Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


10.04.14
595 8 Друкувати

Нужно ли предъявлять документы, удостоверяющие личность при личном представлении отчетности?

   Якщо суб’єкт господарювання або уповноважена особа особисто подає податкову звітність до контролюючих органів, то пред’являти документи, що посвідчують особу (паспорт, наказ, довіреність тощо) не потрібно. Це не передбачено Податковим кодексом України.
   
   Достатнім підтвердженням справжності документа податкової звітності є наявність оригіналу підпису уповноваженої особи на документі у паперовій формі або наявність в електронному документі електронного цифрового підпису платника податку.
   
   Нагадаємо, податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації до контролюючого органу. У разі ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація підписується таким керівником.
   
   Відповідна норма визначена пп.48.5.1 п.48.5 ст.48 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами і доповненнями. Також, з цим та іншими питаннями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно - довідковому ресурсі. Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб - портал Міндоходів (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс»).

За матеріалами Міністерство доходів і сборів
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Maria
11.04.14 10:13

В Шевченковском районе г.Киева требуют паспорт, а если бухгалтер сдает за СПД отчетность, требуют оригинал нотариальной доверенности. В прошлый раз чуть не подралась с ними.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ю
11.04.14 10:52

Несколько лет назад я не была уверена в необходимости подачи отчетов по электронке, а теперь думаю - хорошо, что тогда налоговая заставила- теперь не хожу по кабинетам и не вижу их пофигизм, наглость и хамство

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Л
11.04.14 11:48

Ю 100%

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • бух
11.04.14 12:51

А Я СРАЗУ ЗАЦЕНИЛА ЭЛЕКТРОНКУ, У НАС МОЖНО БЫЛО ВЕСЬ ДЕНЬ ПРОСТОЯТЬ В ОЧЕРЕДИ! Я БЫЛА В ПЕРВЫХ РЯДАХ СДАЧИ ПО ЭЛЕКТРОНКЕ

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Валентина
11.04.14 13:08

у Львові при здачі звітності особисто СПД заставляють показувати паспорт.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Татьяна
11.04.14 15:28

ГНИ Соломенского района г. Киева требует паспорт.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ххх
11.04.14 15:45

Сумская налоговая требует тоже паспорт или доверенность ((((

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • вас здесь не стояло
12.04.14 07:15

"Достатнім підтвердженням справжності документа податкової звітності є наявність оригіналу підпису уповноваженої особи на документі у паперовій формі..." А что такое "документ у паперовій формі" в мозгах налоговой? И если я принес паспорт ФЛП и отчетность, то присутствие самого ФЛП не обязательно? Или доверенность, нотариально не оформленную? Если так, то хорошо. А если не так, то зачем все это писалось?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
Коментування новини вимкнено
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
27571 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд