Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.08.12
1488 33 Друкувати

Правительство предлагает отменить справки из ЕГРПОУ

   Кабінет Міністрів України пропонує скасувати обов’язкове отримання суб’єктами господарювання і подання органам державної влади довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
   
   У пояснювальній записці до проекту постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» зазначається, що інформація в зазначеній довідці ЄДРПОУ на момент її подачі може бути застаріла. Така ситуація є наслідком того, що у більшій своїй частині цей реєстр є похідним від Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що ведеться Державною реєстраційною службою України.
   
   Це полегшить ведення господарської діяльності: зменшиться кількість довідок на папери, які суб’єкти господарювання повинні подавати до органів державної влади.
За матеріалами Госкомпредпринимательство
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Natasha_za
20.08.12 14:24

Як вони переживають за один папірець, який лише декілька раз необхідно в держ. структурах предявити, а ось за податкові накладні вже тиждень взятися не можуть щоб пояснити що до чого з їхніми новшествами по УКТ ЗЕД. У нас усе покращується, незабаром мабуть і закони будемо приймати заднім числом (все ж для нашого блага), а ми як загнані тигри в клітці будемо тільки скалитись...

Відповісти
  • Саша
20.08.12 20:38

Лучше б отменили себя.

Відповісти
  • НЭЛ
20.08.12 22:22

Неужели,восторжествует здравый смысл, и мы перестанем стоять сутками в очередях,а займемся отчетами и бухгалтерией.

Відповісти
  • Ольвия
20.08.12 22:34

А от і ні! Звітами та бухгалтерією займатися вам ніхто не дасть. Будете в податкових з поясненнями стояти, чому у вас податкове навантаження меньше, аніж вони вам намалювали.

Відповісти
  • ландыш
20.08.12 22:37

Ольвія 10000000000000000%, сама тиждень стояла пояснювала і слухала,бо слова неможна було вставити , а вже виявляється 1% їм мало треба хоча б 1,5% навантаження!!!!!!!!

Відповісти
  • olga
20.08.12 22:44

податкові навантаження всіх достали, а ще нові реквізити

Відповісти
  • Веселая
20.08.12 23:07

то ли ещё будет...

Відповісти
  • Владимировна
20.08.12 23:21

они б еще снег летом отменили на законодательном уровне

Відповісти
  • Аноним
20.08.12 23:31

На мой взгляд выписка из ЕГРПОУ действительно ненужный дублирующий документ, добавили бы в выписку которую госрегистратор дает еще виды деятельности, во и получился бы замечательный ОДИН документ. Конечно в свете всех новых изменений это кажется совершенно ненужным, но так как я за последние 2 месяца 3 раза получала новую справку статистики, так меня это радует

Відповісти
  • Лена, ЗП
20.08.12 23:39

Многие девушки после секса просят сигарету, и только бухгалтер Ирина просит акт выполненных работ и налоговую накладную :)

Відповісти
  • ПЕТРУША
20.08.12 23:46

ДАВНО ПОРА ОТМЕНИТЬ.ПУСТАЯ ТРАТА ВРЕМЕНИ И ДЕНЕГ.САЙТ ПУСТЬ ЗАПУСКАЮТ И ВСЕ КОМУ НУЖНО, СДЕЛАЮТ ЗАПРОС И ПОЛУЧАТ ЧЕРЕЗ ИНТЕРНЕТ.

Відповісти
  • Таша
21.08.12 00:00

Т.о. отменяют стат.справку, а не выписку или витяг. Если ранее было достаточно получить стат.справку и забыть о походах к регистратору на протяжении года до подтверждения сведений раз в году, то теперь счастье свидания с регистратором для юридических лиц неизбежно. Замечательное облегчение! Почему нет электронной подписи у госрегистраторов? Пусть один дежурит на ответах по электронной версии реестра и по электронным запросам ( с электронной же подписью запрашиваемого) отвечает нужным документом со своей электронной подписью.

Відповісти
  • Надежда Крым
21.08.12 00:01

Лена ЗП, умничка, только думаю акт оказанных услуг уместнее, а так-браво!

Відповісти
  • Елена
21.08.12 00:13

Лена, ЗП-насмешила!!!!!!!!!! права на все 100%.

Відповісти
  • Лена, ЗП
21.08.12 00:14

просто так понравилась фраза, решила поделиться :)

Відповісти
  • АЙ-ДА-Я
21.08.12 00:56

Лена, ЗП 21.08.2012 09:39:35 Многие девушки после секса просят сигарету, и только бухгалтер Ирина просит акт выполненных работ и налоговую накладную :)______Позвонила и прочитала мужу так и у него была истерика:)))))))

Відповісти
  • Лёля
21.08.12 00:58

Лена, ЗП спасибо за позитив :)))

Відповісти
  • Бух+
21.08.12 01:41

Другие девушки просят еще раз повторить после сигареты

Відповісти
  • Лана
21.08.12 01:42

Лена,ЗП-спасибо!Очень точно подмечено.

Відповісти
  • Таня
21.08.12 01:56

Лена, ЗП - огромное спасибо! Самый лучший бух.анекдот! Непосвященные непоймут!

Відповісти
  • люся
21.08.12 02:26

ДЕВОЧКИ-ПОЖАЛУЙСТА ПРОШУ ОЧЕНЬ ОБЬЯСНИТЬ ТАКОЕ ПО ЕДИНОМУ НАЛОГУ. ВЫПОЛНИЛА АВТОУСЛУГИ В 2011 ГОДУ ПОЛУЧИЛА ДЕНЬГИ В 2012 В ПЛАТЕЖКЕ ТОЧНО СКАЗАНО ЧТО ЗА ПОСЛУГИ 2011 Г.(БЫЛА ЕДИНЩИЦЕЙ) СМОТРЮ СТ.293.4 ПО ЕДИНОЛМУ НАЛОГУ СТАВКА 15%......."ДО ДОХОДУ ОТРИМАНОГО ВЫД ПРОВАДЖЕННЯ ДЫЯЛЬНОСТЫ НЕ ЗАЗНАЧЕНОЪ В СВИДОЦТВИ ПЛАТНИКА ЕДИНОГО ПОДАТКУ..." СЕЙЧАС НАКЛОНЯЮТ ЗА 1 КВАРТАЛ СДЕЛАТЬ КОРРЕКТИРОВКУ И ЗАПЛАТИТЬ 15% Т..К. 2-Я ГРУПА В 1 КВАРТАЛЕ НЕ МОГЛА ДЕЛАТЬ АВТОУСЛУГИ. ОДНО ДЕЛО ПРОВОДЖЕННЯ ДЫЯЛЬНОСТЫ-ДРУГОЕ ПОЛУЧИЛА ДЕБИТОРКУ 2011 Г. КАКАУЛ""""

Відповісти
  • Радуга
21.08.12 03:02

единый налог это кассовый метод, доходы по поступлению денег в кассу или на счет.

Відповісти
  • наталья
21.08.12 03:02

Самый лучший позитив получила от Лены. Спасибо.

Відповісти
  • БУХ
21.08.12 03:15

Если тебе роют яму — не мешай! Закончат — сделаешь себе бассейн… Если тебе моют кости — благодари! Артроза не будет… Если тебе плюют в спину— гордись! Ты впереди… Если в жизни что- то не клеится, выбрось клей. Возьми гвозди. ЗАБЕЙ НА ВСЁ..!

Відповісти
  • Наталья
21.08.12 04:08

Лена, ЗП, спасибо, насмешили до слез!

Відповісти
  • Таисия
21.08.12 04:15

энергия процветания - сознание РУКОВОДИТЕЛЯ http://go.mail.ru/detailsv.html?q=%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B3%20%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B9&pageurl=http%3A%2F%2Fvideo.mail.ru%2Fmail%2Felenagloriya%2F8%2F9.html&sig=f7fab6356f многие обижают женщин - поэтому все проблемы у фирм , в Украине ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНО!!!!

Відповісти
  • гіта
21.08.12 06:05

уже зовсім подуріли кожен день зміни і ні одної розумної

Відповісти
  • Владимировна
21.08.12 11:58

люсе єдина база податкових знань Як оподатковується дохід ФОП - платника ЄП першої або другої групи, отриманий від видів діяльності, що не дають право застосовувати спрощену систему оподаткування у звітному році за роботи (послуги), виконані у минулому році та чи може такий платник далі перебувати на спрощеній системі оподаткування? Відповідь: Відповідно до п.293.4 ст.293 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої та другої груп у розмірі 15 відсотків, зокрема, до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи. Пунктом 291.4 ст.291 ПКУ встановлені умови перебування фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у відповідних групах платників єдиного податку, а саме: 1) перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень; 2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень. Дія пп.2 п. 291.4 ст.291 ПКУ не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи. Отже, доходи фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку першої або другої групи, отримані від видів діяльності, що не дають право застосовувати спрощену систему оподаткування у звітному році за роботи (послуги), виконані у минулому році, оподатковуються за ставкою 15 відсотків. При цьому, оскільки такі доходи були отримані платниками єдиного податку першої або другої групи за роботи (послуги), виконані у минулому році, то умови перебування на першій або другій групі платників єдиного податку такими платниками єдиного податку не порушуються.

Відповісти
  • gafi
21.08.12 13:15

Лена, так что, если был интернациональный секас, снимут налоговый кредит, потому что еще нет разъяснений с реквизитами ГТД, новой формы нет и партнер просто будет не в состоянии правильно выписать НН?

Відповісти
  • gafi
21.08.12 13:27

Другие девушки просят еще раз повторить после сигареты Вы еще вспомните, что некоторые просят сначала доверенность...

Відповісти
  • Ирина
22.08.12 01:54

блин....конченые....одно могу только сказать

Відповісти
  • Олександр В.
23.08.12 01:09

А за цей папірець, між іншим, підприємство сплачує невідомо кому 26 грн.!!! Я тепер це дійсно папірець - на звичайній бумазі !!!! Сміх та й годі! покращення!

Відповісти
  • Саша
26.08.12 14:49

Лучше б отменили себя.

Відповісти