Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


14.09.17
8384 7 Друкувати

Незначна помилка в назві платника ПДВ не завадить зареєструвати податкову накладну

Податкова накладна, складена та зареєстрована в ЄРПН, є для покупця товарів/послуг (платника ПДВ) підставою для нарахування сум ПДВ, що належать до податкового кредиту (п. 201.10 ПКУ).

Водночас помилки в обов’язкових реквізитах податкової накладної, визначених п. 201.1 ПКУ (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, не можуть слугувати причиною неприйняття податкових накладних в електронному вигляді.

Основою ідентифікації платника ПДВ є його індивідуальний податковий номер (далі — ІПН). ІПН слугує для ідентифікації сторін господарських операцій.

Тож якщо ІПН платника ПДВ зазначено правильно, а в найменуванні платника допущена незначна помилка (м’яке «Г» замість твердого «Ґ»), то така помилка не може бути причиною неприйняття податкових накладних в електронному вигляді. Тобто така податкова накладна може пройти реєстрацію в ЄРПН, після чого на підставі неї можна буде визнавати податковий кредит.

ІПК ГУ ДФС у Львiвськiй області від 06.09.2017 р. № 1837/ІПК/13-01-12-01-10

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ираидка
14.09.17 10:52

уррра, хоть тут все нормально)))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Бух.
14.09.17 12:02

Про Г смешно

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Мила
14.09.17 12:05

Про Г смешно, если бы не было так все грустно

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • 111
14.09.17 12:54

А знаете как налоговики на местах поймут. Не считать нарушением только м’яке «Г» замість твердого «Ґ». Всё остальное нарушение! Эти придурки сознательно не поставили слово НАПРИКЛАД.

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • ррр
14.09.17 15:30

это надо в кодексе сразу и прописывать, а не строчить на каждый чих миллион писем

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Кузя
14.09.17 16:34

Гыыы)) мягкое «Г» вместо твердого «Ґ» ))) Судьба налогоплательщика будет зависеть от работы желудочно-кишечного тракта инспектора в определенный день:)) Не, ну судя по ситуацией с блокировками НН я это давно подозревала. Принцип отбора до этого объяснения был туманным.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 1
  • СМВ
14.09.17 21:27

Кузя, ХD))) ой не могу...точно про г мягкое и г твердое!))))

Відповісти