Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.01.17
307020 203 Друкувати

Код УКТ ЗЕД 2017 / код послуг у податковій накладній: продовження

У минулому номері «Бухгалтер 911» ми вже говорили про коди УКТ ЗЕД і коди послуг в податковій накладній*. Але це був тільки перший «оглядовий» інструктаж. У сьогоднішній статті обговоримо ситуацію, яка зараз склалася з кодуванням товарів/послуг у податковій накладній, а також з’ясуємо, як за УКТ ЗЕД визначити код товару.
 

* Стаття «Кодимо» в податковій накладній: «гарячий» інструктаж» в журналі «Бухгалтер 911», 2017, № 3.

Загальна ситуація. Що маємо?

1. Вже можна реєструвати з чотирма цифрами коду УКТ ЗЕД податкові накладні на постачання товарів. Спочатку, нагадаємо, програма не пропускала на реєстрацію податкову накладну, в якій вказувалися тільки 4 цифри коду УКТ ЗЕД (був потрібний увесь код) .

2. По послугах податкові накладні з кодами послуг не реєструються . Справа в тому, що в програмному забезпеченні до «кодової» графи 3 податкової накладної зараз «підв’язаний» тільки УКТ ЗЕД. А ось Класифікатор ДК 016:2010 не підключений.

Але є важлива інформація. З консультації, розміщеної в офіційному виданні податківців — журналі «Вісник. Право знати все про податки і збори», 2017, № 1-2 (с. 5), випливає, що вимоги щодо вказівки кодів послуг у податковій накладній діятимуть тільки після того, як у форму податкової накладної будуть внесені відповідні зміни! Вважаємо, що незабаром з’явиться і лист від податківців або консультація в ЗІР з аналогічними висновками. Тому, на нашу думку, чекати вже, власне кажучи, нічого і ніколи — можна реєструвати податкові накладні на послуги без кодів. Проблем при цьому не повинно бути ні у замовника, ні у виконавця. Якщо раптом податківці передумають і офіційно ця інформація не підтвердиться — потім можна буде скласти «виправляючий» розрахунок коригування до такої податкової накладної. Важливо! По товарах код УКТ ЗЕД у податковій накладній вказується обов’язково!

 Нагадаємо: податкові накладні, складені з 1 по 15 січня 2017 року, можна реєструвати до 31 січня включно, а складені з 16 по 31 січня — до 15 лютого 2017 року (включно).

Звернемо увагу і на такий момент. Навіть якщо податкова накладна на послуги пройшла реєстрацію в Єдиному реєстрі з чотирма знаками коду (таке трапляється), то швидше за все ці коди були підтягнуті не з «потрібного» Класифікатора ДК 016:2010, а з УКТ ЗЕД (нагадаємо: коди в Класифікаторі ДК 016:2010 і УКТ ЗЕД можуть дублюватися). У той же час, враховуючи, що помилки в коді послуг, якщо в іншому податкова накладна не заважає ідентифікувати операцію, не критичні для податкового кредиту ( останній абзац п. 201.10 ПКУ), вважаємо, таку податкову накладну цілком можна приймати і на її основі відображати податковий кредит.

«Cамозведені» / підсумкові

«Компенсуючі» податкові накладні складені на підставі пп. 198.5 і 199.1 ПКУ. Податківці у вищезгаданій консультації в журналі «Вісник. Право знати все про податки і збори» підтвердили, що в таких податкових накладних, що не передбачають постачання товарів, вказувати код УКТ ЗЕД не треба.

Також у цій же консультації сказано, що коди УКТ ЗЕД можна не вказувати в податкових накладних, складених на перевищення бази оподаткування над фактичною ціною постачання.

Щодо підсумкових податкових накладних (з типом причини «11») податківці поки мовчать. Доти, доки податкові накладні пропускатимуться в Єдиному реєстрі без коду УКТ ЗЕД, у підсумкових накладних його можна не вказувати.

Як упізнати код товару за УКТ ЗЕД?

Якщо йдеться про непідакцизний або імпортний товар, тобто про звичайний товар, то:

(1) за кодом УКТ ЗЕД можна звернутися до постачальника

(2) або визначати його самостійно. Хоча зробити це буває не завжди просто навіть у межах перших чотирьох цифр .

Виробники товару, яким складно, зважаючи на особливості товару, визначити код УКТ ЗЕД на той або інший товар самостійно, можуть звернутися в Торгово-промислову палату України. Але послуга з визначення коду платна.

Вартість послуги — від 540 грн. з ПДВ за (!) 1 найменування продукції (залежно від складності класифікації). Терміни виконання роботи — 4-5 днів.

Правда, поки незрозуміло, що матиметься на увазі під помилками в коді. Припустимо, при реєстрації податкових накладних і порівнюватиметься відповідність коду та номенклатури товарів. Але це можливо, якщо йдеться про простий товар. А якщо це товар, який, на перший погляд, можна віднести до двох і більше товарних позицій? Чи будуть податківці досконально перевіряти правильність визначення коду, враховуючи те, що, по-перше, правильність коду має значення саме для митного оформлення, а по-друге, податківцям він потрібний тільки для відстежування товару на «вході» і «виході». Та і чи в компетенції податківців визначати достовірність коду УКТ ЗЕД?

Як самостійно визначити код?

У цьому вам допоможуть:

Закон України «Про Митний тариф України» від 19.09.2013 р. № 584-VII;

Основні правила інтерпретації УКТ ЗЕД (наведені у вищеназваному Законі);

пояснення № 401**;

** Пояснення до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, затверджені наказом ДФСУ від 09.06.2015 р. № 401.

Методичні рекомендації щодо класифікації окремих товарів згідно з вимогами УКТ ЗЕД, наведені в листі Міндоходів від 26.03.2014 р. № 6983/7/99-99-24-02-03-17.

Ще раз зауважимо: щодо вітчизняних/непідакцизних товарів код УКТ ЗЕД достатньо визначити на рівні перших чотирьох цифр.

Для визначення коду треба мати в розпорядженні таку інформацію:

— що є товаром;

— з яких матеріалів він виготовлений;

— для чого і в якому вигляді його використовують;

— чи можливо його класифікувати ще й за іншим кодом?

Основними критеріями визначення коду УКТ ЗЕД слугують (1) матеріал або матеріали, з яких виготовлено товар, і (2) функції, які виконує товар.

Наприклад, треба знайти код УКТ ЗЕД на картопляні чіпси. Це готовий харчовий продукт. Відповідно логічно шукати код в розділі IV «Готові харчові продукти» УКТ ЗЕД, а не, наприклад, в розділі II «Продукти рослинного походження».

Але треба звертати увагу не лише на назву розділів, але і на пояснення до цих розділів. Адже для юридичних цілей класифікація товарів робиться виходячи з назв товарних позицій і відповідних приміток до розділів і груп.

І в поясненнях № 401 до тієї ж товарної позиції 1105 (розділ II) вказано, що до цієї товарної позиції не належать продукти, які в результаті додавання інших речовин отримали статус готових картопляних виробів. Що ще раз підтверджує: шукати код на картопляні чіпси треба в розділі IV «Готові харчові продукти». У цьому розділі найбільше підходить група 20 «Продукти переробки овочів, плодів, горіхів або інших частин рослин», а з цієї групи для картопляних чіпсів підходить товарна позиція «2005».

Постачання некомплектного або незавершеного виробу. Згідно з «Правилом 2(а)» Основних правил інтерпретації УКТ ЗЕД будь-яке посилання в найменуванні товарної позиції на який-небудь виріб стосується також некомплектного або незавершеного виробу, за умови, що він має основну властивість комплектного виробу.

Наприклад, комплект частин транспортного засобу, який містить усі частини, необхідні для зборки транспортного засобу, класифікується як транспортний засіб.

Товари складаються з більшої кількості компонентів, ніж вказано в товарній позиції. У цьому випадку керуємося «Правилом 2(b)». Згідно з ним будь-яке посилання в назві товарної позиції на будь-який матеріал або речовину стосується також сумішей або сполук цього матеріалу чи речовин. Будь-яке посилання на товари з певного матеріалу або речовини розглядається як посилання на товар, який повністю або частково складається з цього матеріалу або речовини.

Якщо товар можна віднести до двох або більше товарних позицій. Його класифікація здійснюється таким чином:

перевага надається тій товарній позиції, в якій товар описується конкретніше порівняно з товарними позиціями, де дається більш загальний його опис («Правило 3(а)»);

— суміші, багатокомпонентні товари, які складаються з різних матеріалів або зроблені з різних компонентів, товари, що надходять у продаж в наборах для роздрібної торгівлі, класифікація яких не може здійснюватися згідно з «Правилом 3(а) », повинні класифікуватися за матеріалом або компонентом, що визначає основні властивості цих товарів, за умови, що цей критерій можна застосувати («Правило 3(b)»);

товар, класифікацію якого не можна здійснити відповідно до «Правила 3(a)» або «Правила 3(b)», повинен класифікуватися в товарній позиції з найбільшим порядковим номером серед номерів цих товарних позицій («Правило 3(c)»).

Передплатити "Бухгалтер911"

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • шура
23.01.17 06:13

как они со всем этим зае...али. как ни одно так другое придумают...........

Відповісти
  • Оля
24.03.17 12:41

Доброго дня! Хтось вже реєстрував податкову накладну на відшкодування вартості медикаментів? Не можу знайти код УКТЗЕД

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 06:31

На прошлой неделе нам зарегистрировали НН с 49.41 услуги дорожного грузового автомобиля. Вроде правильно. Убивает что из более 150 НН с 01.01.2017 поставщики зарегистрировали аж 7. На 20 .01.Остальные кричат Ждите. Какой НДС вылезет за Январь не подсчитаеш даже эмпирически.

Відповісти
  • Наталья
24.01.17 08:39

Буржуй, я не могу зарегистрировать НН с кодом 49.41 медок не пускает,пишет не корректно заполнена НН

Відповісти
  • Буржуй
24.01.17 10:00

Наталья, не знаю нам прислали несколько НН 4941. Только без точки.

Відповісти
  • Диана
23.01.17 11:13

Буржуй, Мы еще тоже не регистрировали (как Поставщики) НН. У нас канцтовары. Номенклатура очень обширная. Девочка уже который день сидит -выискивает коды, заносит в базу. Это не вина поставщиков -а идиотская система, которая даже не дала время на подготовку.

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 12:13

Диана, да я понимаю что не их вина. Но как то не легче Пока бухгалтер регит занимаюсь поисками откуда подтянуть к 31.01.НДС.

Відповісти
  • Марина
23.01.17 06:59

Умные люди, подскажите! Как же всё-таки зарегистрировать НН на услуги грузоперевозок, если заказчик настаивает на указании "послуга "??? Если регистрировать те же услуги , но с указанием "гривня " и код брать с классификатора товара, это правильно??? ...... С этими нововведениями, чувствуешь себя дебилом и пятнадцати летний опыт работы не в счёт ((((

Відповісти
  • Оля
20.03.17 21:10

Марина, код 49.41.19-00.00 - послуги щодо перевезення вантажів дорожніми транспортними засобами

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 08:03

Марина, сами не регистрируем НН на транспорт но просим разбивать услуги поставщика на товар и транспорт отдельно. Вроде так проблем нет. Первые НН без кодов на услуги бухгалтер просто отклонила.

Відповісти
  • Марина
23.01.17 22:38

Буржуй, спасибо! У нас только разбивать нечего, только услуги(

Відповісти
  • Киев
23.01.17 08:00

Марина, заказчик прав: послуга, регистрировать без кода.

Відповісти
  • Марина
23.01.17 22:37

Киев, спасибо!!!

Відповісти
  • 911
23.01.17 09:02

Киев, не соглашусь, ПОСЛУГИ - как такой не существует, читаем пор №975 там украинским по белому "Графи 5.1, 5.2 заповнюються відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (КСПОВО)" - другого не предусмотрено, если быть буквоедом то чего нет в КАСПОВО того не существует, если относится с позиции "не мешает идентифицировать операцию" - то можно написать хоть "послуга", хоть "гравицапа"

Відповісти
  • Бухгалтер
24.01.17 06:59

911, единица измерения не является обязательным реквизитом НН. Так почему бы и услуги не указать?

Відповісти
  • 123451234
23.01.17 10:27

911, хоть "гравицапа" молодец .точно всем всем писать именно эту ед.измерения услуг (работ) :))

Відповісти
  • Киев
23.01.17 09:07

911, хоть гравицапа - это поле под анализ ПОКА не попадает.

Відповісти
  • 123
23.01.17 09:41

Згідно порядку заповнення ПН:У разі якщо товар/послуга, що постачається, має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО, у графі 4 зазначається умовне позначення одиниці вимірювання таких товару/послуги, яке використовується для обліку та відображається у первинних документах;

Відповісти
  • Ната
23.01.17 07:55

Это, чтоб мозги ни на секунду не останавливались работать. Кроссворды отдыхают!!!

Відповісти
  • Машуня
23.01.17 08:15

У меня код услуги, слава Богу, не пересекается с УКТВЭД... Попробую зарегить одну с 10 знаками. Если будет отсечка, буду регить январь без кодов. Осталась неделя, не думаю, что что-то изменится...... а покупатели сидят без НК и без рег. лимита.

Відповісти
  • Т
23.01.17 23:00

Машуня, без кодов с 01.01.2017 налоговая будет снимать НК

Відповісти
  • Киев
23.01.17 08:35

Машуня, регистрируйте БЕЗ КОДОВ!!! Мы услуги с кодами отклоняем. На фиг мне потом разбираться с продажей костей неоприходованного слона? Система же воспримет именно так, а интеллектуальные фискалы завалят письмами по этой скрутке!

Відповісти
  • Т
23.01.17 23:04

Киев, починаючи з 01.01.2017 р. обов’язковим реквізитом податкової накладної є ( п.п. «і» п. 201.1 ПКУ):— при постачанні товарів — код УКТ ЗЕД (зверніть увагу: його тепер потрібно зазначати при постачанні будь-яких товарів, а не тільки імпортних або підакцизних);— при постачанні послуг — код послуг згідно з Класифікатором ДК 016:2010*.

Відповісти
  • ЯЯ
23.01.17 09:25

Киев, на основании какого нормативного акта можно регистрировать услуги/ работы без кода?

Відповісти
  • Киев
23.01.17 09:56

ЯЯ, никакого. Регистрируйте как хотите. Если рассуждать логично, то просится письмо про регистрацию без кодов и ЛОЯЛЬНЫМ :))) освобождением от штрафов тех кто эти коды втулил. При условии, исправления ошибки до даты Х. А теперь, напишите ТЗ такой обработки...Выбирая между необходимостью исправить СВОЮ аналитику и ценностью ВАШЕГО времени - что они выберут?

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 09:16

Киев, вопрос что делать если потом НН без кодов не признают?

Відповісти
  • Киев
23.01.17 09:33

Буржуй, В их базе код, пристроенный не в ту колонку - кодом не является - не обольщайтесь. Ну допустим, что они напишут письмо (своевременно :), к 20-му февраля) что коды нужны, и куда их втулить. В таком случае, мы за 1! день пишем обработку, автоматом делаем РК по всем услугам и отправляем им в базу. А теперь сценарий с кодом в колонке УКТЗЕД - автоматическая обработка "не ложится", их программа анализа сходит с ума, фискалы заваливают нас дурными запросами....Или еще круче: появляется признак услуги и Вы никаким РК не сможете откорректировать эти нн -только перелопатив вручную всю свою базу. Просто я выбираю сценарий, где в зависимости от действий тараканов в их голове, можно легко решить проблему.

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 09:45

Киев, по сути ответа на вопрос нет. Вы просто перебираете варианты.

Відповісти
  • Киев
23.01.17 10:05

Буржуй, да. Но я знаю их по. У меня по итогам января на услуги будет до 1 тыс нн. При необходимости - за несколько часов мы без ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО ТРУДА сделаем им 1 тыс корректировок.

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 12:00

Киев, конечно на 1000 можно не обратить внимание. А если НДС транспорта на 25 тыс и поставщики производители профиля думают над кодом то невесело.Ладно кредит одолжу а что ставить в код товара не знаешь. у кого то он дальше пойдет по цепочке.

Відповісти
  • Киев
23.01.17 12:23

Буржуй, туплю.... Вы о ГРН? Я кол-во документов считаю :))

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 13:05

Киев, оборот у Вас с нами наверное в разы.

Відповісти
  • Киев
23.01.17 13:15

Буржуй, я - не от скуки на форуме. Для меня это очень удобная площадка донести позицию нашей компании поставщикам и покупателям. Так как для нас эта неопределенность - полный п..ц.

Відповісти
  • Киев
23.01.17 12:15

Буржуй, не вижу разницы - что 1 тыс корректировок, что 25 тыс корректировок - все равно обработку писать.

Відповісти
  • Ольга
23.01.17 08:36

извините конечно, но они охринели там. Все конечно замечательно, что некоторые приближенные осведомлены о глобальности их "жо", но уже 23-е число и остальным смертным тоже хотелось бы узнать как "жить дальше". Или они как всегда под вечер 31-го выложат свою писульку, по которой окажется что все не то и все не так....А теперь по делу )). А если у нас аренда, т..е. услуги, НО в м2. Это же все равно услуга, а не товар, правильно, и можно регить без кода если что? Или как?

Відповісти
  • koty
23.01.17 08:49

Коллеги, доброе утро. Я не оказываю услуги, я их только покупаю, много и всякие.И еще раз настаиваю, или ждем до конца, или регистрируем без кода.Запрос в ДФС отправлен на прошлой неделе " ....будет ли признан налоговый кредит если не указан код услуги. И жалоба на ДФС за непредоставление возможности выполнить норму НКУ Стат 201. п.і..

Відповісти
  • Ирина
23.01.17 14:21

koty,

Відповісти
  • Ирина
23.01.17 14:23

Восхищаюсь жалобой на ДСФ, только сегодня с подругой обсуждали такую возможность а вы уже сделали! Налоговая говорит что на вопрос как регистрировать НН на услуги у них нет ответа. Вот так пока ответа нет, Мы решили ждать

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 09:21

koty, очень сильно волнует этот же вопрос. А то 28 февраля пол страны будут должны громадную сумму по НДС.

Відповісти
  • Елена из Одессы
23.01.17 08:58

koty, Зарегистрировала сегодня услуги без кодов (бухгалтера должны быть солидарны ,покупателю же нужен налоговый кредит). Просьба к Вам- поделиться ответом на запрос. Я думаю,что они обязаны Вам ответить в течении 5 дней. И... жалобу "дайте списать". Уж очень хочется присоединиться

Відповісти
  • Киев
23.01.17 08:55

Не знаю, смеяться или так задумано...в январе несуществующей налоговой милиции поставили мощную аналитическую программу для борьбы со скрутками. Может эта хрень с услугами была из разряда так и задумано - регистрируем (код не из того справочника) - вылазит риск - получаем письмо от налоговой милиции, которой нет - подчиняясь условному рефлексу бежим туда с документами - налоговая милиция гордо рапортует о своей нужности. PS Если кто спать не может, незарегистрировав нн на услуги с кодом, даже код в конце текста считаю более корректным, чем вместо УКТ ЗЕД. Правда, и там он нафиг не нужен - только свою базу испортить. Но, по крайней мере, обойдемся без дурных запросов.

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 09:38

Киев, у нас бизнес достаточно легальный и от запросов отпишемся, надо документы несем. А вот остаться без кредита по НДС из-за 4 цифр это пипец.

Відповісти
  • Алена
23.01.17 09:00

Доброго дня, у нас теж транспортні послуги, в одиниці виміру проставляємо або ж км, або послуга, або грн, що робити який ставити код 49.41 з крапкою чи без, чи взагалі не ставити?

Відповісти
  • Алена
23.01.17 09:33

Я так поняла н/н с типом причины 11 отправляем без кодов. У меня еще аренда, код есть 68.20, а вот компенсация коммунальных услуг кода нет, что делать отправлять без кода?

Відповісти
  • Бух
23.01.17 10:39

Алена, Вы статью читали?? услуги без кодов! что аренда, что компенсация - все услуги. Какие коды Вы там выдумывать собрались?

Відповісти
  • 911
23.01.17 09:51

Вопрос? - 6цифирок в коді - то фейл? - тобто звонити терзати контрагента ібо або 4 або 10, чи 6 цифирок то норм?

Відповісти
  • LP
24.01.17 10:36

911, 6 цифирок - нормально (див. п. 201.1. "і) - код ... неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 10:18

911, лучше 4 чем больше цифр тем больше вероятность ошибки в коде

Відповісти
  • Елена
24.01.17 12:49

Буржуй, есть позиции на которые классификатором предусмотрено только 6 цифр, (например: соль 2501 00), подтягиваем в 1С:8.3 автоматически. А так, конечно же 4 цифры :)

Відповісти
  • Галина
23.01.17 09:58

Ольге: Регистрировать без кодов можно, вот только если придумают что-то другое, корректировки делать придется. См: https://buhgalter911.com/news/news-1025637.html А если у меня 100 накладных, мне 100 корректировок выписать нужно будет? Где столько времени взять???

Відповісти
  • Ольга
23.01.17 10:05

Галина, а кого это интересует? ИХ??!! Сомневаюсь. Им главное отчитаться о реХформах.

Відповісти
  • Машуня
23.01.17 10:11

Прошу прощения, что не в тему. Буду первый раз оформлять загранкомандировку. Германия. Теорию прошерстила, но хочу уточнить все же некоторые стремные для меня вопросы: 1) Приглашения на выставку нет. Стоимость одного дня участия в выставке 40 евро. Как подтвердить эти расходы? Достаточно штампов "прибыл" - "убыл" на моем командировочном листе? Его (командировочный лист) нужно будет переводить на немецкий?..... 2) Суточные могу выдать в гривне по курсу (НБУ или банковский?) или нужно открывать евровый счет и евровую карту диру?..... 3) Будет находиться там три дня, но жить у друзей ..... фиг с ним? просто нет расходов на проживание? ...... 3) Авиабилеты покупаем и рассчитываемся корпоративной картой - норм?..... В остальном: Приказ; суточные чтоб соотв. датам на билетах; команд. лист.; выдаю аванс для оплаты участия в выставке и все что не подтверждено доками, возвращаем на р/с.... может что-то упустила .....Буду благодарна за ПРАКТИЧЕСКИЕ советы.

Відповісти
  • Ирина
23.01.17 14:30

Командировочные удостоверения отменили давно а при поездке за границу оно и раньше не действовало. Копии паспорта с визами обязательно (штамп таможни о пересечении границы, это важно для суточных) Основанием для командировки является приказ ( перечисление куда кого зачем и на сколько) Подтверждением подробный отчет о командировке, должна быть связь с хоз деятельностью

Відповісти
  • Машуня
23.01.17 16:46

Ирина, спасибо.

Відповісти
  • Алена
23.01.17 11:00

Машуня, у меня ездил директор без приглашения главное чтобы была квитанция на покупку входного билета, приказ по предприятию, командировочный лист не переводили брали стандартный бланк, первый и последний день выставки и входные билеты как доказательство, суточные по норме и по курсу НБУ, директор за все платил из своих потом возмещали, так проще, желательно оформление в гостинице, положите на расходы, а у друзей нечего не получит, авиа билеты покупали через рас/сч, главное, что бы в паспорте были штампы, что выбыл из страны и прибыл, остальное почитайте за загран командировки.

Відповісти
  • Машуня
23.01.17 11:37

Алена, большое спасибо. Первый раз всегда предпочитаю теорию перестраховать практикой :)

Відповісти
  • Valentina
23.01.17 10:21

С Новым Годом, товарищи)))))

Відповісти
  • Valentina
23.01.17 10:22

С Новыми увлекательными мозговыми закрутками))))

Відповісти
  • Valentina
23.01.17 10:24

Для чего щука в реке? Чтобы карась не дремал))) Иначе ведь все бухгалтера превратились бы в старых сонных теток, если бы не постоянные новшества! А так -- в тонусе и держим форму! куда там коллегам из Европы))))

Відповісти
  • Ольга
23.01.17 10:39

Valentina, я бы лучше эту форму в тонусе по другому держала )))) и без сжигания нервных клеток.

Відповісти
  • Джаконда
23.01.17 10:35

Хоть бы конкретно написали за итоговы по рознице????? Где узнать и что делать??? Уже слов не хватает.

Відповісти
  • Алена
23.01.17 11:23

Джаконда, сейчас отправила н/н итоговые с типом причины 11 все зарегистрировали, я тоже долго искала, сейчас согласна с Ольгой снять с меня эти н/н и я не буду платить ндс именно они у меня тянут всю сумму, другие обязательства копейки, поэтому регистрируйте, судя по всему налоговая даст ответы не раньше февраля, а у нас сроки и за них уже тоже штраф, не порте нервы.

Відповісти
  • Лара
23.01.17 13:58

Алена, а Вы регистрировали с типом причины 11 подакцизные товары или чего другое?

Відповісти
  • Алена
23.01.17 15:32

Лара, у меня итоговые по рознице

Відповісти
  • Лара
23.01.17 15:37

Алена, я понимаю, но розница алкоголь+сигареты, или просто продукты-не подакцизные, мне это интересно?

Відповісти
  • Julyia
23.01.17 10:45

Джаконда, а что вы по рознице переживаете? регьте как и раньше, штрафов на Вас пока нет, а НК тоже никому не нужен. Обязательства с Вас никто при проверке не снимет.

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 12:08

Julyia, я чего то обалдел от * НК никому не нужен* может одолжите?А вот обязательство точно никто не снимет.

Відповісти
  • ..Юлия Рубежанская
23.01.17 14:06

Буржуй, имелось в виду- что по розничным итоговым с признаком 11 -НК никому не нужен.Я тоже завтра начну регить все без кодов. Причем, у меня подакцизные товары ВСЕ.

Відповісти
  • Анн
23.01.17 11:17

хорошая статья по этой темеhttps://uteka.ua/publication/Nuzhno-li-ukazyvat-kod-uslug-do-vneseniya-izmenenij-v-formu-nalogovoj-nakladnoj

Відповісти
  • Галина
23.01.17 11:25

Сейчас обнаружила, что в последней редакции налогового кодекса не поменяли сроки регистрации НН... Оставили в п.201.10, как было, что 15 дней на регистрацию даётся... ниченипанимаю

Відповісти
  • Кира
23.01.17 16:36

Галина, смотрите в законе http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1797-19

Відповісти
  • Галина
24.01.17 13:19

Кира, в законе-то есть, только ПКУ опубликован уже с изменениями, прописанными в этом законе, но что касается изменения сроков, почему-то в ПКУ осталось по-старому...

Відповісти
  • Julyia
23.01.17 11:35

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1928819190672897&set=a.1569330696621750.1073741828.100006345039485&type=3&theaterждем-с, Насиров с инагурации Трмапа надеюсь вернулся, мо подпишет...

Відповісти
  • Лиля
23.01.17 12:01

Подскажите, пожалуйста, кто-то знает как сделать РК к Сводной Налоговой Накладной, если ранее в НН указывался условный ИНН 400000000000, а теперь на РК приходид ошибка: "Документ не може бути прийнятий - для типу причини 9 ІПН покупця не може дорівнювати 400000000000"?

Відповісти
  • Инесса
23.01.17 12:33

Лиля, уберите крестик в шапке "до зведенной НН", и РК зарегится.

Відповісти
  • Марина
23.01.17 14:00

Инесса, а как это вы догадались до такого,я чего только не делала, звонила в налоговую, они сказали что не знают, тогда просто не стала делать РК к накладным с 400000000000, у меня там копейки и РК уменьшающие

Відповісти
  • Инесса
23.01.17 14:15

Марина, эта проблема обсуждалась и совместными усилиями решалась на форуме http://old.buhgalter911.com/yaf/yaf_postst9105p15.aspx.Заходите туда почаще-там много интересного и полезного. Не ленитесь только поискать.

Відповісти
  • Марина
23.01.17 15:07

Инесса, Спасибо, буду знать

Відповісти
  • Лиля
23.01.17 13:09

Инесса, спасибо огромное! буду пробовать

Відповісти
  • Аленушка
23.01.17 12:08

Добрый день! Так вы мне скажите, если я производитель чего то я тоже должна коды писать, а какие, как за товар или как? Спасибо.

Відповісти
  • Света
23.01.17 13:22

Аленушка, Да, Вы должны писать коды на товар который производите. Код определяете либо сами, следуя критериям, описанным в данной статье, либо обращаетесь в торгово-промышленную палату с заявлением, документами (описание товара, из чего производится и т.п.), где Вам за 570 грн. определят код

Відповісти
  • Ольга
23.01.17 12:08

Подскажите код на подарочный сертификат (пластиковая карточка). может кто столкнулся с этой проблемой, в связи с нововведениями!

Відповісти
  • степан
31.01.17 16:05

Ольга, 4907 00 90 00

Відповісти
  • Ірина
23.01.17 12:17

пеші чотири цифри коду УКТЗЕД не реєструються. Пише код товару відсутній у довіднику (((

Відповісти
  • 911
23.01.17 12:37

Ірина, дак ви ставте той код товару який існує в довіднику УКТЕЗЕД - "Л" = логіка

Відповісти
  • Галина
23.01.17 12:21

Ірина, то же самое...

Відповісти
  • Ирина
23.01.17 12:50

Не регистрирует с десятизначным кодом, позвонила в налоговую, мы ничем помочь не можем))) Цирк!!!

Відповісти
  • бц
23.01.17 12:51

http://www.visnuk.com.ua/ru/publication/100003818-nakladni-rozrakhunki-koriguvannyaУслуги без кодов Вестник налоговой службы. Звоню на консультацию налоговой службы мне читают пункт налогового кодекса где код должен быть проставлен. При проверке чьи разъяснения возьму во внимание???!!!!

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 13:14

бц, А я Вам с утра о чем?

Відповісти
  • киев
23.01.17 12:57

Доброго ВСЕМ здоровья. У меня достаточно сложная проблема - я бухгалтер ресторана, в 1С8 налоговая накладная строится исключительно по отчетам о продажах и в ней вместо номенклатуры есть только одна строка - товары в ассортименте. Первым делом обращаюсь к 1С-никам, ответ - ждем изменения налоговой накладной, поэтому на данный момент советую продавцам не нервничать, даст бог день - проснется налоговая - напишет разъяснения, утвердит новые бланки,програмисты допишут програмки и потом, когда все утрясется, я сяду и просто ко ВСЕМ налоговым (если не изменят НКУ) сделаю расчет корректировки. Проблема существует только у получателя НК и это намного серьезней, даже если поставщик вам выслал налоговую накладную с УКТ ЗЕД или Кодом услуги вы сами должны еще и проверить достоверность информации, т.к. если он допустил ошибку в коде, а к нему зашел товар с другим кодом, то НК снимут у вас(смайлик).

Відповісти
  • Юлия Запорожье
27.01.17 12:54

киев, а вы налоговые начали регистрировать? Я тоже бухгалтер ресторана и наверное начну сегодня на Товар в ассортименте регистрировать, держаться нету больше сил(

Відповісти
  • Буржуй
23.01.17 13:18

киев, в 17 за ошибке в коде не штрафуют , дают исправить а вот за ОТСУТСТВИЕ........?

Відповісти
  • Ольга
24.01.17 08:36

Буржуй, ... доказывать, что он написан невидимыми чернилами?)

Відповісти
  • ЯЯ
23.01.17 13:26

Позвонила только что на TF консультации 0800501007 (11), попросила дать разъяснения по регистрации НН на работы/услуги. Дословно - вопрос сейчас на рассмотрении, периодически звоните, возможно будет информация. Разрешения регистрировать без кодов на текущий момент НЕТ.

Відповісти
  • Lexus
23.01.17 13:49

Одни грамотеи грёбаные со своими законами собрались в этой раде!!!!

Відповісти
  • buhgalter
23.01.17 15:09

Lexus, понимаю Ваше недовольство ВР, но в данном случае именно налоговики, как обычно, облажались (не доработали программное обеспечение), да еще рождают в своем усталом воображении "разъяснения", противоречащие законодательству.

Відповісти
  • Оксана
23.01.17 14:04

ЯЯ . Дякую ))) до них не дозвонишся...

Відповісти
  • 888
23.01.17 14:09

Коллеги, ГФСУ подготовило разъяснение (оно на подписи) в отношении кодов в налоговых накладных (далее НН). Коды по услугам, предусмотренные ст. 201 НКУ , определенные согласно Нац. классификатора должны будут отображаться в отдельной колонке НН. На этой неделе выйдет письмо ГФСУ по этому поводу. Ждем, НН пока не регистрируем. Сроки регистрации НН с 01.01.2017 продлены до конца месяца.

Відповісти
  • фопик
23.01.17 14:27

888, "пока не регистрируем" не получается, одним нужен лимит, другим- оплата за услуги, а без регистрации нн оплаты не видать никак, простои предприятия никто не компенсирует, придется бухгалтерам разргебать что и где задними числами у них будет и не только числами "задними"

Відповісти
  • Галина
23.01.17 14:17

888, спасибо )))) для них наверное тоже все эти изменения были, как снег на голову )))) пока всё переваришь, разберешься, дашь разъяснения, утвердишь новые формы, доработаешь ПО, время надо, и пусть весь мир подождёт ))))

Відповісти
  • 888
23.01.17 14:25

Галина, коллеги, в этом году ГФСУ находится точно в таком же положении как и бухгалтера по причине того. что такие изменения инициировали не они, а Минфин, который не учел временных рамок. На раб. группах в Минфине предостерегали о том, что код по ДКПП не даст возможности реализовать проблемму "скруток", но нардепы с Минфином и экспертами от "бизнеса" посчитали это "новаторством". С этим и боремся. Все как всегда, разница только в том, что как реализовать эти новаторства быстро и качественно теперь никто не знает

Відповісти
  • Пфффффф
23.01.17 17:41

888, сейчас заплачу, бедное гфсу

Відповісти
  • Иван
23.01.17 14:30

Люди, подскажите, кто знает какой код ставить на "нежиле приміщення". В упор не вижу ничего подобного в классификаторе=(

Відповісти
  • Светлана
23.01.17 14:57

Иван, смотрите, может подойдет http://dkpp.rv.ua/index.php?level=68.20.1

Відповісти
  • Иван
23.01.17 14:59

Светлана, дело в том что "нежиле приміщення" у меня это товар, а не услуга=(

Відповісти
  • Анна
30.01.17 14:23

Иван, у нас нежиле приміщення тоже товар. Пока ничего не нашла. Может Вы уже что-то накопали?

Відповісти
  • Ольга
24.01.17 08:41

Иван, да вроде было в коде 68.1 кроме аренды еще и купля-продажа

Відповісти
  • Виктор
23.01.17 14:31

я так понимаю ситуацию:1. Регистрировать без кодов нельзя.2. Регистрировать с кодами (для услуг) - неправильно.3. Ждать писем/разъяснений - нельзя.Если игнорировать п. 1 и п.2 - попадаем на РК (и в том, и в том случае).

Відповісти
  • фопик
23.01.17 14:33

вот напрашивается мысль, до ужаса не приличная, что сначала подтерлись, а потом сходили, ну как можно принудить выполнить норму, которая к выполнению не готова, одно сарафанное радио, где то, когда то, да что- то будет, почему не опубликовать официально, что будет налоговая с доп. графой, в такие то сроки, до изменения действовать следовательно такой то норме, а то все это бабка надвое сказала,

Відповісти
  • Ольга
24.01.17 08:43

фопик, а потому что Южанина и Ко не читает отзывы и комментарии, чтобы не портить себе настроение. Сама придумала-сама порадовалась, какая она прогрессивная молодец.

Відповісти
  • Марина
23.01.17 14:59

Код 0407(яйца куриные) не могу зарегистрировать. Пишет что такого кода нет в справочнике УКТ ЗЕД. Кто - то регистрировал такой товар?

Відповісти
  • ---
23.01.17 17:04

Марина, код товара "Яйцо С-1" 0407 21 00 00

Відповісти
  • Наталия
23.01.17 16:53

Марина, 0407210000 с таким кодом регистрируется.

Відповісти
  • Полигон Ирина
23.01.17 15:04

Наше предприятие оказывает услуги по захоронению неопасных отходов, которые измеряются в куб.м, соответственно и налоговые выписываются в куб.м. В классификаторе услуг строчка с таким видом деятельности есть, только кода в ней нет. Звонила на "горячую линию" проконсультироваться сказали "відповідь відсутня, зателефонуйте пізніше". В общем психанула и зарегитсрировала налоговые без кода, потом буду коректировками исправлять

Відповісти
  • Inna
23.01.17 15:40

38.21.2Розміщування безпечних відходів

Відповісти
  • Полигон Ирина
23.01.17 16:16

Inna, Это КВЭД а кода УКТВЭД нет, а под 38.21 в УКТВЭД совсем другое

Відповісти
  • Inna
23.01.17 16:25

Полигон Ирина, у Вас услуги или товар?

Відповісти
  • Полигон Ирина
23.01.17 18:19

Inna, отходы 4 класса опасности (небезпечні)

Відповісти
  • Полигон Ирина
23.01.17 18:17

Inna, Услуга по окончательному захоронению отходов (принимаем бытовые от перевозчиков и от предприятий- отходы подлежащие захоронению т.е те которые использовать уже нельзя) принимаем в метрах кубических

Відповісти
  • Inna
24.01.17 12:43

Полигон Ирина, УКТВЭДы - это для товара. Если вы отходы покупаете как товар - это УКТВЭД. А если вы их захоронили - это услуга. Из справочника УСЛУГ взят код 38.21.2. И еще, вы пишите что отходы у вас то неопасные, то опасные (небезпечні)...

Відповісти
  • Inna
24.01.17 12:45

хотя, какая пока разница,,, услуги все равно пока без кода..

Відповісти
  • НАТАЛИ
23.01.17 16:18

Підкажіть,будь-ласка,хто знає,який код послуг потрібно для "Обслуговування кондиціонерів"?Щось нічого подібного не можу знайти та підібрати.:-(

Відповісти
  • Людмила
23.01.17 16:20

НАТАЛИ, 43.22 подходит?

Відповісти
  • НАТАЛИ
23.01.17 16:25

Людмила, дякую.Я його разглядала,як варіант.Як що не зауважити на "монтаж.....",можливо і підходить?

Відповісти
  • ПОРА
23.01.17 20:23

Удивляюсь нашему терпению, и беспределу их издевательств... это они от скромности такие штрафы на нас навесили, почему не милион, а завтра вообще напишут - шаг влево-шаг вправо расстрел, и мы бкдем послкшно следовать инструкциям...

Відповісти
  • Оксана
23.01.17 20:41

Кто в курсе, почему в Медке сроки регистрации налоговых не изменили? Стоит 15 дней.

Відповісти
  • И.Е.
24.01.17 08:11

Оксана, а где это там такое есть? я вчера не выдержала и зарегила 2 НН от 5.01.2017 по аренде без кодов, неплательщикам, всё прошло, как по маслу....

Відповісти
  • Oksana
24.01.17 09:03

И.Е., є в реєстрі первинних документів, та є все: граничний термін реєстрації, дата, номер та час реєстрації

Відповісти
  • Оксана
24.01.17 08:28

И.Е., через настройкии конфигуратора таблиц настройте граничный ремин регистрации, так вот он считает 15 дней

Відповісти
  • Александра
23.01.17 21:26

Э ще проблемний код, це Оціночна діяльність, яка не має окремої (індивідуальної) класифікаційної позиції. Який код необхідно вказувати для оцінки майна (нерухомого та рухомого), тобто оціночна фірма, що має вказувати? Дякую

Відповісти
  • Shadow
23.01.17 22:29

Александра, есть такое, но Вам наверное не подойдет 68.31.16-00.00Послуги посередників щодо оцінювання нерухомості

Відповісти
  • Александра
24.01.17 11:34

Shadow, спасибо большое! но тоже не совсем то, мы же не агенства недвижимости, я буду ставить 68.99, как в квед. но мне, если честно, не нравится.

Відповісти
  • лю-лю
24.01.17 09:01

подскажите кто знает, если мы на своем транспорте привезли оборудование заказчика в ремонт и с ремонта - это транспортные услуги или курьерская доставка?

Відповісти
  • Арина
24.01.17 09:19

я не могу зарегистрировать товар, у всех пропускает? мне пишет нет кода в справочнике, а он есть!!!

Відповісти
  • Оксана
24.01.17 09:32

https://news.dtkt.ua/ua/taxation/pdv/42080?utm_source=news&utm_campaign

Відповісти
  • НАТАЛИ
24.01.17 09:54

Оксана, Виходячи з цього можна зарегеструвати на послуги БЕЗ КОДА..

Відповісти
  • НАТАЛИ
24.01.17 10:00

"...реалізація норми Податкового кодексу щодо зазначення в податковій накладній коду послуги згідно з ДКПП можлива лише після внесення змін до форми податкової накладної, яка на сьогодні затверджена наказом № 1307, у частині доповнення форми новою графою, відведеною для зазначення такого коду." -- "ВІСНИК"

Відповісти
  • руся
24.01.17 09:41

для лю-лю: а что написано в договоре, какое место поставки? если место поставки склад покупателя, то это ни то ни другое, а расходы Вашего предприятия на сбыт

Відповісти
  • Бухик
24.01.17 10:14

Н А ГАРЯЧІЙ ЛІНІЇ СКАЗАЛИ СЬОГОДНІ, ЩО Є ВЖЕ ЛИСТ ДФС від 20.01.2017 № 1312/7/99-99-15-03-02-17 "Про особливості складання податкових накладних, починаючи з 1 січня 2017 року", В ЯКОМУ ЗАЗНАЧЕНО -" Оскільки діюча форма податкової накладної не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, до внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код послуги тимчасово не зазначається.Відсутність коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної."ВИХОДИТЬ ПО ПОСЛУГ ПОКИ КОДИ МОЖНА НЕ ЗАЗНАЧАТИ І РЕЄСТРУВАТИ ЯК РАНІШЕ, БЕЗ НИХ.

Відповісти
  • LP
24.01.17 10:45

Статью читали?Вот цитата из статьи:Вместе с тем, учитывая, что ошибки в коде услуг, если в остальном налоговая накладная не мешает идентифицировать операцию, не критичны для налогового кредита (последний абзац п. 201.10 НКУ), считаем, такую налоговую накладную вполне можно принимать и на ее основании отражать налоговый кредит.Цитата из 201.10: Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.То есть критичен для налогового кредита в налоговой накладно только код УКТ ВЭД для товаров!Регистрируйте все НН по услугам без кодов и не заморачивайтесь!!! Тем более, что это даже налоговики в "Вестнике" подтвердилиПусть сначала форму НН и ПО поменяют.

Відповісти
  • Ольга
24.01.17 10:48

Сегодня на горячей линии в налоговой (0800501007) получила консультацию, что согласно письма ДФСУ от 20.01.2017г. № 1312/7/99-99-15-03-02-17 коды на услуги в налоговой накладной временно указывать не надо, до внесения соответствующих изменений в форму налоговой накладной. Регистрировать без кодов. Отсутствие кодов не будет считаться ошибкой.

Відповісти
  • Ольга
24.01.17 10:51

может я повторюсь с вопросом. Если аренда или прочая услуга измеряется в м2, грн, м3 (у кого что), это тоже считается "услуга" или надо обязательно, чтобы в ед.измерениях стояло "послуга", чтобы налоговики не додумали что зарегили "товар" без кода?

Відповісти
  • Сергій, Діловий Клуб
24.01.17 11:06

Податкова на офіційному сайті написала:«Оскільки діюча форма податкової накладної не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, до внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код послуги тимчасово не зазначається.» http://rv.sfs.gov.ua/anonsi-ark/15069.html

Відповісти
  • Ольга
24.01.17 11:18

а киевская и вообще главная налоговая до сих пор ничего не повесила у себя. Ну хоть рівненськой спасибо. п.с. но лучше сделать еще и скрин экрана ))))) а то мало ли ))))

Відповісти
  • Отак
24.01.17 12:09

Мене теж дуже цікавить те саме , що й Ольгу. Если аренда или прочая услуга измеряется в м2, грн, м3 (у кого что), это тоже считается "услуга" или надо обязательно, чтобы в ед.измерениях стояло "послуга", чтобы налоговики не додумали что зарегили "товар" без кода?

Відповісти
  • Juliya
24.01.17 13:35

Отак, пока еще не проводят стыковки кода в гр. 3 с гр. 4 и 5, так что там могут быть и метры и услуга и гривны, а в 3- й (ну или какой она там будет после внесения изменений) - код из классификаторы услуг

Відповісти
  • Inna
24.01.17 14:41

сейчас начала через медок получать НН на услуги, без кода. Хочу поблагодарить своих поставщиков и таких же бухгалтеров, которые начали регистрировать нн только после письма о возможности регистрации без кода на услуги. Спасибо, что не наломали дров. Не писали коды где попало.... Я вам очень благодарна...

Відповісти
  • Сергей
24.01.17 16:15

http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist/listi-dps/282761.html

Відповісти
  • Отак
24.01.17 16:59

Прошу допомогти визначитись "приєднане теплове навантаження" од.виміру "гкал/год"- це товар чи послуга, код УКТЗЕД в податковій відсутній. Виникло питання тому , що від іншого постачальника прийшла податков "активна електроенергія" од.виміру "кВт-год" у постачальника стоїть код УКТЗЕД.

Відповісти
  • Ольга
24.01.17 19:05

На сайте visnuk.com 17.01.2017 было разъяснение, в котором сказано: "...реалізація норми ПКУ в податковій накладній щодо зазаначення коду послуги згідно з ДКПП можлива лише після внесення змін до податкової накладної, яка на сьогодні затверджена наказом №1307, у частині доповнення форми новою графою, відведеною для зазначення такого коду. Однак вказане не поширюється на реквізит щодо коду товару згідно з УКТ ЗЕД..."

Відповісти
  • Ольга
24.01.17 19:08

Думаю, что регистрировать НН без кода все равно нужно, чтобы для поставщика была сумма для регистрации, а когда внесут изменения, сделать РК к НН, где указан код услуги. Все равно другого выхода нет

Відповісти
  • Юлия
25.01.17 10:59

Общая ситуация. Что имеем?1. Уже можно регистрировать с четырьмя цифрами кода УКТ ВЭД налоговые накладные на поставку товаров. Поначалу, напомним, программа не пропускала на регистрацию налоговую накладную, в которой указывалось только 4 цифры кода УКТ ВЭД (требовался весь код). Это не так.Зачем писать то, чего нет. Что это за консультация такая?

Відповісти
  • Лара
25.01.17 11:34

Люди!!! Расскажите, кто и как регистрировал НН по рознице подакцизными товарами с типом причины 11 : "товары в асс." или расписывал каждую бутылку по УКТ ЗЕД?

Відповісти
  • Юлия Запорожье
26.01.17 19:07

Лара, очень актуально! Тоже самое, нн не зарегистрированы с 01,01...Мне программист написал обработку, в которой есть все проданные позиции за смену, НО!!! Как быть с готовыми блюдами, с коктейлями...какой код указывать когда в готовом блюде или коктейле 5-10 позиций и отечественного и импортного и акцизного и безакцизного товара...и выделить из них какой то 1 доминирующий невозможно!!!! Какие есть мысли по этому поводу?

Відповісти
  • ...Юлия Рубежанска
25.01.17 13:12

Лара, тоже ОЧЕНЬ АКТУАЛЕН ЭТОТ ВОПРОС!!!!! Весь январь не зарегистрирован!!! Тем более, что кассовые аппараты -самые примитивные- МИНИ 500, и КАК теперь быть? Вручную все выбирать и коды придумывать?

Відповісти
  • Лара
25.01.17 13:31

...Юлия Рубежанска, у меня тот же примитив мини 500 и три аппарата, народ ждет разъяснения и я сижу и жду. А если разъяснения не будет до 30 или сервер ляжет, или скажут только с кодами и никак иначе, одни если....

Відповісти
  • ...Юлия Рубежанска
25.01.17 14:05

Лара, у меня 4 аппарата....(((( я в печали

Відповісти
  • дина
25.01.17 13:11

самый главный вопрос- а КОМУ ВООБЩЕ ПОНАДОБИЛИСЬ эти чертовы КОДЫ????? какая цель.... их наличия в НН?как это повлияет на пополнение бюджета??или возможно -это потепление инвестиционного климата?расцениваю.. эту задумку с кодами -как издевательство над предпринимательством..-потому что она порождает поводы для штрафов в перспективе..других практических целей нет у этой идиотской идеи...

Відповісти
  • ...Юлия Рубежанска
25.01.17 14:08

дина, тем более, в НН, которые нафиг никому не нужны, как с признаком 11, например

Відповісти
  • дина
25.01.17 13:16

и не менее важный вопрос-а кто ,в итоге, будет оценивать-контролировать -точность этих КОДОВ?..где живут такие эксперты???

Відповісти
  • дина
25.01.17 13:20

может какую то петицию.. создать президенту за такое вредительство!!!и наказывать вредителей!!!кто придумал это -покажите этого умника-или это и есть великая аудиторша южанина..мне кажется об этом надо говорить сегодня..а не послушно заниматься идиотизмом...за что боролись .. люди??

Відповісти
  • яна
26.01.17 10:53

якщо нічого не помінялося , то я так розумію в 4графі можна писати слово "послуга"?

Відповісти
  • ро
26.01.17 22:40

А услуги могут быть в шт.? Пропустит налоговая регистрацию? Может, кто-то регистрировал?!

Відповісти
  • Фортуна
27.01.17 17:35

ро, Регистрировали. Штуки пропускает свободно. :)

Відповісти
  • Юлия Запорожье
27.01.17 12:56

Я зарегистрировала налоговые на услуги без кодов сегодня, услуги по аренде помещения и маркетинговые, единица измерения грн, код 2454

Відповісти
  • Светлана
28.01.17 13:28

Продажа недвижимости или тех.сооружения. как кодировать основные средства?

Відповісти
  • Оля
30.01.17 08:52

А кто должен контролировать правильность кодов (от Поставщика)?-налоговая или покупатель?

Відповісти
  • Юлия Нико
31.01.17 12:38

Оля, тоже ищу ответ на этот вопрос. Столкнулась с ситуацией, когда поставщик выписал НН с кодом, которого нет в классификаторе. Кроме того, этот товар планирую продавать. И какой код вписывать в свою налоговую - правильный или тот, что у поставщика был? Если кто-то сталкивался с такой ситуацией, поделитесь опытом, пожалуйста!

Відповісти
  • пс
02.02.17 15:44

Юлия Нико, поищите хорошо код в справочнике укт зед, а не в классификаторе, если б его не существовало - нн не прошла бы

Відповісти
  • ....Юлия Рубежанская
30.01.17 13:42

В общем, у меня 4 кассовых аппарата-примитива типа МИНИ. Продукция вся подакцизная - т.е., коды УКТЗЕД обязательны. Номенклатура ахренительно большая.Регистрирую НН так - в чеке есть итоговые суммы по т.н."отделам" : алкоголная продукция-вино-пиво-сигареты.Выбрала в справочнике коды УКТЗЕД по водке -первый отдел, по самому распространенному вину-второй отдел, и т.д.Составляю итоговую накладную за день четырьмя суммами по 4-м вышеуказанным кодам. Заведомо знаю- это неправильно. Регистрацию в ЕРНН, естественно, проходят НН.Коды типа есть, а неправильность, вроде, пока не будут штрафовать?Другого выхода не вижу.....((((((( хоть увольняйся...

Відповісти
  • Светлана
01.02.17 16:41

Работы по изготовлению продукции с давальческого материала заказчика. Какой код указывать ? Код продукции? Или считать это услугой и не указывать код ? Кто сталкивался. Подскажите.

Відповісти
  • Ирина
16.03.17 13:33

Если нет в классификаторе услуги (шлифовка к/валов) ,что ставить ?

Відповісти
  • Мария
16.03.17 16:50

Ирина, я б поставила 25.62-механічне оброблення металевих виробів

Відповісти
  • Яна
17.03.17 14:52

Может кто сталкивался , Мы предоставляем услуги по заправке и восстановлению картриджей , и теперь сижу в недоумении и не понимании какой же код УКТЗЕД указывать ....

Відповісти
  • Екатерина
20.03.17 17:56

Яна, 95.11.

Відповісти
  • Екатерина
20.03.17 17:55

95.11

Відповісти
  • Елена
21.03.17 13:42

Кто знает, ламинирование какой код?

Відповісти
  • Надежда
21.03.17 14:41

А кто знает по коммунальному предприятию какие коды

Відповісти
  • Марина
21.03.17 19:54

Подскажите пожалуйста, если у меня квэд 27.40, По договору суббподряда мы предоставляли работы по" переоснащенню та монтажу світильників" МОГУ ли я регистрировать НН с кодом 27.40.99.0000 - Роботи субпідрядні як частина виробництва електричного освітлювального устатковання.

Відповісти
  • лена
23.03.17 16:14

Подскажите каким кодом воспользоваться для комиссионного вознаграждения??

Відповісти
  • Ольга
05.04.17 16:58

лена, Вы нашли код? Тоже нужен(

Відповісти
  • Ненавидящий налоговиков
23.03.17 21:19

Умоляю подскажите коды УКТ ЗЕД на електроенергию и непогашеную е кредиторскую задолженость. убил 4 часа,ничего не нашел((((

Відповісти
  • Иван и ко
23.03.17 23:55

Мы по программе освобождены от НДС идём по 09 какой нам код ИНН писать?????? Ранее до ново введений писали 400000000000 сейчас не пускает

Відповісти
  • Ирина
27.03.17 11:42

Який поставити код послуги по розміщенню обладнання,та зберігання майна ,Дякую

Відповісти
  • Ната
27.03.17 11:58

Добрий день! Підкажіть будь-ласка УКТ ЗЕД ми надаемо послуги по формування звітності та конвертації у електронний вид....Дякую!!!!

Відповісти
  • Инна
27.03.17 14:00

Добрый день! Очень нужна помощь по коду. У меня обслуживание отопления и водопроводных систем. По КВЕДу это 43.22. А по коду 43.22 - это только монтаж. Пересмотрела всё, что можно - обслуживания отопления и водопроводных систем в кодах и близко нет( В налоговой не знают, что делать. Может кто-то с таким сталкивался? Спасибо большое.

Відповісти
  • Сергей
29.03.17 11:47

Добрый день! Очень нужна помощь по коду. У меня услуга трактора.

Відповісти
  • Олеся
30.03.17 09:56

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста под каким кодом зарегистрировать услуги перевозки грузов ( моем случае уголь и щебень)?

Відповісти
  • ссс
30.03.17 17:11

Олеся, 49.41.15Послуги автомобільного транспорту з перевезення сухих вантажів насипомЦя підкатегорія включає: послуги з перевезення сухих сипучих вантажів, таких як зерно, борошно, цемент, пісок, кам"яне вугілля тощо

Відповісти
  • инес
30.03.17 18:41

допоможить як можно виправити податкову какладну якщо вона була зареестровано без кода товару УКТЗЕД,атерер робимо коригування а воно не рееструється пише помилку документ не може бути прийнятий рядок 1 невизначений код товау згідно уктзед

Відповісти
  • Ольга
28.04.17 11:51

инес, Ніяк. Гаряча лінія сказала "чекайте - має бути роз'яснення від ДФС, тому що дуже багато запитів саме з цього приводу", але чекаємо вже півтора місяці і нічого. Теж така проблема(( Ще й покупець мозок виносить...

Відповісти
  • інга
06.04.17 10:44

підкажіть не знаю який код зазначити в податковій накладній на надані послуги суборенди землі

Відповісти
  • Алиса
07.04.17 13:55

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, код услуги "Субаренда земли"

Відповісти
  • Олеся
12.04.17 15:22

Здравствуйте! может кто знает код на услуги Manitou?

Відповісти
  • Игорь
15.05.17 13:49

Мы производители покупаем сырье под одним кодом. Производим товар регестрируем под другим кодом. Приходят квитанции с зауваженням: Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 2715 .

Відповісти
  • Богдан
17.05.17 17:27

добрий день,підкажіть будь ласка код на ріесторські послуги.Дякую

Відповісти
  • Наталья
25.05.17 13:41

Как правильно оформить налоговую накладную при продаже касового апарата неплательщику НДС

Відповісти
  • Ирина
25.05.17 15:24

Подскажите, какой код указывать в налоговой на услугу стикеровка товара?

Відповісти
  • Сергей
26.05.17 11:16

Подскажите пжл как правильно сделать РК к коду УКТ ЗЕД: А) Двумя строчками: - "-" к коду, который подлежит корректировке; - "+" с правильным кодом?Б) РК аналогичный РК при корректировке реквизитов - нулевая РК в которой просто указывается правильный код УКТ ЗЕД?

Відповісти
  • Наташа
29.06.17 18:12

Подскажите срочно, пожалуйста, код для налоговой по Ропушувачу тіста ТМ Меліса.

Відповісти
  • Марія
17.07.17 11:13

Хто знає код - заправка фреоном

Відповісти
  • Наталя
20.07.17 09:02

Доброго дня , підскажіть , будь-ласка , який код товару ставити у податковій накладній , якщо сільськогосподарське підприємство (платник податку) продає списаний трактор неплатнику податку.Дякую.

Відповісти
  • Наталя
20.07.17 09:03

Доброго дня , підскажіть , будь-ласка , який код товару ставити у податковій накладній , якщо сільськогосподарське підприємство (платник податку) продає списаний трактор неплатнику податку.Дякую.

Відповісти