Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


27.11.17
3585 0 Друкувати

Суб’єкт господарювання є одночасно платником земельного податку і орендної плати за землю: чи може такий суб’єкт в одній податковій декларації з плати за землю визначити податкові зобов’язання щодо податку та орендної плати?

ГУ ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома платників плати за землю, що відповідно до п.п.14.1.147 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ) плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Згідно з наказом Мінфіна від 14.01.2011 р. № 11 «Про бюджетну класифікацію» надходження до бюджету земельного податку та орендної плати обліковується за окремими кодами класифікації доходів бюджету. В органах ДФС платнику, який одночасно є платником земельного податку та орендної плати, відкривають окремі інтегровані картки платника для обліку земельного податку та орендної плати.

Враховуючи вищевикладене, платник, який є одночасно платником земельного податку та орендної плати, має подати до органу ДФС за місцем знаходження земельної ділянки окремо податкову декларацію з плати за землю щодо земельного податку та окремо щодо орендної плати.

Аналогічне питання розміщено у категорії 112.05 Бази знань "ЗІР".

За матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Теги:
Коментарі
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
27057 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд