Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.01.13
716 10 Друкувати

Изменена инструкция о порядке исчисления и уплаты ЕСВ

   Постанова Правління ПФУ від 19.12.2012 №25-1
   
   Внесено зміни до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою Правління ПФУ від 19.12.2003 №21-1.
   
   Так, перелік окремих видів господарських операцій, сплата ЄСВ за якими здійснюється відповідно до окремого затвердженого Кабміном порядку, доповнено набуттям права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні (крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів).
   
   Вимога про сплату недоїмки надсилається страхувальнику не тільки за наявності на кінець звітного базового періоду недоїмки зі сплати ЄСВ, а відтепер і/або за наявності боргу зі сплати фінсанкцій (штрафів) та пені.
   
   Якщо страхувальник на день надсилання йому органом ПФУ вимоги не повідомив в установленому порядку про зміну місцезнаходження (місця проживання), вимога вважається належним чином врученою навіть у разі її повернення як такої, що не знайшла адресата.
   
   У разі коли неможливо вручити страхувальнику вимогу поштою у зв’язку з його відсутністю за місцезнаходженням (відсутністю службових осіб страхувальника за його місцезнаходженням), відмовою службових осіб страхувальника прийняти вимогу, вимога вважається врученою страхувальнику у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.
   
   Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.
За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Коментарі
  • Елена
27.01.13 22:35

А разве пенсионный фонд не получает сведения о регистратора об изменении местонахождения плательщика?

Відповісти
  • agony
27.01.13 23:00

получают, но верят сугубо в свои данные, а не в полученные

Відповісти
  • Котовасий
28.01.13 03:23

Господа, оцените перл: "Согласно закону неработающие члены семьи предпринимателей, возрастом от 15 лет, способствуют развитию бизнеса и участвуют в расходовании получаемой прибыли, поэтому становятся плательщиками единого социального взноса, выплата которого ложится на плечи предпринимателя. Фактически наличие семьи теперь существенно увеличивает постоянные издержки малого бизнеса." Означает ли это, что частный предприниматель должен платить ЕСВ не только за себя, но и за неработающуюю жену, мать, отца, тёщу, бабку, дедку?

Відповісти
  • И.О.
28.01.13 03:49

Это где ж такой перл Вы нашли?

Відповісти
  • Котовасий
28.01.13 04:26

Здесь http://rada-advokativ.com.ua/edinyiy-sotsialnyiy-vznos/

Відповісти
  • Сигитариус
28.01.13 08:16

не верилось, но Действительно так и написано. Уроды!!!!

Відповісти
  • Серж Промис
28.01.13 08:31

"....вимога вважається належним чином врученою навіть у разі її повернення як такої, що не знайшла адресата." Ну это уже воопщеее.... Здпавствуй новый 37-й год!

Відповісти
  • Саша
28.01.13 11:40

неможливо вручити страхувальнику вимогу поштою у зв’язку з його відсутністю за місцезнаходженням (відсутністю службових осіб страхувальника за його місцезнаходженням), ???!!!!-а КТО ПРОВЕРИТ ФАКТ ОТПРАВКИ???!!!!и ГДЕ ГАРАНТИИ что письмо вообще ОТСЫЛАЛОСЬ???!!!!

Відповісти
  • Сижу и радуюсь
29.01.13 01:00

Молодая команда де Билла делает нашу жизнь все лучше и веселей.

Відповісти