Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


04.12.13
835 10 Друкувати

«Прямая» телефонная линия на тему: "Особенности исчисления и уплаты НДС"

   Міністерство доходів і зборів України 5 грудня 2013 року з 14.00 до 16.00 у редакції журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України» проведе сеанс «прямої» телефонної лінії на тему: «Особливості обчислення та сплати податку на додану вартість».
   
   На запитання платників відповідатиме заступник начальника відділу розробки нормативно-правових актів з ПДВ Управління методології непрямих податків Департаменту координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування – Авраменко Валентина Анатоліївна.
   
   Усі бажаючі можуть поставити свої запитання під час проведення телефонної лінії за номером: (044) 501-06-42.

За матеріалами Міністерство доходів і зборів України
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ***
05.12.13 09:30

Люди, ставка НДС с 01.01.2014г. 17% будет или нет? ((

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • @@@
05.12.13 10:30

При ліквідації ОЗ чи достаньо акту на списання форми ОЗ-3для підтвердження про неможливість використання ОЗ за первісним призначенням?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АРФА
05.12.13 10:33

***, еще нет бюджета. Но чтобы они не приняли по бюджету - для отмены ставки 17% необходимо внести изменения в НКУ. Пока их нет, но думаю, что будут

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • яяя
05.12.13 10:47

раньше писали, что изменять ставки ни по НДС , ни по ПРибыли не будут в след году

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • РОМА
05.12.13 10:49

***Чому не прийнятий Додоток 5 до звітності по ПДВ .Звіти подавалися не пакетом.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АРФА
05.12.13 10:55

Рома, потому и не принят. Должны подаваться пакетом.: собственно декларация + дод.5.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АРФА
05.12.13 10:57

Теперь отправьте "Нову звитну" в пакете с дод.5.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • РОМА
05.12.13 11:08

Дякую.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Света
05.12.13 12:19

Для Ромы "Нову звитну" подавать не надо , просто декларацию. Нова звитна отправляется если у вас была уже сдана декларация.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АРФА
05.12.13 15:07

Света, у Ромы уже сдана декларация без додатка 5, а дод.5 не принят.

Відповісти