Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.06.17
9735 21 Друкувати

Що робити? Ліміт реєстрації не дорівнює грошам на ПДВ-рахунку. Відеоурок Бухгалтер 911

Доброго дня!

Незважаючи на те, що електронне адміністрування ПДВ працює не один рік, платники  як і раніше продовжують плутати СЕА-показники: ліміт реєстрації і залишок грошових коштів на електронному рахунку.

Давайте ще раз розберемося з призначенням кожного з них в сьогоднішньому відеоуроці від «Бухгалтер 911».

Чому? Дивіться у відео за посиланням: https://youtu.be/JyaIaB1YYGY

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 111
14.06.17 10:08

Консультация ни о чем...

Відповісти
  • Любовь
14.06.17 11:08

А мне понравилось. Для специалистов которые планируют стать плательщиками НДС, полезная информация. А так же понравилась подача материала, просмотрела ролик до конца. Спасибо.

Відповісти
  • Ляля
14.06.17 11:56

А лимит никогда не будет равен сумме на счету. Он будет равен только один раз в случае нового пр-тия, которое только начинает работать.

Відповісти
  • Караул
14.06.17 12:17

С 12/06 НН в Медке висят в статусе "отправлено в ДФС."И ни привета, ни ответа.

Відповісти
  • Почти Киев
14.06.17 17:29

Караул, у меня то же самое!

Відповісти
  • Ляля
14.06.17 15:41

Караул, а я вчера была удивлена настолько что думала к концу дня у меня глюк. Отправила на рег.НН утром и к 5 вечера ДФС зарегили их. В последнее время только на следующий день приходят квитанции. А вчера вот так вдруг...

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
14.06.17 15:03

Караул, попробуйте отправить ещё раз без копирования. У меня все НН так зарегистрировались.

Відповісти
  • Элен
14.06.17 12:30

Спасибо, полезная информация

Відповісти
  • Полюс
14.06.17 14:52

Коли вже навчаться коментувати державною мовою?!А не простіше вдосконалити систему,щоб були не потрібні ніякі "уловки".ЯК ЖЕ ВОНИ НАДОЇЛИ!!!

Відповісти
  • Светлана
14.06.17 15:10

Полюс, державною мовою буде набридли)). А надоїли-це про доярок)

Відповісти
  • Машуня
14.06.17 16:42

Светлана, я російськомовна громадянка, але із задоволенням тренуюся у володінні держмовою. Ваш коментар поклав мене на обидві лопатки! Регочу вже годину! Дякую!

Відповісти
  • Ляля
14.06.17 15:44

Светлана, отакої...про доярок...классно подтёрли нос даржавномовця!

Відповісти
  • Rina
14.06.17 15:34

Светлана, п'ять балів !!!!!

Відповісти
  • АЛЛА
14.06.17 15:26

Налоговые накладные не затягиваются в программу из вытягов.Что делать?

Відповісти
  • Анн
14.06.17 20:13

АЛЛА, делайте запыт по списку НН, на конкретные НН

Відповісти
  • Александр
14.06.17 18:46

Проблема в следующем: разница с формулой идет в 3 налоговые накладные, которые выписаны в июне 2016г. и зарегестрированы были с опазданием в конце июля 2016 года, в итоги они не попали в декларацию июня 2016г. и в следствии в формулу, но и не попали в формулу по регистрации так как дата выписки у них июнская, как такой налоговый кредит внести в лимит регистрации?

Відповісти
  • 123451234
15.06.17 12:12

Александр, у меня аналогично,вот думала подать додаток 4 ,ну типа зачислить на увеличения лимита . Но теперь сижу в задумчивости , а оно мне надо?

Відповісти
  • Александр
15.06.17 09:12

Александр, прошу прощения - 2015 год

Відповісти
  • ***
15.06.17 09:08

Приходят ли кому-то сегодня "Витяги" ???

Відповісти
  • Наталья
15.06.17 09:49

***, Ничего не приходит.

Відповісти
  • Ирина
15.06.17 10:14

Дала запрос на "Витяг" вчера вечером. До сих пор ни ответа, ни привета! Какой-то кошмар!

Відповісти