Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


04.12.17
8228 18 Друкувати

Порошенко хоче продовжити мораторій на перевірки бізнесу

Як повідомляє Економічна правда

Президент Петро Порошенко заявляє, що мораторій на перевірку державними органами малого і середнього бізнесу буде продовжено на 2018 рік.

Про це він заявив на зустрічі бізнесу і влади, в ефірі телеканалу 112.

"Я впевнений, що ми разом з Кабінетом Міністрів на малий і середній бізнес мораторій на перевірки продовжимо. Принаймні, я пропоную проаналізувати це", - сказав Порошенко.

За його словами, необхідно активізувати реформування контролюючих органів.

Президент нагадав, що чинний мораторій на здійснення перевірок бізнесу контролюючими органами припиняє свою дію з 1 січня 2018 року.

"Реформування контролюючих органів не завершено, і полчища працівників контролюючих органів, не тільки силовиків, зараз на низькому старті, чекають, коли цей мораторій завершиться. Вони втомилися без роботи, зголодніли за хабарами", - сказав Порошенко.

Як повідомлялося, в листопаді 2016 року Верховна Рада 235 голосами прийняла законопроект №3153 від 18 вересня 2015 року "Про особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", під час слухань якого продовжила мораторій на здійснення держорганами значної кількості планових перевірок суб'єктів господарювання до кінця 2017 року.

Теги:
Коментарі
  • ///
04.12.17 09:44

а так же порошенко, попросил правительство не трогать единый налог. сколько уже там зарегистрировано проектов фактически уничтожающих единый налог? уже сбилась со счету. один 7142 чего стоит...

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Рулевой
04.12.17 09:48

Предвыборная показуха, не верю. Значит снова будут грабить(с).

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • Ляля
04.12.17 10:35

Понятно и ясно было,мораторий на их компании чтобы больше было вывести денег перед тем как исчезнуть. Для остальных всё так же и в том же варианте.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 4
  • Андрій
04.12.17 10:43

А для чого перевірки, коли є система блокування ПН? Яка дозволяє безперешкодно залізти в карман будь-якому підприємству і витрусити з відти все до копійки.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Ляля
04.12.17 11:48

Андрій, точно у них уже есть одна кормушка халявная. У нас в прошлом м-це НН с НДС-ом на 19 шт. зупинили,ответа вразумительного не получили. В итоге эти красавы с лимита эту сумму умыкнули, а в конце м-ца после сдачи деки и сумму эту списали в бюджет. Вот просто мимишно. Зато покупатели влетели в кредит, а мы выслушиваем от покупателей. Вот такой узаконенный грабеж. А они МОНИТОРЯТ МОШЕННИКОВ! Да сами они мошенники ещё ТЕ!

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 0
  • natella
04.12.17 10:44

ой! не смешите мои бухгалтерские тапочки! В прошлом году один из моих ФОПов преверяли, в этом, весной стригли, и у же позвонили, что с нового года ждать с чайником в зубах. Какой мораторий?

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • СержК
04.12.17 11:06

natella, проблема в том, что сей "охранный" документ не распространяется на проверки ДФС(

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • 111
04.12.17 11:03

В Україні законодавчо встановлений мораторій на перевірки суб'єктів господарювання до кінця 2017 року, але його дія не поширюється на ряд державних органів. Серед них: ДФС, АМКУ, Служба експортного контролю та інші.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Бух
04.12.17 11:38

На данный момент это единственный способ хоть как то способствовать тому чтобы малый и средний бизнес в стране хоть немного еще продержался и дал поступления в бюджет. Потому что если мораторий на продлят...все большая часть людей которые в Украине хоть как то выживают благодаря бизнесу уедит зарубеж

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 2
  • Злюка
04.12.17 12:14

Якщо чесно,то малий бізнес вже теж трохи обнаглів без перевірок.. Все не офіційно.Людей на роботу не оформляють зовсім . Але й Перевірки повинні бути об`єктивними.Зрозумійте правильно...

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 13
  • Ляля
04.12.17 13:10

Злюка, "охринелых" нет только в бюджете. И то если капнуть,то можно обнаружить.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • АЯ
04.12.17 12:35

Злюка, дитинко ти ще зовсім зелена

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Наталочка
04.12.17 12:31

Злюка, в малом бизнесе "охреневших" не больше чем в большом или среднем, малому бизнесу отбиться тяжелее, а "стричььь" его легче. О какой объективности идет речь? "Больна" сама система проверок!

Відповісти
    Оцінити
  • 22
  • 0
  • бух 111
04.12.17 15:38

Как пережить проверку есв налоговиками, что проверяют, может кто то в курсе?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Андрій
04.12.17 16:57

бух 111, Найбільша проблема в тому, що по ЄСВ не має терміну позовної давності 1095 днів, тобто перевіряти будуть від останньої перевірки Пенсійного, або з моменту створення. Перевіряють повноту та правельність нарахування і своєчасність сплати, кількість порушень напряму залежить від компетенції ревізора, бувають випадки коли самі просять набрати таблички, тоді буде можливість щось підкоректувати.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Да
04.12.17 17:00

Благодетель хр***в.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • ВВВ
04.12.17 17:50

Предвыборная кампания началась, он еще мнималку 4100 хочет сделать. Чую "пэрэмоги" скоро посыпятся как из рога изобилия, ага.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Людмила
06.12.17 15:10

У мня др. прикол. В этом году держпраця проверила и смотрю, что мы в плане и на след.год. Как с ними бороться?.

Відповісти