Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.08.17
11359 31 Друкувати

Уряд підвищує мінімальні ціни на алкоголь

9 серпня Уряд ухвалив постанову, згідно з якою мають бути підвищені мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв. 

Розмір мінімальних цін на алкоголь, який діє сьогодні, запроваджено у листопаді 2016 року. Водночас у 2017 році зросли ставки акцизного податку на переважну більшість алкогольних напоїв (горілку, лікеро-горілчані вироби, коньяк, вина, тощо). Відбулося і зростання інших складових ціни, тому сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв.

До Мінекономрозвитку надійшли чисельні звернення учасників ринку, які наголошували, що чинні мінімальні ціни не покривають їхні операційні витрати. Внаслідок цього, на думку асоціацій виробників алкогольної продукції, послаблюється конкуренція з боку легальних виробників і збільшується частка недобросовісних виробників. Це відбувається, тому що такі компанії можуть скорочувати свої операційні витрати шляхом придбання необлікованого спирту, використання сурогатних речовин, ухилення від сплати податків, виробництва контрафактної продукції, тощо.

Щоб захистити споживачів від контрафактної та сурогатної продукції і зменшити частку тіньової економіки, Кабінет Міністрів підвищив мінімальні ціни на алкоголь. Зокрема, роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби збільшити на 14,0-19,41%; віскі, ром та джин - на 6,5-6,6%; коньяк (бренді) - на 12,3-29,1%; вина з додаванням спирту, ігристі - на 7,1-13,3%.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Дмитро
10.08.17 06:51

З якого числа???

Відповісти
  • Наталья
04.09.17 19:48

Дмитро, з 9 вересня 2017

Відповісти
  • Наталія
10.08.17 08:54

Дмитро, постанова набуде чинності з дати її публікації.

Відповісти
  • 987654321
10.08.17 08:32

Я только не пойму как повышение минимальных цен спасет покупателя от контрафактної та сурогатної продукції і зменшити частку тіньової економіки.

Відповісти
  • Инесса
10.08.17 12:40

987654321, не перестаю удивляться ходу их мыслей- у них и правда такая иезуитская логика или полные дураки умными прикидываются?

Відповісти
  • Шурик
10.08.17 12:18

987654321, Спасает нас тем, что как раз всё будет в точности наоборот. Достояния Страны будет больше расти, а Государство обобъётся. Нет налогов в палёнке, хоть этим можно радоваться, что наглый безмерно жлоб не доворует.

Відповісти
  • Бух
10.08.17 11:05

987654321, 1000% поддерживаю. Они совсем идиоты!!! Или нас за идиотов держат

Відповісти
  • аааа
10.08.17 08:43

987654321, наоборот тень вырастет или все самогон кушать начнут и травится, как доктор Комаровский сказал :нечего тут по земле населению бегать- земля должна быть свободной от людишек и свободно продаваться , чтобы никто не мешал

Відповісти
  • Василиса
11.08.17 09:41

аааа, самогоном, если туда таблеток и резины какой-нибудь не набросали, а сделали на сахаре и дрожжах или прочих натурпродуктах, не отравишься.

Відповісти
  • Шурик
10.08.17 12:24

аааа, Самогон - это Виски. Ректифицированный спирт которым так хвалятся водярыны этикетки - растворитель, химическое вещество а не продукт питания. Если выбирать между водкой и самогоном, всё равно что между ядом и лекарством.

Відповісти
  • 111
10.08.17 08:36

987654321, а причем тут покупатели ??? свой карман ближе к телу, даже если мы повымираем как мухи их волнует ? проблемы овец пастуха не волнуют

Відповісти
  • Khmarinka
10.08.17 08:34

Дайте ссылку на постанову, где можно таблицу посмотреть.

Відповісти
  • Наталія
10.08.17 08:57

Згідно з постановою, мінімальні роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби підвищаться з 348,9 грн до 397,76 грн/літр 100% спирту. Оптово-відпускні ціни на цей вид продукції підвищуються на 19,4% - до 268,67 грн/літр 100% спирту.Мінімальні ціни на натуральні вина будуть підвищені на 12% - до 37 грн за пляшку 0,7 л у роздрібній торгівлі, на кріплені вина і вермути - на 7%, до 45 грн, а на шампанське за пляшку 0,7 л - на 13,3%, до 79,19 грн.Крім того, передбачено збільшення мінімальної оптово-відпускної ціни коньяку "три зірки" з нинішніх 336,22 грн за 1 літр 100% -го спирту до 386,98 грн, роздрібної - з 524,5 грн до 597,3 грн, "чотири зірки ", відповідно, з 352,24 грн до 412,85 грн і з 599,5 грн до 645,17 грн," п'ять зірок ", відповідно, з 384,29 грн до 495,95 грн і з 599,5 грн до 692,6 грн.

Відповісти
  • аааа
10.08.17 09:12

Наталія, дайте, пожалуйста ссылку на постанову

Відповісти
  • cap....
10.08.17 14:07

аааа, ось що ці курви в себе на сайті намалювали:http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250184109&cat_id=244276429

Відповісти
  • Наталія
10.08.17 09:26

аааа, сама шукаю, поки це все, що знайшла.

Відповісти
  • Нона
10.08.17 11:12

Як пересічній громадянці мені все одно, свою пляшку вина три рази на рік я куплю, а от "наливайки" навколо мого будинку все збільшуються в кількості, "антивандальний" магнітний замок в будинку ламається регулярно раз на квартал, в ліфті та на сходинках потрібен протигаз :(((( Під будинком ми зібрались і демонтували лавки та альтанки для сидіння,то вони сідають або сплять прямо на землі :(((

Відповісти
  • Николаев
11.08.17 13:05

Нона, кроме уничтожения дворовых скамеек для бабушек,превращения подъездов в туалеты,генделыки размещают в 50 м от проходных крупных заводов,портов.И идут наши мужики посидеть в эти гадюшники со всеми вытекающими последствиями.Народ спивается и травится,но меры почему-то неадекватные.В девяностые годы с 5 утра под магазинами стояли тетки с сумками,продавали самогон и водку.Доход позволил многим купить квартиры в те годы.

Відповісти
  • Умка
10.08.17 11:49

Нона, згодна на 100%, поряд з моєю роботою наливайка-продавайка (водка коньяк вино) під кришою ментовської верхівки міста їх ніхто не закриє!!! і після підвищення-оборот у них ще збільшиться!!!, і, до-речі, вони зявилися після підвищення цін у 2016р.!!!

Відповісти
  • Николаев
11.08.17 13:07

Умка, у нас был репортаж по СМИ,как мент крышует генделык.

Відповісти
  • Нона
10.08.17 12:09

Умка, Навколо моєї багатоповерхівки я нарахувала шість наливайок, шість ларьків з алкоголем і цигарками (один навіть цілодобовий), і два "гральних ларька"., де Клічко з бульдозером ???

Відповісти
  • Алла
10.08.17 11:49

Выходит по ваши цыфрам за 1л 40% -160грн., грубо говоря. Хочется сказать, что Дядя Сэм стоит в 3 раза дешевле:))))

Відповісти
  • Елена
10.08.17 11:56

Боярышник форева!

Відповісти
  • И.Е.
10.08.17 18:54

так и хочется набрать в поисковике - как гнать самогон?

Відповісти
  • ааа
11.08.17 08:35

И.Е., а что мешает?

Відповісти
  • И.Е.
11.08.17 21:28

ааа, пойду на пенсию и начну...

Відповісти
  • Елена Е.
11.08.17 10:33

Так а где таки смотреть эти новые цены?!

Відповісти
  • ТАНЯ
11.08.17 16:50

Елена Е., Новые цены или рецепт самогона? Спаивать народ всегда и везде было выгодно Вспомните фильм с участием А Миронова о силе искуства. В Советском Союзе этим занималось государство (была госмонополия на производство водки) и государство с этого имело доход и содержало страну А сейчас польза только непостредственным производителям и реализаторам. Надо возвращать госмонопольку Хоть какя-то будет польза, А так один вред и люди спиваются и в казне пусто.

Відповісти
  • Світлана
11.08.17 11:23

Когда уже тот уряд нажрется своими повышениями?!!

Відповісти
  • Ирина
12.08.17 14:06

Девочки, не могу найти цену, везде пишут о % спирта, кто подскажет в гривнах, спасибо

Відповісти
  • Ольга
18.08.17 14:38

Подскажите, опубликована Постанова? і з якого числа вступає в силу?

Відповісти