Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.07.17
49682 153 Друкувати

Блокування реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування. ДФС відповідає на запитання

ДФС відповідає на запитання щодо блокування реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування

Питання: - По даним на декілька днів тому, реєстрація ПН практично по всіх підприємствах, які надають послуги, зокрема, вантажні перевезення, припинена. Підстава: коди на надання послуг не співпадають з кодами на «вхідні» товари.

Відповідь: Якщо за результатами автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Моніторинг) визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає умовам, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Критерії), затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за № 753/30621 (далі – наказ), реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 Податково кодексу України (далі – Кодексу).

З метою уникнення зупинки податкових накладних/розрахунків коригування, які подано на реєстрацію до Єдиного реєстру податкових накладних та свідчать про постачання (виготовлення) товарів/послуг платником на постійній основі, такий платник відповідно до пункту 3 Критеріїв наказу має право надати інформацію за формою згідно з додатком до цих Критеріїв, яка відображає специфіку господарської діяльності окремо за кожним видом економічної діяльності (далі – Таблиця даних платника податку).

Моніторинг здійснюватиметься ДФС з урахуванням поданої Таблиці даних платника податку, якщо така таблиця буде врахована комісією Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

 Питання: - Блокується реєстрація ПН, виписаних на неплатників ПДВ, що суперечить наказу МФУ № 567 від 13.06.2017. Згідно з п. 5, якщо ПН, складена за операцією, яка звільнена від оподаткування така ПН/РК не підлягає автоматичному моніторингу відповідності критеріям оцінки

Відповідь: Питання щодо блокування реєстрації податкових накладних, виписаних на неплатників ПДВ вирішено. На сьогодні податкова накладна, яка не підлягає наданню отримувачу (покупцю), та/або складена за операцією, що є звільненою від оподаткування не підпадає під автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Питання: Що робити, якщо реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних  зупинено?

Відповідь: У разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (Реєстр) відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу.

Пояснення можна подати у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601 (далі – Повідомлення).

         Повідомлення (J(F)1312601) по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в Реєстрі, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 МБ).

Обмеження диктується обмеженнями системного програмного забезпечення, яке не залежить від Державної фіскальної служби України.

Як свідчить практичний досвід, 2 Мб достатньо для 1 вкладеного документа.

 Питання: - Чи не призведе призупинка реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування до невчасної подачі квартальної звітності великими підприємствами?

Відповідь: Усі податкові накладні/розрахунки коригування, що подаються на реєстрацію в Єдиний реєстр податкових накладних (далі - ЄРПН) з метою оцінки ступеня ризиків, достатніх для їх зупинення, до проведення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН (далі – Моніторинг), за результатами якого можливе зупинення їх реєстрації, перевіряються ДФС відповідно до ознак визначених пунктом 5 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН (далі – Критерії) затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за № 753/30621 (далі – наказ).

У разі, якщо за результатами Моніторингу визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає умовам, визначеним пунктом 6 Критеріїв наказу, реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 Податково кодексу України.

З метою уникнення зупинки податкових накладних/розрахунків коригування, які подано на реєстрацію до ЄРПН та свідчать про постачання (виготовлення) товарів/послуг платником на постійній основі, такий платник відповідно до пункту 3 Критеріїв наказу має право надати інформацію за формою згідно з додатком до цих Критеріїв, що відображає специфіку господарської діяльності окремо за кожним видом економічної діяльності (далі – Таблиця даних платника податку).

Моніторинг здійснюється ДФС з урахуванням поданої Таблиці даних платника податку, якщо така таблиця врахована комісією Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.

Питання: Для виробників товарів/послуг проблемою є відсутність процедури розгляду Таблиці даних платників податків. Багато з них отримують відмову по відправленим таблицям, хоча згідно з наказом платники мають право направляти одну лише Таблицю без додаткових документів (якщо квитанції до накладних були отримані у період тестового режиму). Причина відмови відсутня.

 Відповідь: Інформація, подана платником податку за формою згідно з додатком до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Критерії) затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за № 753/30621 (далі – наказ), яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо за кожним видом економічної діяльності, розглядається  комісією Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі – Комісія ДФС) протягом 5 робочих днів.

Відповідно до останнього абзацу пункту 5 Критеріїв наказу передбачено, що у разі якщо до контролюючого органу надійшла інформація, що свідчить про надання платником недостовірної інформації згідно з додатком до Критеріїв, Комісія ДФС має право прийняти рішення про неврахування інформації, наданої платником за встановленою формою, при здійсненні ДФС автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

За матеріалами ДФС
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ЕЛЕНА
14.07.17 16:03

А это зачем вводят ? Для коррупции ?

Відповісти
  • Марина
14.07.17 16:09

Ох...неть, "Відповідно до останнього абзацу пункту 5 Критеріїв наказу передбачено, що у разі якщо до контролюючого органу надійшла інформація, що свідчить про надання платником недостовірної інформації згідно з додатком до Критеріїв, Комісія ДФС має право прийняти рішення про неврахування інформації, наданої платником..." Кто бы сомневался, что комиссии точно известно какие именно "железяки" и в каком количестве при строительстве нужны, а какие нет... и значит их покупка - это недостоверная инфа.

Відповісти
  • оооооооо!
14.07.17 16:10

когда закончиться этот бред

Відповісти
  • Ирина
14.07.17 16:12

Ну неужели вы не можете фразу "Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН (далі – Критерії) затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за № 753/30621"заменить словом "дебилизм" читать же невозможно!!!!

Відповісти
  • Марина
14.07.17 16:16

Опять на конкретные вопросы, в качестве ответа - цитаты из своих бредовых инструкций с бесконечными предложениями (пока дойдешь до точки, не помнишь начала) и ничего конкретно. Почему же на Табл., которую подают производители, приходит отказ? Кто же все-таки определяет какие коды на входе могут быть у конкретных производителей? Наверное, в составе комиссии есть технологи всех направлений?

Відповісти
  • Кэт
17.07.17 17:07

Марина, из всех ответов нет ни одного на заданные конкретно вопросы. Похоже отвечает на вопросы тоже автомат безмозглый.

Відповісти
  • Ролан
19.07.17 17:29

Кэт, эти вопросы и ответы скопированы с сайта ДФС. А ДФС только цитирует "недоделанные" приказы Минфина, и ответов по существу не дает.

Відповісти
  • СержК
14.07.17 16:22

Марина, есть отжиматели всех направлений...

Відповісти
  • 123
14.07.17 16:25

Відповідь на додаток (таблицю) J1312301.відправляла з МЕДКА - Виявлені помилки:Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, а саме: податковий документ в електронному вигляді має невірну послідовність підписів ЕЦП Підписи документа:

Відповісти
  • Алёна
27.07.17 00:02

123, обновите програму до версии 191

Відповісти
  • Анна
15.07.17 17:17

123, Уже три кинула ответ как у Вас )))

Відповісти
  • Ната
14.07.17 16:38

123, поменяйте в медке все подписи на на налоговые и правки директор-печать тогда ругаться не будет/ Это из-за того, что форме стоит подпись керивник

Відповісти
  • Наталка
14.07.17 16:28

Это у вас только начало. Будут подписи, будут отказы по кодам. В таблицу принимаются только коды ТОВАРА! извините, но с услугами мы пролетаем(((

Відповісти
  • Ната
14.07.17 16:37

Наталка, коды услуг в таблицу пропихнуть не возможно, Ставлю услугу отчет не принят

Відповісти
  • Наталка
14.07.17 16:49

Ната, ставила одной строкой. графа 2 - код КВЕД и графа 4 - УКТ ВЕД тот же код. прокатило. это была аренда. сейчас пробую тоже самое с услугами. пока ответа нет.

Відповісти
  • старийбух
14.07.17 16:28

Можу собі уявити що чекає нас-сільгоспвиробників!!! Невже ми не маємо права купляти дизпаливо, а продавати зерно???

Відповісти
  • Павел
14.07.17 16:37

Через МЕДок отправли Додаток до критеріїв, но получили квит №1, что он не принят так как код не соответствует справочнику кодов товаров УКТВЄД. Указывали код услуг. Кто-то с таким сталкивался?

Відповісти
  • Сніжана Литвин
14.07.17 20:52

Павел, Сегодня звонила к своей налоговички. У нас услуги, но также мы покупаем услуги, для производства своих.Она в "АКУЕ", оказывается все время мы ставили коды услуг, а у них справочник не загружен был с услугами и светилось банально четыре ноля или единицы. Соответственно сейчас справочник тоже оказывается не загружен. Что делать она не знает, Сказала звонить на горячую линию. Там просят целый день перезвонить позже.Можно собирать налоговый майдан и идти под МФУ ДФС

Відповісти
  • Наталка
14.07.17 16:48

Павел, заполняете колонку 2 и 4

Відповісти
  • Наталка
14.07.17 16:45

Павел, я сталкивалась. Перепробовала все. Со мной вместе пробуют и налоговики. Результат отрицательный. Пока только один вариант. Вводить одной строчкой. КВЕД - УКТВЕД. Без дополнительных кодов. У меня так аренда прошла.

Відповісти
  • Алла
14.07.17 17:55

Наталка, расскажи пожалуйста, как у Вас прошла аренда....то есть пришел ответ с квитанцией 2 "принято"? И как Вы заполняли? У нас тоже аренда, все в блоке....критерии не принимают((( помилка....2 графа 68.20 а в 4 графе что Вы писали?

Відповісти
  • Павел
14.07.17 17:18

Наталка, я что-то не понял как одной строчкой?

Відповісти
  • Ната
14.07.17 16:43

С///ки как Декларацию по НДС за июнь сдать, звонишь поставщику у половины нн заблокированы. Я на сегодня не знаю сколько ндс уплачу в бюджет 10тыс или 200тыс полностью парализовано предприятие/ Директор сказал платить не будем, будем судиться. Додаток до критериев по услугам не работает( не принимается, только по товарам) как сдать?????

Відповісти
  • Людмила
19.07.17 10:03

Ната, Неотримані податкові накладні нами в кредит включені не будуть, а свої заблоковані ми повинні включити в декларацію в зобов"язання.От і маємо в результаті зобов"язання і лише частковий ПК.Бюджет поповниться коштами.Є такий вислів- За моє жито ще й мене бито, це про нас.На свої зобов"язання, що вже підтверджені коштами, бо інакше ПН не зареєструєш, ми ще ж і повинні доказову базу надавати.Знущання над бізнесом.

Відповісти
  • лина
14.07.17 17:02

От такой работы чуть не парализовало.С\х предприятие продало зерно с элеватора,с хранения.Заблокировано.КАк так,не учитываются остатки? На одну НН требуют кучу документов:счета,договора,накладные и ТТН,инвентар.ведомости и еще куча.А в додатке 1 строчка не более 2 мБ? Хоть кто-нибудь за это ответит?Вот это подарок ко дню бухгалтера.Кстати,ВСЕХ БУХГАЛТЕРОВ- с наступающим

Відповісти
  • Машуня
14.07.17 17:07

Питання - конкретні. Відповіді - повне лайно и "ацтой"!!! Якась розмова з автовідповідачем! На питання "коли ви всі повиздихаєте" - відповідь, мабуть, буде "Eror 404".

Відповісти
  • джули
14.07.17 17:12

да уж, и как дальше работать?!

Відповісти
  • бух
14.07.17 17:14

отправили Повидомлення на разблокировку в єл.кабинете, квитанция № 2 пришла с таким текстом " <?xml version="1.0"?><DECLAR/>" Что єто? не принято или ждите или что?

Відповісти
  • Бусяка
14.07.17 17:59

А что делать с НН по которым уже заблокированы по неплатникам?Как их разблокировать?

Відповісти
  • Людмила
19.07.17 10:18

Бусяка, По справедливості, якщо податківці повідомляють, що питання з ПН виписаними на неплатника блокуватися не будуть, повинні були б автомитично розблокувати такі ПН, але пока про це навіть мови немає.

Відповісти
  • ксю
14.07.17 18:22

а зачем вам разблокировка по неплательщикам?...в деку ві их все-равно поставите, а неплательщикам ваш НК даром не нужен.....сдавайтесь пока так...за 365 дней что-то да поменяется.

Відповісти
  • Анна
16.07.17 08:27

ксю, а через 365 дней заплатим 50% от суммы ндс по этим нн в бюджет.

Відповісти
  • да уж
17.07.17 14:47

Анна, штраф за нерегистрацию впаять могут

Відповісти
  • НН
14.07.17 18:28

может попробовать еще раз зарегистрировать налоговую по которой пришел блок? только с другим номером?

Відповісти
  • Ксения
14.07.17 18:31

А где вопрос по авансам?? А так же если моя нн в 30.06 а поставщика в 03.07???? Уроды!!!

Відповісти
  • Бусяка
14.07.17 18:38

Ксения, у меня такое было. НН выписана у меня и поставщика в июне, но я зарегистр.свою в июле,а поставщик в июне,итог - заблокировано.При этом, в самой НН все правильно: что пришло, то и продано

Відповісти
  • Ксенияи
14.07.17 19:24

Бусяка, а блокируют только одну эту нн или все которые потом отправляете?

Відповісти
  • Ната
14.07.17 20:04

Ксенияи, у меня из 4 нн заблокировали 3, одна с помощью шама и бубна как-то зарегистрировалась сегодня/ Логики налоговой отследить не возможно

Відповісти
  • 123
14.07.17 19:48

Ната а як поміняти в Медку місцями ключі -куди заходити і шо робити

Відповісти
  • Ната
14.07.17 20:03

123, Администрирование-параметри системи-пидпис- в разделе налоговые и справки выбрать печать-директор/ Потом не забудьте вернуть иначе не приймут отчет

Відповісти
  • Лара
14.07.17 20:04

Здавала додаток до критериев еще 6 июля,КВЕД вводила по одной строчке, вчера пришел отказ в квит №2 информацыя не врахована. Не понятно в эл. кабинете этот додаток вводится то одной строке, почему они это называют таблицей?Может у кого-то по другому?

Відповісти
  • Ел
14.07.17 20:30

Таблицу, как производитель, пытаюсь сдать с 03.07 Раньше 2 кв приходила на следующий день. Все одно и тоже. Документ не прийнято. Дані таблиці не враховано. Кто дал право нарушать 42 ст Конституции о свободе предпринимательства?

Відповісти
  • Марія
14.07.17 21:10

Одним словом хочуть задушити нас разом з бізнесом і ще витиснутм останні соки,якщо є підозра про порушення хай посилають перевірку ,а не припиняти роботу.

Відповісти
  • Гоша
14.07.17 23:01

Це так євреї знищують український бізнес. Важко навіть уявити величину такої ненависті та паталогічної жадібності нашого урядового шобла. Ось тепер будуть радіти скільки для своїх рошенів/офшорів коштів накосили за червень.

Відповісти
  • Поле чудес
15.07.17 12:18

Гоша, не ищите причину в национальной принадлежности. Нам самим надо быть умнее.

Відповісти
  • 123
14.07.17 23:29

.Ната дуже дякую-получилося але відповідь мене вбила додаток на послуги не принялиДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТОПри необхідності виправте документ та відправте його знову.Виявлені помилки:Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Код товару '02.40' не відповідає Довіднику кодів товарів згідно з УКТЗЕДДокумент не може бути прийнятий - рядок 4. Код товару '49.41' не відповідає Довіднику кодів товарів згідно з УКТЗЕД.Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.13.7

Відповісти
  • Людмила
19.07.17 10:21

123, В мене така ж історія.

Відповісти
  • Ната
15.07.17 15:58

123, я вторые сутки отправляю это повидомлення с????ка в разных вариантах , на услугах не работает, Сегодня отправлила заполнила квед и рядом колонку , последнюю не заполняла пока тишина

Відповісти
  • Сахаджа йог
15.07.17 06:58

В тяжкі часи треба звертатися не до рузуму, а до Матері Землі. Просимо очистити УКРАЇНУ від усіх проявів ЕГОЇЗМУ, очистити наші сердця від атак негативу. Був вірус на компьютери, а зараз вірус ідн в сердця. Майте АНТИВІРУС В СЕРДЦІ!!!

Відповісти
  • 12345
15.07.17 07:08

Все просто - незареєстрована ПН не дає податкового крелиту, і не дає податкового зобовязання. Менше НО, менше ПК, менше сплата в бюджет!!! Хто програє??? Бюджет!!!

Відповісти
  • Лариса
15.07.17 16:09

12345 Дело в том, что "зобов'язання" у Вас считаются по П/Н кинутым на регистрацию (даже если их и заблокировали. А вот кредитом Ваши покупатели не воспользуются.И начнется такое, что уму непостижимо, с Вами не захотят работать, Вы в группе риска, т.е. потеряете клиентов, бизнесу конец.

Відповісти
  • Ната
15.07.17 15:56

12345, не согласна, если налоговая заблокирована это ваши обязательства читайте закон

Відповісти
  • Женя
15.07.17 08:42

12345, если бы было все так, никто бы не парился. НО: у покупателей кредита не будет, а обязательства через деку отображать нужно

Відповісти
  • 12345
15.07.17 07:15

Горе от ума. Вихід є =здати декларації з нулями, а потім 30 липня уточнюючі, якщо розблокують податкові.

Відповісти
  • 456
15.07.17 15:14

12345, Вихід є =здати декларації з нулями, а потім 30 липня уточнюючі, якщо розблокують податкові. И огромные штрафы, если сумма НДС НЕмаленькая,так?

Відповісти
  • 12345
15.07.17 07:22

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!Якщо здати деку з подат.зобовязанням більшим, чим зареєстроно податкових, то ЗмЕНШИТЬСЯ РЕЄСТРАЦ.ЛІМІТ. В ел.кабінеті розділ СЕА ПДВ, Реєстр операцій - буде строка "Перевищення податкових зобовязань" сума з мінусом, тому регістр.ліміт зменшиться

Відповісти
  • Анна
18.07.17 12:19

Где сказано, что сумма лимита уменьшется ?

Відповісти
  • Лана
15.07.17 12:12

12345, абсолютно верно! После подачи деки реглимит уменьшится. Интересно, а если повезет, и НН, которые забанили, зарегистрируют после подтверждения? Реглимит снова уменьшится?? Зная на собственной шкуре как у нас все работает - боюсь, что именно так и случится! Тоже в раздумьях - включать ли заблокированные в НО? Или дождаться разблокировки и подать УР за июнь. Очень даже логично!!! Ни я в НО не отражу, ни мои клиенты в НК.

Відповісти
  • APRIORA
15.07.17 09:24

Спасибо 12345, очень своевременная подсказка. Механизм увеличения обратно лимита какой, если знаете?

Відповісти
  • Бух
16.07.17 07:43

APRIORA, оплатить обязательства или ждать НН контрагентов

Відповісти
  • ОТ
16.07.17 06:29

APRIORA, если судить по бюджетному возмещению, никакой

Відповісти
  • APRIORA
15.07.17 09:24

Спасибо 12345, очень своевременная подсказка. Механизм увеличения обратно лимита какой, если знаете?

Відповісти
  • 123
15.07.17 10:24

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.При необхідності виправте документ та відправте його знову.Виявлені помилки:Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.13.7 І як це зрозуміти -це відповідь на повідомлення ,в якому 9 додатків ( від наявності земел. ділянок,цехів, обладнання,ліцензії,договора,накладна,оплата,транспорт) ми виробники - і знову на всі накладні відказ.

Відповісти
  • Наталия
20.08.17 10:36

123, Посмотрите в каком формате подали сканкопии, должно быть в формате pdf.

Відповісти
  • Наталия
20.08.17 10:36

123, Посмотрите в каком формате подали сканкопии, должно быть в формате pdf.

Відповісти
  • Ната
15.07.17 15:50

123, вы отправляете повидомлення и должны указать количесво документов, короче на каждый скан( это один док/, например приходная накладная ) вы создаете документ довыльной формы. Вы в повидомлени указали 9 документов значит должно быть 9 вкладок, когда отправляете должно быть 9 додатков. Повязани доки, вы должны назвать док . в описи так же как он и называется( например договор №45 от 23.06.2016 и в описи куда подтягиваете файл номер и дата должна соответствовать)

Відповісти
  • Олена
15.07.17 11:04

123, якщо у Вас одним файлом додатки, то в Повідомлені напишіть 1 в останньому стовпчику. В мена так пройшло, файл формувала з багатьох документів, близько 20 сторінок.

Відповісти
  • днепр
15.07.17 10:35

Тоже самое -Порушено цілістність пакету и опять пишут не соответствие количества в гр8 , я уже посчитала по додаткам, а не по листам всеравно не принимают. Кто знает как сдать эти чертовые Повидомлення

Відповісти
  • Ната
15.07.17 15:52

днепр, Надо считать по количеству созданых додатков, когда будете отправлять , как НДС с додатками, посчитайте сколько дод. и пропишите

Відповісти
  • Марі
15.07.17 12:59

днепр, Потрібно рахувати файли, а не документи і сторінки. Якщо все у одному файлі, то додаток 1.

Відповісти
  • бух1234
15.07.17 13:45

Разблокировали одну нн . Подавали таблицу и повидомлення одновременно неделю назад.По таблице заполнили как в примере: стр.1: квед-укт вед на вход; стр.2: квед-укт вед на выход, но только по товару. С услугами не получилось. Пришли две квит.№.2 :о регистрации нн по решению комиссии и об учете данных таблицы.

Відповісти
  • Сніжана
16.07.17 17:04

бух1234, В налоговой мне сказали, что там изначально по услугам справочник не подтянут, поэтому налоговичка моя видит только 0000 или 1111. Вот так и суммируются услуги исходящие и входящие. Вообщем посоветовала штурмовать гор.линию, но за пятницу я так ни разу с автодозвона не смогла дозвонится. Наверно отключили.ВСЕМ У КОГО УСЛУГИ, и приходит квитанция с блокировкой:.....За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 43.22.. ....ЭТО ТЕХНИЕСКАЯ ОШИБКА В ДФС. Штудируйте (звоните, пишите) своих инспекторов, горяую линию и где только можете. Нужен шум. Это нарушение прав плательщиков!!!!

Відповісти
  • Алита
15.07.17 16:04

бух1234, а какие подтверждаищие документы вы подкалывали??? Мне пришёл отказ в разблокировке, подавала повидомлення и входящую НН с кодами- теперь скаргу писать

Відповісти
  • бух1234
15.07.17 22:45

Алита, подавали документы , придерживаясь перечня: договоры, накладные, ТТН , пояснения

Відповісти
  • 123
15.07.17 14:10

Хто працює в Медку- зверніть увагу на повідомлення,я уже море разів відправляла повідомлення з додатками не приймали,тоді я залишила тільки один дадаток з накладною,остальні знищила тоді прийшла відповідь Документ не прийнятоВиявлені помилки:Документ не прийнято. Перевірте правильність даних Підписанта-і дійсно в низу де підпис директора а стоїть назва тієї фірми на яку не зареєстрували накладну і це автоматично заповнює коли ви цю таблицю т заповнюєте вгорі то внизу теж вибиває назву фірми а повинно нашого директора. В кого те саме напишіть і шо зараз робити я уже третій день мучуся як не одно то друге

Відповісти
  • Віталій
20.07.17 13:52

123, Вручну вніс дані прийшла квитанція 2 що не прийнято((((Хто що порадить

Відповісти
  • Анна
18.07.17 12:07

У меня такое тоже было.Я вручную вбила ИНН директора и его ФИО. Первая квитанция пришла.

Відповісти
  • Ната
15.07.17 15:54

123, у меня такая же была ситуация, возьмите гда ИПН директора не выбирайте из справочника а пропишите ручками и ФИО тоже и отправляйте все буде ОК

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
15.07.17 14:22

123, вручную вбиваете ИНН директора и ФИО ( только вносите не из справочника работников, а руками) при этом отменить автоматичний розрахунок вверху - Правка

Відповісти
  • Тетяна
15.07.17 16:39

Вже тиждень "борюся" із фіскалами щодо розблокування ПН, півмішка підтверджуючих принесла ( крім того, що Повідомлення і Таблиці поробила), аналітичних, пояснень тощо....і нічого... Ввечері позвонила заму в ДПІ і кажу :"що робити мені далі? маю на 300 тис.реєструвати ПН на платників і неплатників" Відповідь була прикольна : "не реєструй,бо знову по тим самим кодам заблокується". я їй : "а суму штрафів хто буде платити комісія з ДФС,яка нічого не тямить,що робити їй далі, ви ?" після цього сказала : "не знаю, робіть що хочете". Ось так!!! Сижу і думаю зараз,реєструвати далі чи ні ? Може хтось підкаже як діяти?

Відповісти
  • Счастливая
15.07.17 16:53

Если в медке не создавать, а копировать повідомлення з додатками то сканы документов подвязываются или их лучше снова загрузить?

Відповісти
  • 123
15.07.17 17:40

Счастливая Я копірувала-в мене три види накладних деякі документи додавала ,деякі знімала і так відкази тоже різні від ранку копірую відправляю, тепер пробою по одній накладній бо більше сил немає,якщо по ній повідомлення пройде тоді буду остальні так робити всіх маю 11 заблокованих

Відповісти
  • Галина
15.07.17 19:52

Хто знає автора ідеї блокування податкових накладних? Ми маємо знати своїх "героїв" !!!

Відповісти
  • Сніжана
16.07.17 17:06

Галина, МинФин.Смотрите автора приказа))

Відповісти
  • Галина
15.07.17 19:52

Підскажіть, будь ласка , якщо електрон. кабінеті реєструвала податкову накладну ,отримала відповідь. що вона не зареєстрована (подання декількох документів з одинаковим іменем файлу не допускається) як змінити цей файл щоб зареєтрувати

Відповісти
  • Ольга
15.07.17 19:53

У нас просто не реєструються ПН (сьогодні 15 ,субота).

Відповісти
  • Ирина
15.07.17 21:18

Ольга, накладные сегодня не регистрировала, зато вытяги прилетали сегодня мгновенно, и квитанции на деку пришли через пару минут

Відповісти
  • Бусяка
15.07.17 20:45

Ольга, в кабинете смотрели?Там видно раньше чем квитанции сядут через Медок.Если там нет-значит заблокированы.

Відповісти
  • Ната
15.07.17 21:11

Сегодня скопировала налоговая которая заблокирована, отправила на рег. сумма маленькая 2500,00 с НДС сегодня зарегистрировалась!!!!

Відповісти
  • Ната
15.07.17 21:13

У меня нонсос, отправила на рег. нн 14.07.2017 в медке стоит рег. номер, на налоговой написано налоговая зарег. А в квитанции регистрация остановлена и рег. сумма не уменшилась,,,, Вопрос у меня налоговая зарегистрирована или нет????

Відповісти
  • sv
16.07.17 18:08

Ната, в эл.кабинете посмотрите.СЕА ПДВ - Реєстр операцій

Відповісти
  • Наталья
15.07.17 22:37

Ната, такая же фигня в вытяге зарег ее нет((((((((((((((( я вам больше скажу по нн пригла вторая квитанция с отказом о регитсрации и нн переместилась в зарег нн со статусом зарегистрированные((((((((((( звездец какой то

Відповісти
  • Галина
15.07.17 21:42

Підскажіть, будь ласка , якщо електрон. кабінеті реєструвала податкову накладну ,отримала відповідь. що вона не зареєстрована (подання декількох документів з одинаковим іменем файлу не допускається) як змінити цей файл щоб зареєтрувати

Відповісти
  • Валя
17.07.17 10:12

Галина, Введеня звитности - створити запит - подткова накладна - додаткови параметри - номер однотипного документу в периоди - ставите номер текущей нн

Відповісти
  • Бухгалтер
15.07.17 23:46

Извините что не по теме. Обратите внимание на то что бухгалтера теперь подписывают две (2) одинаковые петициии 1- от 6.07.2017 От Куйбиды О.И. https://petition.president.gov.ua/petition/38230 и 2- от 14.07.2017 от Бичевой Н.Н. https://petition.president.gov.ua/petition/38508 Эти петиции по тексту абсолютно одинаковые - слово в слово, точка в точку, ошибка в ошибку

Відповісти
  • Наталья
15.07.17 23:58

Бухгалтер, это очень печально и так голосов очень мало а так еще и будут делиться на две петиции(((((((((((((((

Відповісти
  • с-т
16.07.17 10:21

Галина,скорее всего нарушена нумерация нн.,открываете налоговую ,вверху файл-показать бланк,далее на открытом бланке правой кнопкой-властивости,откр-ся таблица,вкладка додатково-в табличке галочка напротив июня,начало интервала ставим 500,конец интервала -1000.После подписи перед отправкой можете проверить,в последней колонке будет номер 501 или502 или др.У меня после этого все пошло.

Відповісти
  • Владзьо
17.07.17 08:53

Доброго дня! Народ підкажіть, а додаток (повідомлення) з кодами для ВИРОБНИКІВ, в податкову відправляти - до блокування податкової чи вже коли податкова заблокована ???

Відповісти
  • Марі
17.07.17 09:20

Владзьо, 14,07 була на семінарі у ДФС (Полтава). Представником комісії по розгляду заблокованих ПН була озвучена інформація, що таблицю потрібно подавати тільки після блокування. Я так зрозуміла, що найкраще надіслати на реєстрацію 1 ПН, яка теоретично має заблокуватися, отримати блокування, відправити таблицю з поясненнями, дочекатися її прийняття і після цього надсилати всі інші ПН на реєстрацію. і займатися розблокуванням першої ПН.

Відповісти
  • Владзьо
17.07.17 14:24

Марі, Зрозуміло...дякую, хоча може бути варіант, що предаставники податкової в іншій області думають по іншому....

Відповісти
  • APRIORA
17.07.17 09:42

Для Ната, н н, которая была заблокирована, а теперь стоит статус зарегистрирована и не уменьшился рег. лимит, см. квитанцию № 2, в которой сообщают об отказе в регистрации.

Відповісти
  • Nata
17.07.17 11:11

APRIORA, читать то я умею я не пойму КАКОГО ..................... она попала в реестр зарегистрированных и ей присвоен номер регистрации если во второй квитанции стоит ОТКАЗ!!!!!!!!!!!!!! я что теперь должна каждую нн зарегистрированую а у меня их 900 штук открыть квитанцию(((((((((((((

Відповісти
  • Натуся
17.07.17 10:24

Будьте так добры, дохожу до заполнения форм в эл.каб. и ничего не могу понять. Скажите, где можно взять какую-то инструкцию или информацию по работе в эл. каб. и где брать и как заплнять таблицы. Помогите пожалуйста.

Відповісти
  • Маргарита
17.07.17 11:54

Натуся, если не разобрались, дайте телефон, я Вам позвоню.

Відповісти
  • Натуся
17.07.17 12:30

Маргарита, 067-282-72

Відповісти
  • Натуся
17.07.17 12:31

Сори, 067-282-72-02

Відповісти
  • ЮрІй
17.07.17 11:15

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. (порушено цілісність пакету) Хтось вирішив дану проблему , Подаємо повідомлення та додатки (17 шт), приекспорті повідомлення у xml видно , що документи звязані

Відповісти
  • Валя
17.07.17 11:40

ЮрІй, К сожалению, от нас это никак не зависит. Так работает сервер ДФС. Была такая проблема в прошлом месяце с декой по НДС - "порушено цилиснисть..." В Медке объяснили, что документы из одного пакета попадают на сервер в разное время и если какое-то приложение попало уже после 00 часов, то это уже другая дата. Мы тогда еще раз отправили деку и она прошла.

Відповісти
  • 09B5 4:8!!!!
17.07.17 11:18

Звонок от компании "Медок" нам на столько важен, что мы даже в туалет ходим с телефоном!!))) аха ха (кто в теме, тот поймет)

Відповісти
  • Нина
17.07.17 12:16

Самое смешное - как быть с выращенной кукурузой и пшеницей? Как продать, если не входящего кода товара? А если курицы нанесли на птицефабрике яиц, нет входящего кода. Позашивать им дырки, чтобы подождали, пока налоговая не одуплится с кодами? Или пока в ДФС перестанут курить некачественный товар? Потому что вся эта х...ня рассчитана на купи-продай, а не на производство?

Відповісти
  • Света
17.07.17 13:16

Нина, лучше депутатам кое-что позашивать, чтоб маразм не принимали.

Відповісти
  • Ирина
17.07.17 13:09

После получения квитанции о блокировке н.н. в какие сроки надо подавать формы и додатки ?????

Відповісти
  • sv
17.07.17 13:14

Ирина, 365 дней

Відповісти
  • Ирина
17.07.17 14:34

sv, Спасибо!!!

Відповісти
  • Виктория
17.07.17 13:34

Не можем подать додаток до критериев у нас услуги (перевозка), покупаем д/т. На входе товар на выходе услуга как ее подать? У кого подобное приняли?

Відповісти
  • Елена
17.07.17 14:39

Виктория, таблицу без подтверждения документов по реальности сделок не принимают. У меня два перевозчика - и везде отказ.

Відповісти
  • Веда
17.07.17 15:09

Елена, но второй раз таблицу можно подавать - уже с подтверждением реальности сделки? Выходит по перевозкам мы будем подавать пояснения каждый раз??? зы. если можно - причину отказа какую указали?

Відповісти
  • Елена
17.07.17 15:59

Веда, можно. Налоговики советуют подавать в-первую очередь формы со сканами документов и повидомлення с описательной частью, а после отправки этих документов отправлять еще раз таблицу.

Відповісти
  • Света
17.07.17 15:17

Веда, дані таблиці не враховані. Все.

Відповісти
  • Натуся
17.07.17 14:21

Маргарита, спасибо большое за помощь!!!!

Відповісти
  • Лариса
17.07.17 14:39

Народ, нужно собирать налоговый майдан, нас и дальше будут топить!

Відповісти
  • Саша
17.07.17 15:12

Уважаемые! Это разве работа бухгалтера. Пойди туда не знаю куда, возьми то не знаю что. Сплошной форс-мажор. Сколько можно над нами издеваться. Почему мы должны ломать голову как работать в неработающей программе из-за того,что нас заставили.

Відповісти
  • Анастасия
17.07.17 15:21

Если подумать выходит, что данным новшеством ДФСУ всех плательщиков НДС сделала "преступниками"! иначе не скажешь, ведь получается мы должны доказывать правоту каждой копейки НДС, а не налоговая искать реальных "отмывателей"! Ну вот как так!?

Відповісти
  • Лариса
17.07.17 15:23

Подскажите, а можно июньские налоговые, которые зарегистрированы после 15.07 включать в июньскую декларацию? или лучше перенести на июль.

Відповісти
  • Анна
18.07.17 10:37

Лариса, переносите на июль, вы не имеете право их включить в июнь

Відповісти
  • Валя
17.07.17 15:39

Лариса, Если обязательства, то включать, кредит - фигушки

Відповісти
  • я)
17.07.17 15:25

Лариса, лучше - на июль))) Особенно, если само предприятие это может себе позволить)))

Відповісти
  • Днепр
17.07.17 15:27

Поддержите петицию на сайте президента относительно отмены блокировки налоговых накладныхhttps://petition.president.gov.ua/petition/38230

Відповісти
  • ааа
17.07.17 16:31

https://zn.ua/finances/spasenie-ryadovogo-platelschika-254386_.htmlвот как эти неучи о нас заботятся

Відповісти
  • ааа
17.07.17 16:33

https://zn.ua/finances/spasenie-ryadovogo-platelschika-254386_.html вот как эти неучи о нас заботятся(извините пробел перед словом неучи)

Відповісти
  • да...
17.07.17 17:36

ааа, почитала. Есть там такое предложение: "если вы купили песок, а продали бетон — это реальная операция", ага, как же, купил песок - продавай песок, не расшатывай сервер дфс

Відповісти
  • юю
20.07.17 02:02

улыбнули, спасибо, три дня уже убила на отправку пакета док-ов сканкопий к повидомленню в ДФС

Відповісти
  • буба
17.07.17 16:46

Подскажите, а 500тыс лимит при мониторинге это с НДС или без?

Відповісти
  • Анна
18.07.17 10:35

без ндс

Відповісти
  • Наталія
17.07.17 17:42

Доброго, дня всім колегам....Підскажіть будь ласка, що заповнюється конкретно в "повідомленні щодо подачі док-ів про підтв-я реальності і здйсн-я операцій по ВІДМОВЛЕНИМ ПН/РК" в рядку пояснення.. (наша податкова консультує, описати коротку характеристку підпр-ва..) ????

Відповісти
  • бух
17.07.17 19:55

Наталія, щас каждый начнет "тлумачить" во что гаразд. А ели серьезно, то если бы был хоть какой-то порядок его заполнения или образец - то еще куда ни шло, а так - кто что хумает, тот и пишет. Мы, например, как в обычных ответах на Запросы, сначала на основании какой нормативки подаем (Порядок № ... забыла), а потом описываем что прикрепили в додатках, типа - вот приход, вот расход, вот карточка 28 счета (у нас торговля). Правда, занимает это очень много времени, за сегодня за весь день аж 4 НН попытались разблокировать из 80.

Відповісти
  • Бух ржет аж плачет
17.07.17 21:41

Вечер добрый. У меня входной НДС в воздухе завис. Скажите это очередной глюк или то так ДФС развлекается. И написано что регистрацию призипинено. Токо не могу понять кому. Мне или моему несчастному поставщику. Тоже услуга. Токо не транспортная а рекламная.

Відповісти
  • Мар'яна
18.07.17 10:16

Добрий день. Подала таблицю даних платника податку. Документ не прийнято. В рядку № 13 Таблиці даних платника податку значення Графи «Код згідно з УКТ ЗЕД 016-2010» (постачання/виготовлення товарів/послуг) не відповідає даним довідника УКТ ЗЕД. Вибирала коди з довідника. А скільки має бут цифр в кодах УКТ ЗЕД ? 4 чи 10?

Відповісти
  • Лариса
18.07.17 12:01

Подскажите, а кому то приходили квитанции о разблокировке налоговых? Что в них пишут

Відповісти
  • Лариса
18.07.17 14:10

А если все таки рискнуть включить в июньскую декларацию по НДС просроченные налоговые, какие будут штрафные санкции?

Відповісти
  • Killer
18.07.17 16:25

Лариса, Проще не подавать декларацию за июнь в сроки, а подать когда все утрясется за все периоды. Штраф за несвоевременную подачу будет 170 грн. за первую и 1200 грн. за последующие - Вам решать на какие деньги попадать

Відповісти
  • Лариса
19.07.17 12:59

Кто подскажет, каким образом попасть на прием на Шолуденко по поводу регистрации налоговых или нужно в электронном виде просьбу подавать? К

Відповісти
  • Елена
19.07.17 15:28

Добрый день, подскажите новичку, правильно ли понимаю ситуацию с регистрацией нн. Мы выполняем работы, входящего ндс не было. Сначала заплатить сумму ндс по своей поставке для регистрации нн, а потом в конце месяца ту же сумму второй раз по декларации?

Відповісти
  • Лариса
20.07.17 10:30

Нет, по декларации не нужно будет платить.

Відповісти
  • Лариса
20.07.17 13:16

Говорят, существует проблема, что после подачи июньской декларации, если есть приостановленные июньские накладные,которые включены в обязательства, сумма НДС дважды спишется с электронного счета. В момент подачи деки и второй раз в момент регистрации этих НН. Или я не правильно поняла!

Відповісти
  • ок
20.07.17 18:13

Лариса, не правильно. дважды спишется регистрационный лимит. А с электронного счета спишется сумма по деке. один раз

Відповісти
  • маша
05.09.17 14:19

Пусть проклят тот кто придумал эту блокировку.Невыносимо работать стало.Это просто ужас. Местные налоговики ничего не знают.Все решение принимает Киев.

Відповісти
  • Олег
22.09.17 17:23

К стенке и расстрелять всю раду, вот тогда и произойдёт перезагрузка власти

Відповісти
  • Наталья
04.10.17 23:17

4 раза отправляла Повідомлення з додатками (у меня их 72шт, сокращала до 32шт., все до 2Мб, все в формате pdf).Первая квитанция - документ збережено на центральному рівні, квитанция №2 - не принят пакет, не відповідає стандарту xml, помилка структури. Сама Таблица как отправилась в первый раз, так и нет квитанции №2, а первая - збережено. Все делала в М.Е.Doc, версия 197 (последняя). КАК ОТПРАВИТЬ ЭТО ПОВІДОМЛЕННЯ З ДОДАТКАМИ, чтоб и приняли???????

Відповісти
  • Оксана
25.10.17 21:47

Кто ответит за геноцид бухгалтеров в 2017году

Відповісти
  • Руслан
09.11.17 14:37

Оксана, так он длится с октября 1997 года и ничего, вон сколько их стало еще больше - плодятся;)))))

Відповісти
  • Елена
27.11.17 15:22

Давайте, друзья,подпишем петицию и соберем 25 тыс! ) Альтернатив в петиции нет- но нужно привлечь внимание к проблеме, и совместными усилиями разработать работающую систему! Времени на подпись понадобится 2 минуты, но только объединившись мы можем наедятся на то, что нас услышат! ПЛИЗ голос и разсылку коллегам! https://petition.president.gov.ua/petition/41160

Відповісти
  • Алена
12.12.17 08:53

Подскажите у кого приходила налоговая накладная уже с печаткой принята контрагентом, как ето возможно если контрагент не принимал ее?

Відповісти