Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.02.17
16283 17 Друкувати

Запроновано змінити ставку єдиного податку для платників другої групи

У Верховній Раді зареєстровано Проект Закону № 6096 про внесення зміни до статті 293 Податкового кодексу України (щодо зміни фіксованої ставки єдиного податку для платників другої групи).

Проект акта розроблено з метою зменшення податкового навантаження платників єдиного податку другої групи, що призвиде до зменшення кількості фізичних осіб-підприємців, що ліквідовуються та надасть можливість розвивати в Україні сектор малого та середньго бізнесу, зменшити безробіття.

Зважаючи на важку економічну ситуацією для розвитку малого та середнього бізнесу, з метою збереження конкурентного середовища, запобіганню припинення діяльності підприємців, збереження робочих місць, забезпечення єдиного підходу визначення ставки єдиного податку для платників першої та другої групи законопроектом пропонується встановити, що  єдиний податок для платників єдиного податку другої групи розраховується не від розміру мінімальної заробітної плати, а від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 1 січня звітного року.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Палач
27.02.17 09:59

Вже позакривались. Там де міська рада прийняла рішення для ФОПів 2-ї гр. единий 10%, податкова вимагає платити 20%, посилаючись на незаконність прийняття рішення. В міськраді стають на коліна і просять тих які ще не закрились щоб залишались працювати. Але як? Як працювати при таких умовах? Знахабніли вкрай! Пішли під три чорти!

Відповісти
  • Бухгалтер
27.02.17 10:33

Автора в студию! Будем работать с таким расчетом единого налога 2 года, а стаж будет считаться как за 1 год?А ничего, что у 2 группы ещё нанятые работники, которых нужно рассчитать по зарплате как положенно из 3200? Опять хозяин вечный благотворитель

Відповісти
  • Иллюзорная реальность
02.03.17 14:53

Бухгалтер, единый налог никакого отношения к страховому стажу для пенсии не имеет .

Відповісти
  • ОПА
28.02.17 06:33

Бухгалтер, всі можуть платити ЄСВ "за себе" навіть з розрахунку 5000,00 .Законом не не забороняється, тому і рік вам буде повний зараховуватись, а пенсію ми з вами будем отримувати однакову - 0......

Відповісти
  • Acconet
27.02.17 22:48

Бухгалтер, однако самозванец или чайник, раз перепутал ЕН и ЕСВ?

Відповісти
  • ок
27.02.17 10:43

Бухгалтер, а каким боком ставка единого налога к страховому стажу?

Відповісти
  • Et_Odessa
27.02.17 10:50

в Одессе, депутаты уже проголосовали за изменение ставки единого налога в Одесском регионе, вот только ждем когда вступит в силу...

Відповісти
  • Бухгалтер
27.02.17 10:54

Ок, пардон затупила, думала про есв)))

Відповісти
  • Порто
27.02.17 11:23

І що це, полегшення? Економії буде 160 грн. на місяць? Основне навантаження - відрахування із ЗП найманих працівників. Не говорю вже за ЄСВ.

Відповісти
  • msb
27.02.17 11:31

Проснулись.Поздно пить боржоми....

Відповісти
  • ррррр
27.02.17 11:45

Конец февраля. А что мешало сразу поставить даже фиксированную ставку зачем ее вообще привязывать . Да и кому интересно что они "запропонували". Нам интересно что уже сделали. И от запропонованого ниже 640 грн. не заплатиш.

Відповісти
  • Елена
27.02.17 14:36

Невиданная щедрость, а потом "вагончиком" к этому покращенню приплетут поголовные РРО для второй группы?

Відповісти
  • Ирина
27.02.17 14:44

Ребята, давайте будем честными.У меня ЗП 3200,00, я плачу налогов 624,00 грнФЛ-П на второй группе, платит ЕН+ЕСВ 1344,00 грн.В два раза больше, чем я плачу с минималки. Так Вы хотите сказать, что ЧП на второй группе получает в месяц 6000,0 грн..да ладно!!! Как правило, 2 группа, эт магазины, рынки..куда еще меньше

Відповісти
  • Бух.
27.02.17 15:04

Ирочка щ виутали ЄСВ - 704 +576 (ПДФО)+48 (військовий) = 1328 за найманого працівника + 2576 зарплата = 3 904грн. РАЗОМ Вивод: щоб заробити на 1 процівника потрібно продати продукції на 20 000.00 тисяч , як що це магазин десь з накруткою 20%-30 % на товарі

Відповісти
  • Палач
27.02.17 17:42

Бух., дорогенькі, де Ви бачили зараз таку націнку в 20-30% на товар?! В середньому десь 15-18% (це продукти).Вже не знаєш де що взяти подешевше, щоб хоч якось побільше продати. Це жах1 Який там жах, це просто жопа.

Відповісти
  • ге
01.03.17 21:34

ЕСВ це страховка яка повинна бути добровильна а в украини примусова думаю буде краще якщо кожен працюючий буде платити сам за себе скильки сам захоче тоди працивник зможе проконтролювати куда пидуть його гроши

Відповісти
  • Иллюзорная реальность
02.03.17 14:56

ге, причем тут ЕСВ ? Речь идет о едином налоге !

Відповісти