Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


30.10.17
4967 5 Друкувати

В Україні запустять електронний реєстр листків непрацездатності

Найближчим часом представники Фонд соціального страхування України з представниками Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство соціальної політики України разом з експертами проекту "Разом проти корупції" розпочнуть роботу над створенням сервісу для електронного реєстру листків непрацездатності.
 

Про це повідомляється на сторінці у Facebook урядово-громадського проекту "Разом проти корупції".

Як зазначається, станом на сьогодні в Україні діє понад 8 тис. лікарень, які видають лікарняні, при цьому лише половина з них мають комп’ютери для запровадження електронного обігу документів.

Система працюватиме таким чином, що для функціонування майбутнього е-обігу лікарняних потрібен хоча б один комп'ютер у лікарні, який під'єднаний до мережі Інтернет. Лікар матиме доступ лише до своїх записів, в той час як головний лікар – до всіх записів, зроблених у медустанові, а вже контрольна організація та МОЗ – до всієї бази даних. 

"Запровадити електронні лікарняні можна буде вже за рік. А сьогодні органи влади мають лише розподілили обов’язки та відповідальність, оскільки попередні неуспішні спроби запровадити електронні лікарняні були пов’язані з тим, що Фонд розробив необхідне програмне забезпечення, а МОЗ не закупив комп’ютери у лікарні. Отож, очікуємо на більш злагоджені дії цього разу", - йдеться в повідомленні.

За матеріалами: Buhgalter.com.ua

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • !!!
30.10.17 08:28

я только за.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 911
30.10.17 16:03

Важко лікарям буде, вони й зараз 50% невірно заповняють а що буде коли система їм тупо не буде пропускати лікарняний без ну скажімо адреси підприємства. знову ж таки листок підписує лікар особисто тобто їм ел підписи потрібно оформляти, тобто мається на увазі що кожен лікар має компютор в кабінеті та вміє ним користуватись і навіть не знаю що легше буде зробити. Потім помилки - як вони їх виправляти будуть?

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Сомневающийся
31.10.17 01:28

911, Сделал ошибку в больничном —"новий звітний", "уточнюючий", "скасуючий" :) А вот как получить больному/работодателю этот самый электронный больничный? :)

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • И.Е.
30.10.17 20:57

ужас, как им во всём разобраться! надо будет к каждому врачу приставить бухгалтера, который прошёл все мытарства регистрации НН!

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Кузя
31.10.17 00:08

А чего вы врачей вдруг пожалели и низвели до уровня недоумков? Врачи по умолчанию не должны быть дураками. Справятся. Не в экселе же вести те листы будут. Скорее всего, предприятие по ЕДРПОУ подтягиваться из справочника будет со всеми данными. Да и электронный документооборот удобней и информативней по-любому. Вспомните как мы доверки руками заполняли, регистрировали в журнальчике.. Не дай Бог тот бланк испортить. Ужас! Нет. Доктора заслуживают на прогресс.

Відповісти