Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


25.09.17
18873 7 Друкувати

Щодо вказання робіт з монтажу об'єкта в податкових накладних

ДФС в індивідуальній податковій консультації від 11.09.2017 р. № 1893/6/99-99-15-03-02-15/ІПК роз'яснює особливості заповнення обов'язкових реквізитів в податкових накладних на прикладі операцій з монтажу металопластикових конструкцій.

Якщо відповідно до умов цивільно-правового договору металопластикові конструкції включаються до складу вартості послуг з їх монтажу, то при складанні податкової накладної платник ПДВ повинен в графі 2 податкової накладної зазначити безпосередньо опис послуг з монтажу металопластикових конструкцій відповідно до первинних документів, якими супроводжується така операція, а в графі 3.3 податкової накладної вказати код послуги згідно з ДКПП, за яким класифікуються такі послуги.

Якщо ж відповідно до умов цивільно-правового договору металопластикові конструкції не включаються до складу вартості послуг з монтажу, а визначаються як окремий об'єкт поставки, то при складанні податкової накладної платник ПДВ повинен в графі 2 податкової накладної зазначити окремо опис (номенклатуру) металопластикових конструкцій і окремо послуг з монтажу таких конструкцій відповідно до первинних документів, якими супроводжується така операція, а в графах 3.1 та 3.3 податкової накладної вказати код товару згідно з УКТ ЗЕД та код послуги згідно з ДКПП, за яким класифікуються такі послуги.

За матеріалами Аверс-Бухгалтерія
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Лиза
25.09.17 11:40

Єто как, в одной налоговой накладной и услуга и товар?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 2
  • Яя
25.09.17 11:57

Лиза, да, нам так выписывали, в одной НН и товар и услуги.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Світлана
25.09.17 17:00

1. Договір підряду на виконння робіт. 2. Додаток - Договірна ціна до цього договору (перелік матеріалів, робіт, конструкцій і т.п. з кільістю і ціною). 3. Предмет договору - улаштування металопластикових конструкцій... 4. Результат робіт передаєте за актом. 5. В податковій накладній - Улаштування МПК одним рядком.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Наталія
02.10.17 11:51

Світлана, я під яким кодом Ви проводили "Улаштування МПК"? Проводили як послугу чи продукція?Дякую.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • болик
25.09.17 18:09

Пожалуйста пришлите зразок хотябі налоговой у меня установка мет двери,моя почта ovita17@ukr.net , а если можно , то образцы всего пакета документов, я с этим столкнулась первый раз, помогите,СПАСИБО.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 4444
02.10.17 14:53

Світлана, і мені будь ласка напишіть на buh@vst.net.ua. У нас виготовлення металопластикових вікон і їх встановлення. Також це можуть бути двері або цілі металопластикові конструкції (типу балкона). Я зараз вказую окремо вікна (УКТЗЕД 3925), окремо монтажні роботи (ДКПП 43.39). А ви як оформляєте ПН? напишіть мені на адресу.

Відповісти