Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


10.09.17
3878 8 Друкувати

Податкове законодавство не планують змінювати для бюджету-2018 - Данилюк

За словами голови Мінфіну, для бізнесу важлива впевненість у завтрашньому дні, але при постійних змінах правил гри це неможливо, повідомляє УНІАН.

Міністерство фінансів України не буде ініціювати зміни в податкове законодавство для прийняття державного бюджету на 2018 рік, заявив міністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі "Громадського".

"Ми подивилися - немає потреби. Може бути, потрібно змінити індексування ставок яких-небудь, що робиться щороку, але ми не бачимо на цьому етапі потреби. Вони можуть з'явитися, але про кардинальні зміни не йдеться", - сказав міністр.

Також Данилюк зазначив, що бюджет, як і в минулому році, буде представлений у Верховну Раду вчасно – 15 вересня. "Є графік, він затверджений в Бюджетному кодексі. Це закон, і ми будемо його дотримуватися", - додав міністр.

Рубрика:
Коментарі
  • olechka
10.09.17 14:05

Читаю - плачу: для бізнесу важлива впевненість у завтрашньому дні, але при постійних змінах правил гри це неможливо Це коментар міністра!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Bibu
11.09.17 10:52

olechka, чей-то вы плачете - что хотели - то и услышали. А как на самом деле вы и сами знаете...

Відповісти
  • Лена
11.09.17 10:48

Циничная ложь. Министр Данилюк, вы облажались по всем вашим "инициативам",что ваше ведомство пропихнуло в НКУ. А ваша "забота" о бизнесе это БЛЕФ, вы назначенный гробовщик ,который забивает последнии гвозди в гроб, куда вы загнали малый и средний бизнес.

Відповісти
  • Инга
11.09.17 11:14

"Може бути, потрібно змінити індексування ставок яких-небудь, "((( Ну да, ждите индексации платы за землю процентов этак 40...

Відповісти
  • Olga
11.09.17 11:34

И что это значит, переведите? Сказал, как в воду п...

Відповісти
  • Юрка-барон
11.09.17 13:16

А как же внедрение налога на выведенный капитал?

Відповісти
  • Шурик
11.09.17 15:21

Юрка-барон, "0" инвестиций это означает. Свобода обращения капитала №2 в свободной экономике. В Украине нет никакой экономики, правит алигархат, против чего все майданы были. Во Франции 5 республика, похоже сегодняшние правители Украины не в кусе что мусье Гильотен изобрёл, у нас другого выхода нет. Это изобретение манифик - великолепно по-французки.

Відповісти