Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.12.16
8189 17 Друкувати

Запропоновано обмежити використання житлових приміщень під офіси

У Верховній Раді зареєстровано Проект Закону № 5473 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках.

Законопроектом передбачено заборонити використання не за призначенням квартир в багатоквартирних житлових будинках, в тому числі як офісів, готелів та інших закладів тимчасового проживання.

Допускається використання квартир в багатоквартирних житлових будинках для здійснення господарської діяльності (без використання найманої праці) лише особами, які є їх власниками або місце проживання яких зареєстроване в даній квартирі, за умови, що така діяльність не порушує прав та інтересів  інших власників (користувачів) приміщень у відповідному житловому будинку та не суперечить встановленим правилам користування житловими будинками і жилими приміщеннями.

За матеріалами ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • гоша
02.12.16 10:13

Опять возникает вопрос для ФОП, зарегистрированных во адресу места жительства В статье 266.4.2.ПКУ сказано Пільги з податку на нерухоме майно, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

Відповісти
  • 123451234
02.12.16 10:30

а как же частная собственность и распоряжение своим имуществом?

Відповісти
  • UA-Kyiv-Acc
02.12.16 10:41

надеюсь этот бред не примут... И вообще... это же наши "любимые" ченуши понастраивали бизнес-центров, которые пустуют и теперь хотят правдой и неправдой заманить нас платить несусветные суммы за их аренду!!!

Відповісти
  • ок
02.12.16 10:47

мелкое предприятие. директор у себя дома, бух.у себя дома, менеджер тоже дома. офис не нужен. ну совсем. юр.адрес - квартира дира-учредителя. Но налоговая милиция настояла, что должен быть договор аренды на квартиру. Ладно, сделали, по докам фирма снимает у дира угол под офис. Как будет в свете этого закончика? по докам-то офис.

Відповісти
  • Maria
02.12.16 11:38

Практически в каждом жилом доме первые этажи заняты либо магазинами, аптеками либо офисными конторами. Эти помещения фактически являются квартирами. Всех на улицу? Решили добить малый бизнес уже окончательно?

Відповісти
  • ///
02.12.16 12:51

Maria, квартиры на первом этаже, которые Вами перечислены, выведены из жилого фонда, без этого не выдается акт о вводе в эксплуатацию

Відповісти
  • Буржуй
02.12.16 12:09

Все для того чтобы легализовали аренду а с нее естесвенно платили налоги и ФОПы тоже

Відповісти
  • Учетное Дело
02.12.16 13:09

Дерегуляция ))

Відповісти
  • бурундук
02.12.16 13:43

Торговые центры с дорогущими офисами да и поменьше тоже пустуют, хозяева несут убытки.....Хорошо пролоббируешь -и вуаля....новый закон сгонит всех в пустующие охфысы....

Відповісти
  • ярик
03.12.16 09:23

Ну что вы так все переполошились, Вас никто с офисов не выгонит, потому, что "Закон не має зворотньої сили", як приймуть цей Закон він буде діяти на події з дня його прийняття.Справа в тому, що багато розважальних закладів відкрито на перших поверхах у будинках, це кафе,барчики, ресторанчики, "інтернет - кафе", до речі ці інтернет -кафе, зазвичай замасковані ігорні заклади, є щей публічні будиночки замасковані під готельчики, так що людям, які живуть з такими "сусідами" не позаздриш, постійний неспокій!!!

Відповісти
  • жесть
04.12.16 17:52

ярик, я би їх топила регулярно, все одно збитки жєки рахують по кілограмам вапняка))))

Відповісти
  • Александр
05.12.16 10:33

Надеюсь - это не затронет ФОП.

Відповісти
  • T
05.12.16 11:03

и хостелы в квартирах тоже очень выгодный бизнес для собственников и ад для соседей(. пока по законодательству очень трудно с ними бороться.

Відповісти