Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.12.17
39447 16 Друкувати

Оприлюднено План перевірок Пенсійного фонду на 2018 рік

Наказом Пенсійного фонду України від 29 листопада 2017 року № 239 затверджено Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік.

Завантажити план можна за посиланням.

Нагадуємо, що внесено зміни до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік, а також оприлюднено План перевірок Держпраці на 2018 рік.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • СВ
07.12.17 09:24

Краще і не оприлюднювати такий план - знайти там щось "дуже зручно"((((

Відповісти
  • Простобух
07.12.17 09:30

СВ, с эксель-файлом как раз все просто. нажимаете кнопку найти, вводите свой код ЕДРПОУ, ничего не находите, радуетесь.

Відповісти
  • Лана
07.12.17 09:38

И где в эксель-файле кнопка найти?

Відповісти
  • Простобух
07.12.17 09:45

Лана, от версии экселя может зависеть. у меня в закладке главное, в конце ленты редактирование. иконка - бинокль.

Відповісти
  • Светлана
08.12.17 14:34

Простобух, огромное спасибо!

Відповісти
  • DrFleming
07.12.17 09:44

Лана, Комбинация Ctrl + F

Відповісти
  • Анна
07.12.17 09:45

Ctrl+F

Відповісти
  • ...
07.12.17 09:47

Спасибо

Відповісти
  • Юлия
07.12.17 09:52

ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Пенсійного фонду України29 листопада 2018 року № 239Рік затвердження ?! )))

Відповісти
  • Лана
07.12.17 09:54

Спасибо

Відповісти
  • Марина
07.12.17 09:57

Становитесь на столбец с кодом ЕДРПОУ,далее Данные-Фильтр-Автофильтр. В самой верхней ячейке справа в углу выбираете стрелочку-Условие и вводите свой код. Я так нашла.

Відповісти
  • Таня
07.12.17 10:23

Спешат жить...Наказ Пенсійного фонду України29 листопада 2018 року № 239

Відповісти
  • СержК
07.12.17 11:49

означает ли это, что "счастливчиков" ждет и проверка ДФС? вроде как раздельно не рекомендуется...

Відповісти
  • Zefir
07.12.17 13:55

Не рекомендуется наоборот: если идет ДФС, тянет за собой ПФ

Відповісти
  • ИРИНА
07.12.17 14:55

В план проверок гос.труда предприятие включено, а здесь его нет.

Відповісти
  • Маня
07.12.17 15:06

ИРИНА, Аналогично.

Відповісти