Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.11.13
1310 25 Друкувати

«Прямая» телефонная линия на тему: «Уплата единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование»

   Шановні платники! 13 листопада 2013 року з 15.00 до 16.00 Міністерство доходів і зборів України спільно з журналом «Заработная плата» проведе «пряму» телефонну лінію на тему: «Сплата єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
   
   На запитання платників відповідатиме начальник Управління адміністрування єдиного внеску та методології Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Кепіна Світлана Василівна.
   
   Усі бажаючі можуть надіслати свої запитання за адресою: dkucherak@profpressa.com або поставити під час проведення телефонної лінії за номером: (044) 581-57-07.
За матеріалами Міндоходів
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • противный
12.11.13 05:58

Позвонить Вы можете, но дозвониться не сможете. А надіслати, що в небесну канцілярію.

Відповісти
  • Елена У.
12.11.13 06:45

Да я вот на электронку отсылала, и не ответа ни привета!!!! ГДЕ НА ОТВЕТЫ ПОСМОТРЕТЬ??????

Відповісти
  • И мои 5 копеек
12.11.13 09:22

наивные люди. Вы еще верите в пряму "телефонну лінію" . Там питання та відповіді будуть такі , ЯКІ ВОНИ знают..... а всі ініші ВАШІ залишаться без розгляду....

Відповісти
  • Марина
12.11.13 10:53

Кто делает пенсионній в Армзвите, скачала все обноление до 187, когда откріваю отчет, пишет ошибка

Відповісти
  • Анна
12.11.13 11:10

Так оновлення є лише до 185 http://triola.com.ua/MisPerson.html

Відповісти
  • 000
12.11.13 11:23

Що буде ,якщо за вересень по одному прийнятому таблицю № 5 забула включити, і відправила звіт без неї?

Відповісти
  • Татьяна
12.11.13 11:33

подскажите пож-та, как правильно отразить начисления есв , если договор по цпх переходящий с 27.09 по 15.10.2013?

Відповісти
  • buhteam
12.11.13 11:43

здравствуйте, подскажите пожалуйста ответ на вопрос, ЧП-нику прислали акт о начислении штрафных санкций на несвоевременную уплату взноса за период 01.2012 года, то есть он должен был заплатить до конца января а заплатил только в марте 2012года, при этом не было уведомления о недоимке, просто прислали акт о штрафе и пене за неуплату в сентябре 2013 года. жалоба осталась без ответа, потому что по мнению ПФУ, недоимка считается возникшей по факту, а штраф начисляется не вместе с ней , а после(подчеркнули) возникновения недоимки, что делать подскажите?

Відповісти
  • ТРМ
12.11.13 12:14

000 12.11.2013 13:23:14 подайте уточнення за 09 міс як що була таб 5 то скасовуюча і нова, як що таб 5 не було то таб 5 =ДОДАТКОВА= Додаток 4 = перелік таблиць і таблиця 5 (виберіть у табл 5 розділ 4 ( Х- це позначка = початкова,скасовуюча, додаткова санкцій не передбачено

Відповісти
  • ТРМ
12.11.13 12:23

Для Татьяна 12.11.2013 13:33:50 ЦПХ різні вказуйте конктетно Таб 5 за вересень прийняття, табл 6 зарплата за вересень таб 5 за жовтень звільнення табл 6 з-та за жовт якщо зарплату за 09 міс не нараховували моя порада перебіть договір за 10 міс не змінюючи суми нарахувань і виплат Є варіанти, як що опишете ваші діх, які були зроблені Вами, щоб не було фінсанкцій Можете дати ел адрес

Відповісти
  • ТРМ
12.11.13 12:30

Для buhteam 12.11.2013 13:43:04 Потрібно конкретно ситуацію А так 10 % штрафна санкція (суми боргу) за не своєчасну сплату і пеня за кожен день до дня сплати(це копійки)

Відповісти
  • buhteam
12.11.13 12:40

спасибо за отклик ТМР, за январь 2012 года был несвоевременно уплачен ЕСВ ЧПшником, был уплачен в марте 2012 года, по-моему 30.03.2012 года, вместе со сдачей отчета, но в период возникновения недоимки , то есть февраль -март 2013 года, не поступало требования об возникновении и уплате этой недоимки, пришел акт в сентябре 2013 года о начислении штрафа и пени за невсоевременную уплату этой недоимки, ЧНшник подал возражение, в письме-ответе ПФУ написало, что штраф начисляется почсле возникновения недоимки и она (недоимка) считаетсЯ как факт

Відповісти
  • ТРМ
12.11.13 12:40

Для 000 12.11.2013 13:23:14 Додатково пояснення Створюйте додаток 4 в вересні міс (тобто в періоді за який подано звіт)

Відповісти
  • buhteam
12.11.13 12:40

извините, в период январь-март 2012 года,

Відповісти
  • ТРМ
12.11.13 12:45

Для Анна 12.11.2013 13:10:31 Оновіть=Бажано== http://me-doc.com.ua/pages/obnovlenie.php спочатку 186 потім 187 Або використовуйте демо версію МЕ ДОС

Відповісти
  • ТРМ
12.11.13 13:17

Для buhteam 12.11.2013 14:40:55 Вибачте, але Вам правильно нарахували В 2011-2012 роках Сплата повинна здійснюватися шо місячно до 20 числа після звітного періоду тобто за січень сплата 20 лютого і т.д.

Відповісти
  • ТРМ
12.11.13 13:31

Для buhteam 12.11.2013 14:40:55 Зайдіть в цю тему 13-15 числа Дам консультацію про терміни складання акту Пенс фондом. в даний час під руками не маю законодавчої бази

Відповісти
  • Леночка
12.11.13 14:04

А у меня вот есть вопрос: почему сейчас налоговая инспекция не ставит печати на труд.договорах с работником и предпринимателем о том, что договор взят на учет? Ведь раньше ПФ ставил печати при приёме работника на работу и при увольнении его!!!

Відповісти
  • ТРМ
12.11.13 14:25

Для Леночка 12.11.2013 16:04:44 Для інформації ЦЗ щоденно передає дані про укладені і зняті договори в електронному виді в ДПІ, ПФ, ФССзТВП, ФСС НВ, Фонд інвалідів Фонд інвалідів отримує таку інформацію з ЦЗ по ФОП щорічно, або по запитах де було укладено більше 8 трудових договорів

Відповісти
  • buhteam
12.11.13 14:53

ТРМ спасибо огромное, у меня есть электронка, можно на нее тоже:- 0 soft11@ukr.net

Відповісти
  • ТРМ
14.11.13 12:03

Для buhteam 12.11.2013 16:53:32 Вам вислано мій коментар на ел адрес вказаний нище soft11@ukr.net

Відповісти
  • РАЯ
15.11.13 07:24

Марине У меня тоже самое. Не могу открить отчет в АРМ е.Програмист смотрел. но ничего не сделал. сказал подаждем обновления 188.

Відповісти
  • Света
15.11.13 09:36

Рае. У меня то же самое. Обновила до версии 187. Начинаю работать и получаю "Ошибка при открытиии документа". Наш программист тоже сказал ждать обновление, это ошибка в программе. Я написала в МЕДок жалобу. Получила такой ответ "Вы используете программу АРМ Звит или Медок ? Если АРМ Звит, то она не обновляется файлами обновлений программы Медок. По вопросам обновления и установки АРМ Звит необходимо обращаться на сайт ПФУ или по ссылке http://www.spov.com.ua/?action=soft При данной ошибке программу АРМ необходимо переустанавливать". ???????

Відповісти