Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


16.02.14
1576 7 Друкувати

Разработана видеоинструкция по самостоятельной генерации ключей подписантом

   АЦСК ІДД Міндоходів створено інформаційний відеоматеріал щодо самостійної генерації ключів підписувачем за допомогою надійного засобу електронного цифрового підпису – «ІІТ Користувач ЦСК-1».
   
   Даний відеоматеріал буде корисним для посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності, які розглядають можливість отримання послуг електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД Міндоходів та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1452 здійснюють генерацію особистих та відкритих ключів безпосередньо в установі.
   
   Переглянути відеоматеріал можна тут
   
   Перейти до програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК–1» тут

За матеріалами АЦСК ІДД Міндоходів
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • !!!
17.02.14 07:29

А после генерации ключей какие действия, заново договор заключать с налоговой...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • !!!!
17.02.14 07:39

Конечно!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нина
17.02.14 09:10

Если уменя срок действия сертификата истекает 26.02.14, значит я могу сгенерировать новые ключи самостоятельно и никуда не бегать? Я верно поняла посыл Миндоха?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Tanyaa
17.02.14 10:24

Только что позвонила в "сертификацию ключей" (Голосеевская налоговая г.Киев) сказали, что все равно к ним приходить со всеми документами , прямая речь : "так что лучше все у нас делать - без нас не разберетесь."

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • !!!
17.02.14 11:20

Державна форма власності! А приватні?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Прохожий
17.02.14 16:33

Нина - если Вы представляете собой гос. предприятие, тогда - да, можете генерировать ключи себе сами.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • !!!
18.02.14 07:00

Только государственные?

Відповісти