дозволить виявити регіональні особливості інвестиційного клімату. Ми отримаємо повноцінну економічну мапу України», – наголосив Олександр Клименко.
   
   Анкетування бізнесу проводитиметься відомим соціологічним центром, який і розробляє методологію оцінку якості інвестиційного клімату в країні.

За матеріалами Прес-служба ДПC України
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Аноним
29.02.12 14:35

Наша страна заражена страшным вирусом — Януко-ВИЧ. А харьковчане подхватили еще и ГЕПАтит!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • .....
29.02.12 22:15

в десятку))))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алена
29.02.12 22:38

Они живут в своем виртуальном мире, параллельно от нас

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АЙ-ДА-Я
29.02.12 22:44

Анкетування бізнесу проводитиметься відомим соціологічним центром, який і розробляє методологію оцінку якості інвестиційного клімату в країні.______Мабудь тим який розробляє питання та вивішує їх на сайті ГНАУ, щоб прості платники податків мали змогу висловитися. І ГНАУ мала можливість почути так би мовити "глас народу"

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • просто зашедший
29.02.12 22:55

А финансироваться этот центр будет с бюджета. (опять нашими налогами будет оплачиваться лапша)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • офигевшая
29.02.12 22:56

Ну выяснят они, что у нас ну совсем неблагоприятный инвестиционный климат и что? Что они будут с этим делать?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • DJ
29.02.12 23:19

Какие инвестиции??? С такой системой налогообложения никогда никаких иностранных инвестиций НЕ БУДЕТ!!!!!! Это не система, а дойка!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ольга
01.03.12 00:53

Алена, 100%!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алене и Ольге
01.03.12 02:04

Если бы они жили параллельно от нас! Параллели ведь не пересекаются, а государственные мужи с нами еще как пересекаются. Живут они может и в виртуальном, но имеют нас они в нашем реальном мире.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Рыдаю
01.03.12 02:27

Господи, пусть оставят эту экономику в покое. Она и без них разберется.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Саша
01.03.12 04:35

...формуємо податкову політику в європейському тренді....-шо и налоги будем платить ОДИН РАЗ В ГОД,как "в загранице"?А 20 лет что делали,что "формували" и из чего----из "своего" или из песка???

Відповісти