Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.10.13
3444 42 Друкувати

За самостоятельное исправление ошибок в форме № 1ДФ не будут штрафовать

   Такий висновок можна зробити з норм, які вносяться до ПКУ ухваленим Верховною Радою Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків» (законопроект № 2054). Документ після його підписання Президентом України набере чинності з 1 січня 2014 року.
   
   Передбачається встановити норму, згідно з якою за передбачені п. 119.2 ПКУ порушення (неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку) штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомості або помилки в податковій звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог п. 169.4 ПКУ та були виправлені відповідно до вимог ст.50 ПКУ.
   
   Аналогічно за порушення, установлені п. 127.1 ПКУ (ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків), штрафи не застосовуються, коли ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податку на доходи фізичних осіб самостійно виявляється податковим агентом під час проведення перерахунку цього податку, передбаченого п.169.4 ПКУ, та виправляється в наступних податкових періодах протягом податкового (звітного) року згідно з нормами ПКУ.
За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Берса
25.10.13 06:15

Наконец то!!!

Відповісти
  • Марі
25.10.13 07:10

Вже непогано, а технічна помилка (помилковий код)???!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Тата бу-бух
25.10.13 07:19

Благодетели

Відповісти
  • ЯСАМА
25.10.13 07:25

Наверное 2015 уже не далеко

Відповісти
  • оба-на
25.10.13 08:00

да подождите радоваться: как всегда будут отписки, что норма действует по отношению исправления ошибок за 14 год..... я уже ничему не удивлюсь...

Відповісти
  • Михаил
25.10.13 08:09

это только касается ошибок при перерасчете там же ссылка на 169.4

Відповісти
  • Марі
25.10.13 08:23

Отож. А права на технічну помилку так і не дають.

Відповісти
  • GalinaLV
25.10.13 08:26

Где подвог???

Відповісти
  • Михаил
25.10.13 08:37

отменили номер гтд и этому радуйтесь)

Відповісти
  • Оранж...
25.10.13 08:57

Да не отменили ГТД, а хитро вывернули, мол надо писать,но в отдельных строках, а так как их ещё нет, то и писать некуда.

Відповісти
  • Ольга
25.10.13 08:57

43. У статті 201: 1) підпункт “ї” пункту 201.1 виключити;. 2) абзац одинадцятий пункту 201.10 після першого речення доповнити реченням такого змісту: “Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі”. ну да! а пожаловаться на поставщика теперь можно будет только лишь в течение 3-х месяцев!!!

Відповісти
  • Маруся
25.10.13 09:25

Для Марі Абзац 1 ст. 119.2 дополняется словами “якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку, та/або до зміни платника податку”. Это по-моему дает право на уточненку без штрафа, если не уточняются графы 4 и 4а

Відповісти
  • Михаил
25.10.13 09:56

да, посмотрел оригинал, здесь не тот контекст 25. У пункті 119.2 статті 119: 1) абзац перший доповнити словами “якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку, та/або до зміни платника податку”; получается будет 119.2. Неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку, та/або до зміни платника податку

Відповісти
  • ОК!
25.10.13 10:03

Ольга, а когда отменили ГТД в н/н???

Відповісти
  • Михаил
25.10.13 10:11

вчера

Відповісти
  • Марі
25.10.13 10:22

Знайшла. Аж у другому читанні.

Відповісти
  • Мила
25.10.13 10:47

Мне позвонили с налоговой и настойчиво попросили уточнить 1ДФ за 2011 и 2012г., исключив из отчетов выдачу денег в подотчет, которую я показывала под кодом 118, причем со штрафами. Подотчет возвращенный, просто тогда было мнение весь подотчет показывать. Не знаю, что делать, мржет просто письмо написать? Посоветуйте.

Відповісти
  • Марі
25.10.13 10:53

А може краще ВСІМ подати уточнюючі і влючити такі суми, а потім ще показати повторно ВСІХ найманих по ЄСВ? Може також внесуть зміни та приберуть двозначність. Жарт звичайно, але ...

Відповісти
  • Маня
25.10.13 10:55

Чому статтю назвали "За самостоятельное исправление ошибок в форме № 1ДФ не будут штрафовать", коли при виправленні помилок штрафи будуть.

Відповісти
  • ОК!
25.10.13 11:07

ОК! 25.10.2013 11:03:16 Ольга, а когда отменили ГТД в н/н??? Михаил 25.10.2013 11:11:29 вчера ПОЖАЛУЙСТА, МОЖНО ССЫЛКУ???

Відповісти
  • ОК!
25.10.13 11:14

Спасибо, не нужно уже , я сама нашла.

Відповісти
  • Ольга
25.10.13 11:40

ОК!, пока еще не отменили, только в проекте. Если проект все-таки примут, то отменят с 1 января.

Відповісти
  • Михаил
25.10.13 11:50

всё уже принято и отправлено на подпись януковичу

Відповісти
  • Cветлана
25.10.13 12:19

для ОК! лист 27.06.2013 №9684/7/99-99-19-04-01-17 (ГТД)

Відповісти
  • :)))
25.10.13 13:22

Уточните, какие номера ГТД в налоговой накладной??? Пока же вроде только УКТВЭД указываем и все.

Відповісти
  • ОК!
25.10.13 13:23

Спасибо всем огромное!!! Я прочла уже, что отдано на подпись гаранту нашему.

Відповісти
  • Ева
25.10.13 13:34

НЕ ВЕРЮ....

Відповісти
  • ОК!
25.10.13 13:46

Вот- вот, и я не верю!

Відповісти
  • ОК!
25.10.13 13:46

Сколько нервов вот уже 2года. потрепано из-за этого!

Відповісти
  • ...
25.10.13 14:49

штрафовать не будут, будут сразу отрубывать головы, чтоб больше не ошибались.

Відповісти
  • Тая
25.10.13 15:00

Пустішки по 1 ДФ сдают или нет?

Відповісти
  • Тая
25.10.13 15:00

Пустышки, имела ввиду :)

Відповісти
  • Маня
25.10.13 15:15

Не здають

Відповісти
  • Тая
25.10.13 15:17

Спасибо Маня, просто не понятно стало, почему ЕСВ пустые сдаем, а 1 ДФ не сдаем

Відповісти
  • ОК!
25.10.13 15:19

так у нас много чего не понятно!!! Так интереснее!!

Відповісти
  • Olesya
25.10.13 15:25

Добрый день!Подскажите пожалуйста как лучше сделать,по НДФЛ есть переплата,в 1 квартале допушена ошибка при начеслении НДФЛ,можно эту сумму прибавить к отчету 3 квартала или делать уточненку,штраф будет?

Відповісти
  • мурка
25.10.13 20:26

ЕСВ пустышки сдавать не надо.(Если у предприятия нет деятельности и наемных)Читала в этих же ресурсах,только выше.

Відповісти
  • Тина Olesya
25.10.13 21:16

ошибка и в начислении и в отчете? может тогда лучше исправить начисление 3 кв. и показать в отчете за 3 кв?

Відповісти
  • Тина Olesya
25.10.13 21:18

у меня похожая ситуация. решила предыдущий кв не трогать, регулирую отчетным. в конце-концов никто не отменял право находить и исправлять ошиби в бухгалтерском учете

Відповісти
  • Olesya
26.10.13 13:23

для Тина Да,я так тоже думаю,но зачем тогда уточненка?

Відповісти
  • Вик
30.10.13 09:28

Кто подскажет,так нужно ли показывать весь подотчет код 118 или нет?

Відповісти
  • макс.лю
01.11.13 16:52

ВИК - В податковому розрахунку за ф. № 1 ДФ, під ознакою доходу «118», відображаються кошти, отримані платником податку на відрядження або під звіт, які надміру витрачені та не повернуті в установлені законодавством строки.

Відповісти