Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.11.17
5258 14 Друкувати

Запропоновано нові заходи з захисту бізнесу

Законопроект містить заходи, які повинні стимулювати ревізорів бути законослухняними в дотриманні формальностей і в підході до перевіро, інформує "ЮРЛІГА".

У парламенті запропонували доповнити реалізовані заходи щодо захисту бізнесу в ході слідчих дій посиленням захисту підприємців від тиску органів держнагляду. Законопроект № 7326, запропонований групою народних депутатів, передбачає зміни в ряді нормативно-правових актів, головною метою яких поряд з правовим захистом є врегулювання існуючих проблем забезпечення адмінвідповідальності посадових осіб контролюючих органів.

Так, в Кодексі про адмінправопорушення передбачено введення відповідальності за порушення встановлених термінів проведення держнагляду (контролю), їх періодичності та комплексності, порушення процедури повідомлення про перевірку, а також ряду інших формальних обов'язків ревізорів. Крім того, адмінвідповідальність може послідувати за порушення порядку відбору зразків продукції, відмову пред'явити посвідчення та витребування інформації, що не стосується предмету перевірки.

КЗпП запропоновано доповнити зобов'язанням роботодавця за власною ініціативою розірвати трудовий договір з працівником у разі повторного порушення ним вимог законодавства з питань державного нагляду (контролю). Крім того, відсутність фактів вчинення держслужбовцям адміністративних правопорушень може стати одним з показників при проведенні оцінки результатів його службової діяльності. Також автори ініціативи запропонували дати повноваження торгово-промисловим палатам наділяти своїх представників правом складання адмінпротоколів за фактами порушень у сфері держнагляду за госпдіяльності.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Учетное Дело
23.11.17 09:55

А гривной казнить не пробовали?

Відповісти
  • Да
23.11.17 10:05

Они это серьезно?

Відповісти
  • 1963
23.11.17 10:26

КАКОЕ ЖЕ ТЕРПЕНИЕ У НАШЕГО НАРОДА!!!!!!!!!??????

Відповісти
  • natella
23.11.17 10:51

Ата-та! по попе так... ыыыы Смешно! Сажать надо, с концискацией у родственников до третьего колена, а не вводить "админотвественность"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • )))
23.11.17 11:15

может просто оставить бизнес в покое и не помогать ему))).

Відповісти
  • дина
23.11.17 11:39

....снова волны.....снова видимость бурной деятельности...насмехаются.. над людьми.

Відповісти
  • ТАНЯ
23.11.17 15:28

дина, прочитала и увидела не только волны , но и рифы Теперь если контролер составит акт без нарушений, ему сразу запишут в минус его работы Вот такой вывод я сделала.А остальное -волны

Відповісти
  • 7474
23.11.17 12:20

З....бали!!!!Фигней страдают, бизнесу и так уже зарутили гайки по самое не хочу! Зато создавать видимость бурной деятельности -это да! Улицы переименовывать, календарь праздников менять... Всё, что угодно, только не на благо экономики страны. Сколько ФОПов осталось без работы, киоски погромили в Киеве, зато Рошен на Рошене. С...а, ни одного завода не запустили, ни одного производства! Только разрушают, то что хоть как-то существовало.

Відповісти
  • Да
24.11.17 10:03

7474, А Вы посмотрите сколько людей покупает в этих магазинах .Вечером прохожу один из таких , так бедных пенсионеров очередь стоит.

Відповісти
  • бурундук
23.11.17 12:45

7474, это бытовой сепаратизм, батенька.....Посягнули на святое--РОШЕНКУ...

Відповісти
  • Шурик
23.11.17 14:13

бурундук, Писать надо РАШЕН - террористическая организация, травящая украинцев пальмовым маслом, которое топится при температуре больше тела человека, поэтому никак не усваивается организмом а тупо засоряет все органы.

Відповісти
  • Bibu
23.11.17 14:42

А нельзя-ли ни за кем не надзирать!? Ну пусть ОНИ играют в свои игры, а бизнес сам по себе? В качестве бреда - чтоб они ничего не регулировали отдавать ИМ % от заработанного (ну как-бы крыше) и пусть отъе***** !

Відповісти