Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


10.08.17
10408 31 Друкувати

Уряд підвищує мінімальні ціни на алкоголь

9 серпня Уряд ухвалив постанову, згідно з якою мають бути підвищені мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв. 

Розмір мінімальних цін на алкоголь, який діє сьогодні, запроваджено у листопаді 2016 року. Водночас у 2017 році зросли ставки акцизного податку на переважну більшість алкогольних напоїв (горілку, лікеро-горілчані вироби, коньяк, вина, тощо). Відбулося і зростання інших складових ціни, тому сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв.

До Мінекономрозвитку надійшли чисельні звернення учасників ринку, які наголошували, що чинні мінімальні ціни не покривають їхні операційні витрати. Внаслідок цього, на думку асоціацій виробників алкогольної продукції, послаблюється конкуренція з боку легальних виробників і збільшується частка недобросовісних виробників. Це відбувається, тому що такі компанії можуть скорочувати свої операційні витрати шляхом придбання необлікованого спирту, використання сурогатних речовин, ухилення від сплати податків, виробництва контрафактної продукції, тощо.

Щоб захистити споживачів від контрафактної та сурогатної продукції і зменшити частку тіньової економіки, Кабінет Міністрів підвищив мінімальні ціни на алкоголь. Зокрема, роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби збільшити на 14,0-19,41%; віскі, ром та джин - на 6,5-6,6%; коньяк (бренді) - на 12,3-29,1%; вина з додаванням спирту, ігристі - на 7,1-13,3%.

За матеріалами КМУ
Теги:
Коментарі
  • Дмитро
10.08.17 06:51

З якого числа???

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Наталья
04.09.17 19:48

Дмитро, з 9 вересня 2017

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталія
10.08.17 08:54

Дмитро, постанова набуде чинності з дати її публікації.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 3
  • 987654321
10.08.17 08:32

Я только не пойму как повышение минимальных цен спасет покупателя от контрафактної та сурогатної продукції і зменшити частку тіньової економіки.

Відповісти
    Оцінити
  • 43
  • 0
  • Инесса
10.08.17 12:40

987654321, не перестаю удивляться ходу их мыслей- у них и правда такая иезуитская логика или полные дураки умными прикидываются?

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Шурик
10.08.17 12:18

987654321, Спасает нас тем, что как раз всё будет в точности наоборот. Достояния Страны будет больше расти, а Государство обобъётся. Нет налогов в палёнке, хоть этим можно радоваться, что наглый безмерно жлоб не доворует.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Бух
10.08.17 11:05

987654321, 1000% поддерживаю. Они совсем идиоты!!! Или нас за идиотов держат

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 1
  • аааа
10.08.17 08:43

987654321, наоборот тень вырастет или все самогон кушать начнут и травится, как доктор Комаровский сказал :нечего тут по земле населению бегать- земля должна быть свободной от людишек и свободно продаваться , чтобы никто не мешал

Відповісти
    Оцінити
  • 38
  • 1
  • Василиса
11.08.17 09:41

аааа, самогоном, если туда таблеток и резины какой-нибудь не набросали, а сделали на сахаре и дрожжах или прочих натурпродуктах, не отравишься.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Шурик
10.08.17 12:24

аааа, Самогон - это Виски. Ректифицированный спирт которым так хвалятся водярыны этикетки - растворитель, химическое вещество а не продукт питания. Если выбирать между водкой и самогоном, всё равно что между ядом и лекарством.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • 111
10.08.17 08:36

987654321, а причем тут покупатели ??? свой карман ближе к телу, даже если мы повымираем как мухи их волнует ? проблемы овец пастуха не волнуют

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Khmarinka
10.08.17 08:34

Дайте ссылку на постанову, где можно таблицу посмотреть.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Наталія
10.08.17 08:57

Згідно з постановою, мінімальні роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби підвищаться з 348,9 грн до 397,76 грн/літр 100% спирту. Оптово-відпускні ціни на цей вид продукції підвищуються на 19,4% - до 268,67 грн/літр 100% спирту.Мінімальні ціни на натуральні вина будуть підвищені на 12% - до 37 грн за пляшку 0,7 л у роздрібній торгівлі, на кріплені вина і вермути - на 7%, до 45 грн, а на шампанське за пляшку 0,7 л - на 13,3%, до 79,19 грн.Крім того, передбачено збільшення мінімальної оптово-відпускної ціни коньяку "три зірки" з нинішніх 336,22 грн за 1 літр 100% -го спирту до 386,98 грн, роздрібної - з 524,5 грн до 597,3 грн, "чотири зірки ", відповідно, з 352,24 грн до 412,85 грн і з 599,5 грн до 645,17 грн," п'ять зірок ", відповідно, з 384,29 грн до 495,95 грн і з 599,5 грн до 692,6 грн.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • аааа
10.08.17 09:12

Наталія, дайте, пожалуйста ссылку на постанову

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • cap....
10.08.17 14:07

аааа, ось що ці курви в себе на сайті намалювали:http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250184109&cat_id=244276429

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталія
10.08.17 09:26

аааа, сама шукаю, поки це все, що знайшла.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нона
10.08.17 11:12

Як пересічній громадянці мені все одно, свою пляшку вина три рази на рік я куплю, а от "наливайки" навколо мого будинку все збільшуються в кількості, "антивандальний" магнітний замок в будинку ламається регулярно раз на квартал, в ліфті та на сходинках потрібен протигаз :(((( Під будинком ми зібрались і демонтували лавки та альтанки для сидіння,то вони сідають або сплять прямо на землі :(((

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Николаев
11.08.17 13:05

Нона, кроме уничтожения дворовых скамеек для бабушек,превращения подъездов в туалеты,генделыки размещают в 50 м от проходных крупных заводов,портов.И идут наши мужики посидеть в эти гадюшники со всеми вытекающими последствиями.Народ спивается и травится,но меры почему-то неадекватные.В девяностые годы с 5 утра под магазинами стояли тетки с сумками,продавали самогон и водку.Доход позволил многим купить квартиры в те годы.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Умка
10.08.17 11:49

Нона, згодна на 100%, поряд з моєю роботою наливайка-продавайка (водка коньяк вино) під кришою ментовської верхівки міста їх ніхто не закриє!!! і після підвищення-оборот у них ще збільшиться!!!, і, до-речі, вони зявилися після підвищення цін у 2016р.!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Николаев
11.08.17 13:07

Умка, у нас был репортаж по СМИ,как мент крышует генделык.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Нона
10.08.17 12:09

Умка, Навколо моєї багатоповерхівки я нарахувала шість наливайок, шість ларьків з алкоголем і цигарками (один навіть цілодобовий), і два "гральних ларька"., де Клічко з бульдозером ???

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Алла
10.08.17 11:49

Выходит по ваши цыфрам за 1л 40% -160грн., грубо говоря. Хочется сказать, что Дядя Сэм стоит в 3 раза дешевле:))))

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Елена
10.08.17 11:56

Боярышник форева!

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 0
  • И.Е.
10.08.17 18:54

так и хочется набрать в поисковике - как гнать самогон?

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • ааа
11.08.17 08:35

И.Е., а что мешает?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 1
  • И.Е.
11.08.17 21:28

ааа, пойду на пенсию и начну...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена Е.
11.08.17 10:33

Так а где таки смотреть эти новые цены?!

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • ТАНЯ
11.08.17 16:50

Елена Е., Новые цены или рецепт самогона? Спаивать народ всегда и везде было выгодно Вспомните фильм с участием А Миронова о силе искуства. В Советском Союзе этим занималось государство (была госмонополия на производство водки) и государство с этого имело доход и содержало страну А сейчас польза только непостредственным производителям и реализаторам. Надо возвращать госмонопольку Хоть какя-то будет польза, А так один вред и люди спиваются и в казне пусто.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Світлана
11.08.17 11:23

Когда уже тот уряд нажрется своими повышениями?!!

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Ирина
12.08.17 14:06

Девочки, не могу найти цену, везде пишут о % спирта, кто подскажет в гривнах, спасибо

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ольга
18.08.17 14:38

Подскажите, опубликована Постанова? і з якого числа вступає в силу?

Відповісти