Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.01.13
1092 10 Друкувати

Нововведение налоговиков - электронные разъяснения Налогового кодекса

   Державна податкова служба у м. Києві доводить до відома платників податків, що Державною податковою службою України запроваджено новий електронний сервіс – Електронна база інтерпретацій положень законодавства.
   
   Нова послуга дає можливість більш зручно вивчати та використовувати податкове законодавство, оскільки статті кодифікованої версії Кодексу додатково містять нормативно-правові акти, листи ДПС та судову практику.
   
   Електронну базу інтерпретацій положень законодавства розміщено на веб-порталі ДПС України у рубриці «Податкове законодавство», підрубриці «Податковий кодекс».
За матеріалами Державна податкова служба у м. Києві
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • IN_NOCHKA
03.01.13 01:49

Може я така тупа чогось не розумію, але як сюди можуть зайти інвестиції якщо основний закон потрібно "тлумачити" бо іноземці його не так розуміють "правильно"???????????????? Якщо ці тупі іноземці на витрати відносять все що НЕ ЗАБОРОНЕНО кодексом, і зовсім не розуміють що бюджет порожній

Відповісти
  • IN_NOCHKA
03.01.13 01:51

Якщо на ДПС покладено адміністрування ЄСВ то нахіба потрібен ПФУ, і куди тепер здавати звіти???

Відповісти
  • тоже бух...
03.01.13 03:02

Електронна база інтерпретацій положень законодавства.- упс а они похоже разные могут быть???:) эти интерпритации и их может быть несколько???

Відповісти
  • Ольга
03.01.13 03:16

Все було б нічого, але у цій підрубриці знаходиться вже аж надто застаріла версія ПКУ. Може для початку, хочаб замінити на новий кодифікований ПКУ, а потім вже братися за його тлумачення. Чи може гіперпосилання неправильне дано у тексті цього повідомлення?

Відповісти
  • Логіка
03.01.13 04:05

Як загальне поняття: Інтерпретація (лат. interpretatio) — роз'яснення, тлумачення — відносно наукових та літературних текстів, а також творів образотворчого мистецтва; також відтворення (наприклад — у музиці). Як термін машинних мов программування: Інтерпретація (interpretation) — трансляція та виконання кожного виразу вихідної мови машинної програми перед трансляцією та виконанням наступного виразу. На відміну від компіляції, у І. процес транслювання відбувається послідовно рядок за рядком під час прогону у середовищі інтерпретатора. Википедия.... Неужели кодексы и законы можно интерпретировать ?

Відповісти
  • Ой-ой-ой
03.01.13 04:13

Сегодня молодой исполнитель преподносит старую песню нам в своей ИНТЕРПРЕТАЦИИ. Похоже сия участь и у нашего ПКУ

Відповісти
  • Виола
03.01.13 08:52

Ремикс )))

Відповісти
  • АБВГД
03.01.13 20:53

Ольга 03.01.2013 14:16:49 Все було б нічого, але у цій підрубриці знаходиться вже аж надто застаріла версія ПКУ. Може для початку, хочаб замінити на новий кодифікований ПКУ, а потім вже братися за його тлумачення. Чи може гіперпосилання неправильне дано у тексті цього повідомлення ПІДТРИМУЮ, немає жодного коментаря

Відповісти
  • Вредный жук
03.01.13 21:32

Так где эти "Интерпритации" ?

Відповісти