Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.09.17
9711 18 Друкувати

Гройсман анонсував скасування мораторію на перевірки компаній у сфері продовольства

Прем'єр додав, що контроль таких об'єктів буде здійснюватися для забезпечення якості українських продуктів харчування, повідомив  УНІАН.

Уряд має намір дозволити контролюючим органам проводити перевірки підприємств у сфері продовольства, що сприятиме підвищенню якості українських продуктів харчування.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду.

«Сьогодні ми приймемо рішення і дамо право контролюючим органам перевіряти такі об'єкти, особливо там, де діти, люди похилого віку. У нас немає самоцілі когось штрафувати, але у нас є мета змусити кожного думати своєю головою про те, як забезпечити гідний рівень безпеки. Це буде стосуватися в тому числі питань продовольчої безпеки. Ми також дозволимо перевіряти там, де є проблеми з продовольством, щоб українці перебували в якісних умовах і кінець-кінцем отримували безпечне харчування в країні», - сказав він.

Гройсман додав, що контроль таких об'єктів здійснюватиметься в інтересах українських громадян. «Цю розхлябаність має бути припинено. Не так усе просто, але це системна робота, яку ми почнемо й доведемо до системного завершення», - додав прем'єр.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
21.09.17 11:05

Так кого буду доить производителей или магазины?

Відповісти
  • СержК
21.09.17 16:57

Елена, нас, батенька, как всегда (пусть и опосредствованно) - исключительно нас.

Відповісти
  • Алсу
21.09.17 11:09

Хотелось бы что б начали с производителей и их доков на производство и разные заменители, условия производмтва и .д..На начнут как всегда не с тех.

Відповісти
  • Lana
21.09.17 11:12

Давно пора. Держава має дбати про безпеку своїх громадян.

Відповісти
  • Мирра
21.09.17 11:35

Удивительные... люди.... Сначала мораторий, потом захотел не мораторий..... Мораторий на такие проверки вообще нельзя было вводить!!!!!

Відповісти
  • 333
21.09.17 11:40

Но перед этим отменили госты и все правила

Відповісти
  • SHADOW
21.09.17 11:48

начните с рошена и его пальмового масла

Відповісти
  • ***
21.09.17 12:07

SHADOW, и не только пальмовое масло, вместо шоколада "опилки" от какао бобов с красителем и ароматизатором... и оранжевый краситель "онса" для мармеладок, который продается в бочках с пометкой "опасно для жизни"

Відповісти
  • ***
21.09.17 12:05

госты отменили, сэс упразднили, а на основании чего и кем проверять теперь будут? батальоны в камуфляже на производство будут "ломиться"?

Відповісти
  • Елена
21.09.17 12:38

***, нет в магазины и их доить, в некачественном продукте виноваты они, не правильно хранят.

Відповісти
  • Да
21.09.17 13:24

Если б оно еще и работало, а не пришли дань собрали , а дерьмо подкрепили госстандартом.

Відповісти
  • ника николаева
21.09.17 15:37

мой отец умер от рака .мой брат умер от рака а я бухгалтер сижу жду боюсь зарегят мне налоговую куда уходит моя жизнь отчаяние

Відповісти
  • ТАНЯ
21.09.17 17:53

ника николаева, Я вам сочувствую, у меня отец тоже умер от рака. Но я вам скажу -все болезни от нервов ,только сифилис от удовольствия Депресия и отчаивание -прямая дорога к болезням Поэтому очень не переживайте Жизнь ваша нужна вам и вашим близким Берегите себя

Відповісти
  • Бендерівець
21.09.17 16:33

Популізм і реклама. Козел парнокопитний. Закони треба нормальні приймати і слідкувати за їх виконанням.А не рекламу собі робити.

Відповісти
  • ника николаева
21.09.17 17:44

Ці кадри були зняті протягом чотирихгодинної поїздки по маршруту Миколаїв-Калуш-Івано-Франківськ-Тернопіль-Кременець-Дубно-Луцьк. Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані - воно ШОКУЄ! Це - наша країна. Це - ми з Вами! І, повірте, зі сторони ми виглядаємо страшно! І це всього-навсього 320 км із 150000 км шосейних доріг України. Ми пересувалися виключно центральними трасами! Уявіть собі, що робиться в стороні від них. посмотрите пожалуйста клип кузьмы скрябина моя краина

Відповісти
  • Друг
21.09.17 20:37

Хай почнуть з шкільних туфтелей. Прозорро.

Відповісти
  • кв
22.09.17 13:26

Так я и не понял будут проверять пузаты хаты,Їдальні ,рестораны и прочие общепиты?

Відповісти
  • Світлана
22.09.17 14:47

Пусть еще ценообразование проверит. Вся зп в прод. магазине остается. А те как с цепи сорвались - каждый день новая цена.

Відповісти