Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


21.08.17
6902 4 Друкувати

У разі блокування ПН, яку складено на попередню оплату, постачальник має право подати Таблицю платника

Чи підлягає заповненню Додаток до критеріїв оцінки ступеня ризиків, у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, за умови отримання постачальником попередньої оплати за товари, постачання яких ще не відбулося?

Відповідно до п. 201.16 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) з 01.07.2017 р. реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) може бути зупинена у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі — ПН/РК) в ЄРПН має право подати інформацію на розгляд комісії ДФСУ, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації згідно з Додатком до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених наказом Мінфіну від 13.06.2017 р. № 567.

При заповненні Таблиці даних платника податків (далі – Таблиця) зазначаються вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

При цьому відповідно до п. 201.1 ПКУ одним з обов’язкових реквізитів податкової накладної є код товару згідно з УКТ ЗЕД; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

Тобто при заповненні Таблиці у разі отримання попередньої оплати за товари, постачання яких ще не відбулося, у платника податку наявна вся необхідна інформація.

Враховуючи викладене, отримання попередньої оплати за товари, постачання яких ще не відбулося, не позбавляє платника податку права навести у Таблиці інформацію щодо товарів відносно яких вона отримана.

За матеріалами Категорія 101.17 «ЗІР»
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • СержК
21.08.17 08:50

Круто работают перцы) Вот только странно было бы, если бы плательщики были лишены такой возможности. К чему тогда все эти "разъяснения"?

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • 777
21.08.17 09:47

Действительно, странно. Вот если бы в этом случае не разрешили заполнять эту таблицу, то все капец! Смешные. А где другие нормы кодекса? Реально система блокировок придумана, чтобы отжимать деньги у бизнеса, а может и конкурентов можно заказать?

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • Алла
21.08.17 13:33

А смысл подавать таблицу, критерий все-равно работает - товаров на входе нет.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • ззз
22.08.17 14:24

И мне непонятно, как быть в этой ситуации. Если налоговая накл. на предоплату заблокирована, у меня кроме банк. выписки и договора нет больше никаких подтверждающих доков. Допустим, я код знаю, хотя не факт , что продавец с этим кодом зарегит, и как быть ? ждать сначала налоговую поставщика, потом подавать эту таблицу и к ней только договор и банк. выписку???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
27056 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд